IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    берфоксчо, притесняваш ме.
    Имаш пълното право и оправдание да се притесняваш ратенцето ми .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение
      Цената на имотите ще се срине . В Щатите вече се наблюдава 10% спад . В Европа винаги всичко е с известен лаг. Същевременно лихвите ще се вдигнат страшно много . До 6 или 7 процента . Изплащането на ипотеките ще стане непосилно . Имота в близките 30 години ще стане най не привлекателния актив от всички възможни .
      Продавайте имоти . Влизайте в злато и биткойн .
      берфоксчо, притесняваш ме.
      препоръка е

      Коментар


      • Цената на имотите ще се срине . В Щатите вече се наблюдава 10% спад . В Европа винаги всичко е с известен лаг. Същевременно лихвите ще се вдигнат страшно много . До 6 или 7 процента . Изплащането на ипотеките ще стане непосилно . Имота в близките 30 години ще стане най не привлекателния актив от всички възможни .
        Продавайте имоти . Влизайте в злато и биткойн .

        Коментар


        • Въпроса е дали ще приемем еврото точно в момента когато 1 еврото = 10 цента.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            бетЕрчо, не се прави на приятно разсеян.
            не знаеш какво стана.
            маса народ си пропиля времето да пише по форумите, как цените ще паднат. точно както сега.
            едва след години /2029/ ще се види, кой спал без гащи.
            Защо да се правя? Аз знаех, че ще има ръст затова купих - факт! Сега смятам, че няма да има ръст затова не купувам.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              ако не бъркам, беше купил 3
              третия къде беше и за какво го купи
              Пак ще повторя! 2013 та Варна от банка - живея в него, 2018 на зелено в Ливади - ходя отвреме на време, 2020 на зелено топ 220 кв, фул панорама, каквито се сетиш екстри вкл закрит солен басейн, още не е готово (засега не казвам къде е) и трите съм ги купил за мене си, не продавам и не отдавам под наем, нямам и стотинка кредит!
              Ти кво купи?
              Last edited by better; 14.09.2022, 21:54.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                Пак не си разбрал! Тоя на Ливадите го купих 2018 та. на зелено за живеене, новия 2020 е във Вн пак на зелено, пак за живеене. Криптаци продадох почти на върха, сега лека полека пак вкарвам. Не беагай по тъча! Кажи защо да купя имот за инвестиция?
                ако не бъркам, беше купил 3
                третия къде беше и за какво го купи
                Last edited by ratten; 14.09.2022, 21:38.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  Пак не си разбрал! Тоя на Ливадите го купих 2018 та. на зелено за живеене, новия 2020 е във Вн пак на зелено, пак за живеене. Криптаци продадох почти на върха, сега лека полека пак вкарвам. Не беагай по тъча! Кажи защо да купя имот за инвестиция?
                  Купи имот и го напълни с копачки, а тока го дръпни от общото табло. Сложи солари на покрива, а мазето го напълни с наполеони. Ето ти един диверсифициран портфейл, като имотът е базовият фундамент. Не мислиш мащабно, а се заяждаш на дребно. Имот, та имот, та за какво ми е. Ами имотът е с висока добавена стойност. Ако купиш само наполеони, ще ти се скъсат джобовете и докато стигнеш до шивача, ще загубиш всичко - риск си е.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    Пак говориш в минало време! Знам много добре какво стана, нали ти казах, че и аз купих 2020 г.! Кажи ми защо да купя днес?
                    бетЕрчо, не се прави на приятно разсеян.
                    не знаеш какво стана.
                    маса народ си пропиля времето да пише по форумите, как цените ще паднат. точно както сега.
                    едва след години /2029/ ще се види, кой спал без гащи.
                    Last edited by ratten; 14.09.2022, 21:30.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                      ето сега и бетЕрчо, ми криптото от ануари по 3, борсите дабъл
                      а той?! той ,вместо да разпродаде апартаментите и да инвестира в биснеса с копачки и/или да купува бай хойни,
                      той взел да скача на зелени сделки по ливадите.
                      Пак не си разбрал! Тоя на Ливадите го купих 2018 та. на зелено за живеене, новия 2020 е във Вн пак на зелено, пак за живеене. Криптаци продадох почти на върха, сега лека полека пак вкарвам. Не беагай по тъча! Кажи защо да купя имот за инвестиция?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                        Верно ли? Е не знаех, че бетерчо като гоУем потребител, изкупува токО директно от АЕЦ-о, за без пари, а Джеф Безос като будала плаща х3.
                        Еее вземи прочети къв ток ползват копачите, нямам време да те образовам. Темата е имоти, казвай защо да купя! Пара имам.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          30% от имотите стоят заключени! Пазарът се наводнява с нови имоти! Демография е зле! Лихвите се покачват! Идва рецесия в Сащ и Европа!
                          Защо смяташ, че ще продължават да се покачват? Откъде ще дойдат парите?
                          Криптото е комар за тези, които купуват по върховете - те винаги го отнасят. Шансът аз да го отнеса е 0,1%, въпреки всичко аз мога да държа и до 0.
                          По-добре заключени имоти отколкото заключени пари, които се изпаряват с 30% годишно. Тухлите не се изпаряват, нито пък ключът омеква. Това е.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            ако си кеширал част и си напред - каквото и да стане си намазал филията.
                            помня като се ебавахме (и аз в това число) с форекс мастъра ,когато даваше 1 биткой (тогава 20-30 долара) да му измисли някой лого за нещо си...
                            луда работа

                            за мен биткойна е квинтесенцията на рискът на пазарите
                            когато има лакомия и се поема риск - биткойна лети, когато има паника и стахът вземе надмощие биткойна пада

                            ако си намазал харчи си ги с кеф.
                            купуването на имот с кинти от биткойн е готино ВЪВ ВСЕКИ ЕДИН МОМЕНТ - защото от високорисков актив минаваш на много по-нискорисков...ако че може да сгъне поне е доста по-инертен от койна. Но са голяма краста койните и трябва да се внимава.

                            успех
                            Разбира се, че съм кеширал.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                              Вълчо, не бЕгай по тъча! Аз ти отговорих на всичките въпроси. Искам и ти да ми отговориш! Защо точно сега трябва да купя имот за инвестиция?
                              Имот за инвестиция се купува:

                              1. Когато имаш сметка от цялата галимация.
                              2. Когато намериш такъв който отговаря на зададените от теб параметри.
                              3. Когато имаш парите или финансирането.

                              Не съм казвал, че точно сега трябва да купуваш. Може и след 2029-та.

                              Коментар


                              • ето сега и бетЕрчо, ми криптото от ануари по 3, борсите дабъл
                                а той?! той ,вместо да разпродаде апартаментите и да инвестира в биснеса с копачки и/или да купува бай хойни,
                                той взел да скача на зелени сделки по ливадите.
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X