IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Аз го послушах и набих още в тули. Даже англичанина ми отговори и аз му благодарих. Един ден казах му може и къщата му да закова. След консултация с адвокат обаче как ще ,,съборим незаконното и ще го построим" наново. Но първо да оправя парата с довършителните и паркомястото. Вече позасипах терена и нямам толкова кеш. Спокоен съм, чакам срива от 80% дето ще може всеки да купува имоти.
    Не знам за какво си спокоен,като предстои дълъг период на скъп кредит и спадащ имотен пазар,не срив,а дълъг,дълъг спад.
    Просто беше нужно да си овладееш страховете,ти купи от страх без никаква сметка .Хората се чудят как да се отърват от имоти в провинция ти наби там маса пари.Айде София там спор няма ,земя само да беше взел пак добре ,но това с плевенските имоти и тия селски къщи си е живо набутване

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Щом казваш...:-) На теб може да ти харесва и пасва. Факт е и че са много по-добре от преди . Обаче няма училища и детски градини, тротоари, транспорт, болници, паркчета и градинки, парно / сега ще трябва да се спи с тапи за учи като всички пуснат климатици да се топлят че газа скъп/ и т.н.
      В Гоцето за сравнение няма нито 1 от тези проблеми като сравнение и пак за няколко минути по България се излиза на Околовръстното ако тва е целта.
      Та ако в Ливадите е 2500, то в Гоцето требе да е поне 5000....:-)
      Училища не видях, но детски има - частни, болница има - мбал София, климатиците не съм ги чул, двор имаме, но и Витоша е мн близо. На мен ми пасва идеално, не живея там постоянно.
      Last edited by better; 04.09.2022, 15:23.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

        Затова и го бан-наха. Така му се пада след като за всико което се случва сега, той го предсказа още преди години, когато се завърташе печатницата.
        Аз го послушах и набих още в тули. Даже англичанина ми отговори и аз му благодарих. Един ден казах му може и къщата му да закова. След консултация с адвокат обаче как ще ,,съборим незаконното и ще го построим" наново. Но първо да оправя парата с довършителните и паркомястото. Вече позасипах терена и нямам толкова кеш. Спокоен съм, чакам срива от 80% дето ще може всеки да купува имоти.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          На ливадите има малко хубави места, аз съм на едно от хубавите, даже тоз дет ми прави ремонта, вика тук въздуха е по-чист, идва свежест от планината. Отделно излизам за минутка-две на околовръса и изчезвам. Строителят отдавна е на пазара и строи само на хубави места. Вие се блъскайте по задръстванията, шума и прахоляка на Гоцето и Лозенец, разбитите улици и паркиралите таралясници са бонус.
          Щом казваш...:-) На теб може да ти харесва и пасва. Факт е и че са много по-добре от преди . Обаче няма училища и детски градини, тротоари, транспорт, болници, паркчета и градинки, парно / сега ще трябва да се спи с тапи за уши като всички пуснат климатици да се топлят че газа скъп/ и т.н.
          В Гоцето за сравнение няма нито 1 от тези проблеми като сравнение и пак за няколко минути по България се излиза на Околовръстното ако тва е целта.
          Та ако в Ливадите е 2500, то в Гоцето требе да е поне 5000....:-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Точно така / разграбваме - и аз съм записан без да знам цена и дори това дето ще купувам - няма още проект, а само терен/. И на теб ти препоръчвам да прочетеш поста на Ратко - чакал е една цена, ама му взели с 300 евро повече от първата цена.... Цената няма значение каква е при тъмно зеленото. Там са други нещата които с важни.... Направо се чудя как си купувал цели 3 имота при това нови.... :-).
            И тоя ще ги продаде до месец-два, като Джони.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              След като в Ливадите е толкова не мога да си представя на по-добро място колко трябва да е....
              На ливадите има малко хубави места, аз съм на едно от хубавите, даже тоз дет ми прави ремонта, вика тук въздуха е по-чист, идва свежест от планината. Отделно излизам за минутка-две на околовръса и изчезвам. Строителят отдавна е на пазара и строи само на хубави места. Вие се блъскайте по задръстванията, шума и прахоляка на Гоцето и Лозенец, разбитите улици и паркиралите таралясници са бонус.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                В голЕма заблуда си, купих доста тънко 2019 та, с панорама към Витоша (фронтална) от всички стаи и подземно паркомясто. Чисто нов път от строителя до обекта и на затворена уличка. Пролетта на по-нисък етаж се продаде за 2500 евра, с по-кофти обзавеждане. Аз винаги купувам евтино и хубаво! Не продавам и не отдавам.
                След като в Ливадите е толкова не мога да си представя на по-добро място колко трябва да е....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение
                  Купата който и да е той ви е сипал за много години напред. До 2029та някъде
                  Затова и го бан-наха. Така му се пада след като за всико което се случва сега, той го предсказа още преди години, когато се завърташе печатницата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                    Да си призная, мислех че купата се бъзика с 2029 и цени от 6К евро. Ама с тази инфлация и ако наистина влезем в еврозоната, 6к ще е минималната цена в елитните квартали.
                    6К ще е след спадоТ през 2029-та (демек след 40-те% дискаунт)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      E, как кой, един хиперактивен абонат тук "бетера"
                      В голЕма заблуда си, купих доста тънко 2019 та, с панорама към Витоша (фронтална) от всички стаи и подземно паркомясто. Чисто нов път от строителя до обекта и на затворена уличка. Пролетта на по-нисък етаж се продаде за 2500 евра, с по-кофти обзавеждане. Аз винаги купувам евтино и хубаво! Не продавам и не отдавам.
                      Last edited by better; 04.09.2022, 14:15.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Точно така / разграбваме - и аз съм записан без да знам цена и дори това дето ще купувам - няма още проект, а само терен/. И на теб ти препоръчвам да прочетеш поста на Ратко - чакал е една цена, ама му взели с 300 евро повече от първата цена.... Цената няма значение каква е при тъмно зеленото. Там са други нещата които с важни.... Направо се чудя как си купувал цели 3 имота при това нови.... :-).
                        2 нови и един от бамка. Като новите са от мой познат строител (на картинка), но тогава времената беха бамбашка.
                        Last edited by better; 04.09.2022, 14:06.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                          Там проблема не е само това и не разбирам защо и кой купуваше изобщо там да не говорим на тези цени. Мнението ми за тези квартали го знаете всички тук, лоша сделка.
                          E, как кой, един хиперактивен абонат тук "бетера"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Инфлацията е калкулирана в сегашните цени за 20 години напред, а през 2029 година броят на 30 годишните в София ще бъде наполовина от този през 2015 година. Ако не вярваш, виж статистиката за раждаемостта 80те, 90те и 00те.

                            Всичките тези хиляди жилища из ливади и долини няма шанс да бъдат запълнени някога.
                            Там проблема не е само това и не разбирам защо и кой купуваше изобщо там да не говорим на тези цени. Мнението ми за тези квартали го знаете всички тук, лоша сделка.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                              Да си призная, мислех че купата се бъзика с 2029 и цени от 6К евро. Ама с тази инфлация и ако наистина влезем в еврозоната, 6к ще е минималната цена в елитните квартали.
                              Инфлацията е калкулирана в сегашните цени за 20 години напред, а през 2029 година броят на 30 годишните в София ще бъде наполовина от този през 2015 година. Ако не вярваш, виж статистиката за раждаемостта 80те, 90те и 00те.

                              Всичките тези хиляди жилища из ливади и долини няма шанс да бъдат запълнени някога.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Често истината боли..... и вестоносците са виновни :-)
                                Факт е че Бони прави най-точни прогнози от доста време / и Ледчо който поизчезна за съжаление/, но Купата от години показва Макрорамката за всичко дето иде. Не само скъпи имоти, а и инфлация/обезценка на кеша и т.н. при това с добра времева точност.
                                Като гледам как в момента се искат по 2-3К за имоти в крайни квартали току виж верно до 2029 станало 8К.... Тва преди срива който тогава ще стане :-) Иначе в розАв домат тулата ще поевтинее....:-)
                                Да си призная, мислех че купата се бъзика с 2029 и цени от 6К евро. Ама с тази инфлация и ако наистина влезем в еврозоната, 6к ще е минималната цена в елитните квартали.

                                Коментар

                                Working...
                                X