IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

    И аз искам да си купя парченце от СИП по цена на себестойност, но гадните спекуланти не ми продават. Ако искам да притежавам бизнес по цена на себестойност, ще трябва да си го изградя сам. Ако искаш НИ по цена на себестойност, ще трябва да си го построиш сам. А за още по-ниски цени има идеи в клипа.
    Не става въпрос за себестойност , а за пазар който е на 1/3 от нея . Иначе съм склонен да приема , че ако един кокошарник отнема половин човекоден , то истинско жилище може и 3 месеца да глътне . Това не му гарантира минимална пазарна цена - 5 заплати /минимални/ . Рано е да се залага на това , въпреки че е заложено в хода на нещата с по-голяма вероятност .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

      Определено има нужда от въвеждане на допълнителен данък за всяко излишно жилище над основното за живеене, защото в дългосрочен план парите погребани в тухли не носят никаква полза на икономиката.

      И това е ясно видимо особено при големите и развитите икономики:
      - всички виждаме, че големите инвестират и набиват пари в развитието на нови технологии, които тласкат напред научно-техническия прогрес и подобряват условията на живот на всеки жител на планетата
      - слабо-развитите и изостанали икономики набиват пари само в тухли и в услуги(често със съмнително качество), които в дългосрочен план не носят полза на никого...
      Кой и как ще определи кое е излишно? На мен всичките си ми трябват. Сезонни са. За всеки месец по едно. Ако трябва да е само едно, няма проблем. Ще ги уедря. Замяна на всички за един огромен апартамент, с много стаи и бани, но всеки юнит без преход към останалите

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

        Определено има нужда от въвеждане на допълнителен данък за всяко излишно жилище над основното за живеене, защото в дългосрочен план парите погребани в тухли не носят никаква полза на икономиката.

        И това е ясно видимо особено при големите и развитите икономики:
        - всички виждаме, че големите инвестират и набиват пари в развитието на нови технологии, които тласкат напред научно-техническия прогрес и подобряват условията на живот на всеки жител на планетата
        - слабо-развитите и изостанали икономики набиват пари само в тухли и в услуги(често със съмнително качество), които в дългосрочен план не носят полза на никого...
        Политиците са фрашкани с имоти, следователно има малка вероятност да вкарат доп данък, или ако го направят той би бил символичен....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Защо не качиш едно селфи и след 5 мин го изтрий, какво толкова,
          Е селфи не, но на независтлиФци не бих отказал покана за среща на по биричка.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Извънреден имотен данък за повече от 1 жилище ...звучи добра идея ...ще се пише на Корнелия Нинова отново....синдикатите и те са се овълчили...новите стари лозунги да вземем да дадем,са отново актуални
            Определено има нужда от въвеждане на допълнителен данък за всяко излишно жилище над основното за живеене, защото в дългосрочен план парите погребани в тухли не носят никаква полза на икономиката.

            И това е ясно видимо особено при големите и развитите икономики:
            - всички виждаме, че големите инвестират и набиват пари в развитието на нови технологии, които тласкат напред научно-техническия прогрес и подобряват условията на живот на всеки жител на планетата
            - слабо-развитите и изостанали икономики набиват пари само в тухли и в услуги(често със съмнително качество), които в дългосрочен план не носят полза на никого...

            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              Благодаря, да ви се връща (независтливците имам впредвид)
              Защо не качиш едно селфи и след 5 мин го изтрий, какво толкова,

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Всичко изглежда супер, браво,
                Благодаря, да ви се връща (независтливците имам впредвид)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                  ПоздраФ за ЗавистлиФците, които опъват каиша, докато батко ви си хАрчи времето за себе си.......

                  https://prnt.sc/rDiaosHZuj3D
                  Всичко изглежда супер, браво,

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                    Иначе приятен град,хубави стари блокчета има,новото строителство е на кофти места,довечера сме на гости на Люсито Дяковска в нейния хотел в парка Кайлъка,там да видим едни бизнес дела дали ще станат.
                    С капацитет като теб (умен, работлив и харизматичен), няма какво да се обърка.

                    За всеки случай не говори много.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                      Добре и аз ще и пиша сега. Да върне ергенския данък. А за ергени с над 50к в сметка, данъкът да е двоен
                      И да разрешат сурогацията в България, за да се подобри демографията.

                      Коментар


                      • ПоздраФ за ЗавистлиФците, които опъват каиша, докато батко ви си хАрчи времето за себе си.......

                        https://prnt.sc/rDiaosHZuj3D

                        Коментар


                        • Ей го ,сега съм в Плевен,не знам защо Лева купи имоти тука,говорих с една жена ,мъжа и бил шофер на посланика ни в Италия,Палермо дошли са от Италия,мъжа и софиянец,да живеят в Плевен,отворила си и магазин ,какъвто е и ала и в София и сега си скубе косите ,пълна трагедия било,умряла работа,даже се набили и в къща по селата около Плевен,гледахме истории от живот на село,ала,бала дежурните опорки.
                          Иначе приятен град,хубави стари блокчета има,новото строителство е на кофти места,довечера сме на гости на Люсито Дяковска в нейния хотел в парка Кайлъка,там да видим едни бизнес дела дали ще станат.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                            Добре и аз ще и пиша сега. Да върне ергенския данък. А за ергени с над 50к в сметка, данъкът да е двоен
                            Такива неща не са предлагани,залита се в други посоки

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Извънреден имотен данък за повече от 1 жилище ...звучи добра идея ...ще се пише на Корнелия Нинова отново....синдикатите и те са се овълчили...новите стари лозунги да вземем да дадем,са отново актуални
                              Добре и аз ще и пиша сега. Да върне ергенския данък. А за ергени с над 50к в сметка, данъкът да е двоен

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                Много му личи нали
                                Хубу де, кажете къде съм излъгал?

                                Коментар

                                Working...
                                X