IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    Дай ми една смислена причина да купиш нещо в обезлюдяващ се град с настъпващо циганско население от околните села, заплати зле, 42 градуса жега лятото, ни планина, ни море, ни нищо наоколо. Хората бягат с 200 от такива обречени места, ти купуваш.
    Няма причини да се купуват имоти. Най-яко си е под наем. Икономиката има нужда от наематели.

    Коментар


    • Евго, ако е минал самолета и ги е снимал при изготвяне на кадастралните карти, те вече са в режим търпимост. Провери кога е последното заснемане на района. По спомен 2007 има голяма кампания. Виж и в кадастъра на съответната община.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

        Вярваме ти и без удостоверение
        Става дума за постройки, строени преди 1999 г. без документи. Те са търпими и могат да се узаконят, но трябва съгласието на всички съсобственици.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Привет отново,

          имаш ли опит с удостоверенията за тъпимост?
          Вярваме ти и без удостоверение

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Привет отново,

            имаш ли опит с удостоверенията за тъпимост?
            Не, съжалявам.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

              Нали затова им давам пример с покупката на Изток, на каква цена ги взех и какви наеми взимам, те си мислят ,че се хваля. Не ! Опитвам се да ги накарам да мислят ама съм все виновна.
              Привет отново,

              имаш ли опит с удостоверенията за тъпимост?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Кажи им да си сметнат пропуснати ползи от некупуване - цени в момента и пропуснати наеми. Ще ги заболи темето ако изчислят правилно. И кво дъно гонят, дотогава няма да имат пукнат грош - принципно казвам. Айде Джони и някои тук като ги слушам ще запазят поне стойността на кинтите си. Но масово хора които са отлагали не ще могат и къща в селата да купят.
                Нали посетих няколко къщи в селата и аз. Избягах с 200 мили в час. Но ми е ясно какво означават имотите.
                Нали затова им давам пример с покупката на Изток, на каква цена ги взех и какви наеми взимам, те си мислят ,че се хваля. Не ! Опитвам се да ги накарам да мислят ама съм все виновна.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                  Затова винаги пиша, че ще има намаление на цените, но никога не знаем точно кога и от какви нива ще започне. Лошото е ,че не ми вярват и ме обиждат без причина. Както и да е ,ще видим какво ще се случи, а до тогава ще си прибираме кротко наемите
                  Кажи им да си сметнат пропуснати ползи от некупуване - цени в момента и пропуснати наеми. Ще ги заболи темето ако изчислят правилно. И кво дъно гонят, дотогава няма да имат пукнат грош - принципно казвам. Айде Джони и някои тук като ги слушам ще запазят поне стойността на кинтите си. Но масово хора които са отлагали не ще могат и къща в селата да купят.
                  Нали посетих няколко къщи в селата и аз. Избягах с 200 мили в час. Но ми е ясно какво означават имотите.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Да. И дъно от 5К€ в София. Идеално дъно за тарикати.
                    Затова винаги пиша, че ще има намаление на цените, но никога не знаем точно кога и от какви нива ще започне. Лошото е ,че не ми вярват и ме обиждат без причина. Както и да е ,ще видим какво ще се случи, а до тогава ще си прибираме кротко наемите

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Това ти не харесвам, инак си умно момче. Приказваш ангро. По принцип и под общ знаменател. Дедо ти не купува ей така. Само това запомни.
                      Дай ми една смислена причина да купиш нещо в обезлюдяващ се град с настъпващо циганско население от околните села, заплати зле, 42 градуса жега лятото, ни планина, ни море, ни нищо наоколо. Хората бягат с 200 от такива обречени места, ти купуваш.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                        Ако се спазариш за отстъпка и сега може да си вземеш тристаен панел на 1500:

                        1 - 40 от общо 54 обяви - Продава
                        Резултат от Вашето търсене на:
                        Вид имот: 3-СТАЕН,
                        Местоположение: град София
                        Под райони: ДРУЖБА 1, ДРУЖБА 2,
                        Особености: Панел
                        Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

                        Средна цена на имотите в извадката: 137933 euro
                        Средна цена на кв.м: 1633 euro.
                        или в Надежда:
                        1 - 40 от общо 61 обяви - Продава
                        Резултат от Вашето търсене на:
                        Вид имот: 3-СТАЕН,
                        Местоположение: град София
                        Под райони: НАДЕЖДА 3, НАДЕЖДА 4, НАДЕЖДА 1, НАДЕЖДА 2,
                        Особености: Панел
                        Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

                        Средна цена на имотите в извадката: 130856 euro
                        Средна цена на кв.м: 1609 euro.
                        или в Левски:

                        1 - 18 от общо 18 обяви - Продава
                        Резултат от Вашето търсене на:
                        Вид имот: 3-СТАЕН,
                        Местоположение: град София
                        Под райони: ЛЕВСКИ Г, ЛЕВСКИ В, ЛЕВСКИ,
                        Особености: Панел
                        Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

                        Средна цена на имотите в извадката: 142278 euro
                        Средна цена на кв.м: 1652 euro.
                        Може и под 1500, ама панел в Обеля или Люлин (по-отдалечените части).
                        А, не. Той по-скоро ще купи къщето на Кавръка в Карлово, но няма да помирише Обеля и Лулин. Той иска до Американското посолство за 1500€. Па ако и гараж има може и 1550 да даде.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          Ок, да речем че си познала. Да видим след 5 години нещата как ще изглеждат.

                          За покупката - аз даже пуснах снимка от нотариалния акт тук за кратко време, само че кой да чете....
                          А DAX ще купувам още и още, хахаха. Имот в София максимум на 1500 Евро, никога на 4500 колкото им искат в момента.
                          Ако се спазариш за отстъпка и сега може да си вземеш тристаен панел на 1500:

                          1 - 40 от общо 54 обяви - Продава
                          Резултат от Вашето търсене на:
                          Вид имот: 3-СТАЕН,
                          Местоположение: град София
                          Под райони: ДРУЖБА 1, ДРУЖБА 2,
                          Особености: Панел
                          Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

                          Средна цена на имотите в извадката: 137933 euro
                          Средна цена на кв.м: 1633 euro.
                          или в Надежда:
                          1 - 40 от общо 61 обяви - Продава
                          Резултат от Вашето търсене на:
                          Вид имот: 3-СТАЕН,
                          Местоположение: град София
                          Под райони: НАДЕЖДА 3, НАДЕЖДА 4, НАДЕЖДА 1, НАДЕЖДА 2,
                          Особености: Панел
                          Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

                          Средна цена на имотите в извадката: 130856 euro
                          Средна цена на кв.м: 1609 euro.
                          или в Левски:

                          1 - 18 от общо 18 обяви - Продава
                          Резултат от Вашето търсене на:
                          Вид имот: 3-СТАЕН,
                          Местоположение: град София
                          Под райони: ЛЕВСКИ Г, ЛЕВСКИ В, ЛЕВСКИ,
                          Особености: Панел
                          Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

                          Средна цена на имотите в извадката: 142278 euro
                          Средна цена на кв.м: 1652 euro.
                          Може и под 1500, ама панел в Обеля или Люлин (по-отдалечените части).

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение

                            Аз мисля, че бездетните и безимотни мигранти са в по-лоша позиция. Хем занулени, хем сами като кучета, егати безполезното съществуване.
                            Излъгал че е купил ли, хахахаха, това не го знаех!!
                            Бе май купи с доверен адвокат и продаде за седмица - размисли и развърза.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                              Ти тези боклуци в Пуевен броиш ли ги за апарти изобщо? Имаш само 1 имот като хората, останалото е със стойност кръгла нула.
                              Това ти не харесвам, инак си умно момче. Приказваш ангро. По принцип и под общ знаменател. Дедо ти не купува ей така. Само това запомни.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                                Хахаха, е нали Купата, това ви пише 2029 г ,а вие му се сърдите
                                Да. И дъно от 5К€ в София. Идеално дъно за тарикати.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X