IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    Тоя в Младост вече е НУЛА В Атина се живее бая по-евтино от Младост, атински грък знам точно 1 бр в София (по брак), българи в Атина - бол
    Много по-евтино....

    Consumer Prices in Sofia are 21.53% lower than in Athens (without rent)Consumer Prices Including Rent in Sofia are 21.16% lower than in AthensRent Prices in Sofia are 19.77% lower than in AthensRestaurant Prices in Sofia are 25.75% lower than in AthensGroceries Prices in Sofia are 16.01% lower than in AthensLocal Purchasing Power in Sofia is 33.04% higher than in Athens

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Сега обаче има ПОВЕЧЕ предлагане на зелено.....
      То зелено, зелено, колко да е зелено?
      Накрая купувачите масово са на червено и без акт 16:-))))))))))))))

      Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
        Наздраве Юлка. Пред цифрите и боговете мълчат... само форумните герои трудно ги осмислят :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Legal Разгледай мнение

          Ако го давате под аренда- от арендатора.
          В случая, от написаното подозирам, че не е земеделски парцел, така че, по кадастралният номер, вижда собственика.

          После, кеф ти някой познат полицай, някой работещ в мобилен оператор, в бързи кредити или ГРАО и т.н. се стига и до мобилният.
          Правилно, това е регулиран парцел в хубав квартал на София. Разбирам ,че може да ми намери името ,но ми стана неприятно ,че има и моб. ми тел,,но след като се замислих в данъчната си декларация го пиша точно този номер, та изглежда от там го е взел.
          Знам, че решат ли ще ме намерят

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Песи запри глупостите бе човек нянаш ли умора?И после не си брокер ми дали някой ти вярва.Опитай да се погледнеш отстрани
            Какъв съм касае само мен и никой във форума. Все ми е тая кой какво си мисли по темата:
            Иначе фактите са ясни
            Local Purchasing Power in Sofia is 33.04% higher than in Athens.
            Центъра на Атина е все едно Женският пазар и Света Троица :-) Има други места , които са много по-добри и скъпи в града.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от acen1975 Разгледай мнение

              Аз ти казвам неща,които никой от пикливите ти анализатори ,<с които постоянно спамиш форума>, няма да ти каже....
              И ти ме критикуваш,вместо да ми благодариш?
              Какви неща ?
              Дай ясно и конкретно,ако искаш и на лични може,лично аз не те разбрах какво имаш в предвид,само частично.Не те критикувам.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Песи брокерче що се правиш на улав.Явно глада почука на твоята врата и съвсем полудя
                Нещо халюцинираш....Бях зле 2 години спрямо предните, обаче сега нещата поне номинално се пооправиха....долара поскъпна :-)
                Понеже мисля си писал, че не пиеш, едва ли си се напушил значи добре че ме ''изгониха'' от меи-то и съответно Козлодуй....:–)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Кажи сега колко броя апартаменти си планувал да купиш ?
                  От нула до 5 в зависимост от условията които договоря.... не само цена. Други неща са ми по-важни при зелено....
                  Демек може и нула да е накрая. Все пак се мъча от почти година....неуспешно. Сега обаче има ПОВЕЧЕ предлагане на зелено.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                    Най-чудно ми е от къде ми е намерил мобилния номер не друго.
                    Ако го давате под аренда- от арендатора.
                    В случая, от написаното подозирам, че не е земеделски парцел, така че, по кадастралният номер, вижда собственика.

                    После, кеф ти някой познат полицай, някой работещ в мобилен оператор, в бързи кредити или ГРАО и т.н. се стига и до мобилният.

                    Коментар


                    • acen1975, няма да коментирам всичко което си писал и сега и преди защото се присъединявам към мнението на Джулиъс, че голям срам
                      Най-интересно ми стана, че обвиняваш Пеевски, че изкупувал всичко хубаво в София, а това просто не е вярно. От къде си вадиш тези грешни изводи не знам. Дори не съм чула за такива изкупувания, а ако това е вярно щяхме поне малко от малко да чуем нещо.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        От всичко казано се разбра сентенцията,но можеше и с нормални изразни средства да го кажеш.
                        Аз ти казвам неща,които никой от пикливите ти анализатори ,<с които постоянно спамиш форума>, няма да ти каже....
                        И ти ме критикуваш,вместо да ми благодариш?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
                          Старите хора казват - един мъж през живота си трябва да създаде дом, да построи къща.
                          може би искаш да кажеш старите българи,а не старите хора?
                          Щото всички стари българи са стари хора ,но не всички стари хора са стари българи....
                          А може ли пък старите българи да са по тъпи от старите хора и тва да е една от причините бг да е на тва дередже.....
                          . Щото докато стария българин ако види някой лев,почва да строи къща .....а стария американец ако види некой долар си купува акции на гугъл епъл и т.н.
                          . И един ден средностатистическия български потомък наследява триетажна къща в центъра на берковица,а американския потомък наследява акции на американски компании....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от acen1975 Разгледай мнение

                            Цените в София няма да паднат,а ще рухнат.
                            но скоростта на рухването ще е една от най бавните...защото марката в София НЕ е балони рано от хората,както вие си мислите,а преевски прави маркетинг корнъринг.....
                            и тва ще завърши пагубно.....но понеже е тъп и инат,няма да има топките да излезе с малка загуба,съответно тъпунгери като него завършват с колосални загуби.....но трябва да мине много време.
                            и за да разбереш кво ще стане с маркета,трябва да влезнеш в мозъка на маркетмейкъра,който в случайя е пеевски.....
                            айде са да влеземе в мозъка на пеевски;

                            той е в "IN DENIAL" фаза.....също както дури и песимиста....захранването на денайъла фазата може да продължи доста дълго.
                            тва времетраене е функция на грешен факт дъстификейшъс,който пък е дериватив на конъормейшън баяси.
                            Или интелекта е деривати на превръщането на фактите в знание с възможно най малко предразсъдъци.
                            Запитвал ли си се защо в едни и същи факти хората виждат различни следствия?

                            и за тва в Канада маркета ше рухне за отрицателно време- защото това са умни хора с пари,които са използвали маркета за легално укриване на данъци....и сега ,след като далаверката свърши ще си изпотрошат краката да бягат.... тва са интелигентни хора,които се способни да поемат малка загуба днес,отколкото колосалната загуба утре.

                            пеевски е турбо гамен с огромни средства ,власт и самочувствие.
                            Страда от тонове предразсъдъци и следствието ще е огромни загуби утре,вместо малки загуби днес.

                            можеш ли да познаеш кога пеевски ще почне да се пробужда от динайъл фазата ?и оттам да предцениш кога скоростта на падане ще се ускори...
                            ами можеш:
                            . Ама няма да е р цените на имотите,както си мислиш.....
                            . А ще е в излизане на хубави имоти на съпер скъпи цени......
                            . Защо:
                            . Нали и джони и дури се оплакваха, че в София не може да се намери нищо свестно ,дори и на високи цени......ами тва е вярно и е точно заради пеевски-той изкупуваше всиоплаква ха,
                            . Та...не гледай цените,а гледай хубави имоти ...почнат ли да се появяват изведнъж и много,значи пеевски се е осъзнал......
                            . А тва,че тези имоти ще са на колосални цени,да не те притеснява....те са факт,че пеевски е спрял да изкупува......
                            . Пеевски не е нужно да продава,за да падне маркета....достатъчно е да спре да изкупува....
                            От всичко казано се разбра сентенцията,но можеше и с нормални изразни средства да го кажеш.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Дай сега и прогноза за цените в София пък ние ако трябва ще им направим корекция спрямо предишната ти прогноза да се доближим до нещо по реално в близко бъдеще
                              Цените в София няма да паднат,а ще рухнат.
                              но скоростта на рухването ще е една от най бавните...защото марката в София НЕ е балони рано от хората,както вие си мислите,а преевски прави маркетинг корнъринг.....
                              и тва ще завърши пагубно.....но понеже е тъп и инат,няма да има топките да излезе с малка загуба,съответно тъпунгери като него завършват с колосални загуби.....но трябва да мине много време.
                              и за да разбереш кво ще стане с маркета,трябва да влезнеш в мозъка на маркетмейкъра,който в случайя е пеевски.....
                              айде са да влеземе в мозъка на пеевски;

                              той е в "IN DENIAL" фаза.....също както дури и песимиста....захранването на денайъла фазата може да продължи доста дълго.
                              тва времетраене е функция на грешен факт дъстификейшъс,който пък е дериватив на конъормейшън баяси.
                              Или интелекта е деривати на превръщането на фактите в знание с възможно най малко предразсъдъци.
                              Запитвал ли си се защо в едни и същи факти хората виждат различни следствия?

                              и за тва в Канада маркета ше рухне за отрицателно време- защото това са умни хора с пари,които са използвали маркета за легално укриване на данъци....и сега ,след като далаверката свърши ще си изпотрошат краката да бягат.... тва са интелигентни хора,които се способни да поемат малка загуба днес,отколкото колосалната загуба утре.

                              пеевски е турбо гамен с огромни средства ,власт и самочувствие.
                              Страда от тонове предразсъдъци и следствието ще е огромни загуби утре,вместо малки загуби днес.

                              можеш ли да познаеш кога пеевски ще почне да се пробужда от динайъл фазата ?и оттам да предцениш кога скоростта на падане ще се ускори...
                              ами можеш:
                              . Ама няма да е р цените на имотите,както си мислиш.....
                              . А ще е в излизане на хубави имоти на съпер скъпи цени......
                              . Защо:
                              . Нали и джони и дури се оплакваха, че в София не може да се намери нищо свестно ,дори и на високи цени......ами тва е вярно и е точно заради пеевски-той изкупуваше всиоплаква ха,
                              . Та...не гледай цените,а гледай хубави имоти ...почнат ли да се появяват изведнъж и много,значи пеевски се е осъзнал......
                              . А тва,че тези имоти ще са на колосални цени,да не те притеснява....те са факт,че пеевски е спрял да изкупува......
                              . Пеевски не е нужно да продава,за да падне маркета....достатъчно е да спре да изкупува....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=85rlzd&f1=4

                                Лозенец София на 1300 евро квадрата
                                Мазе със статут на офис. Трябва да си бая объркан да закупиш и живееш в такова нещо. Дай пример с нормално жилище в хубава сграда/локация/състояние, не с партер.

                                Коментар

                                Working...
                                X