IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

    Неохим го затварят всяка година за планови ремонти. Очеизвадно е че Боко си прави пиар из страната, виж го колко е наплашен този до Бочко, направо е напълнил гащите. Сигурно са му се обадили от прокуратурата да го инструктират какво да говори пред камерите.
    Неохим така са го "закъсали" че дадоха 5лв дивидент при цена на акция 40лв.
    Няма такова нещо в момента.Освобождаването на хора в Неохим ,няма общо за плановите ремонти,а е във връзка с газовата криза.Това,какво са давали като дивиденти отново не кореспондира с вече създалия се проблем.

    Taзи гoдинa плaнoвият peмoнт e зaпoчнaл пo-paнo oт пpeдвидeнoтo.
    "Haшитe плaнoвe бяxa пpeз aвгycт дa пpoдължaвaмe дa пpoизвeждaмe cвoятa пpoдyĸция в cлeдcтвиe нa нeяcнoтaтa ĸaĸвo ce cлyчвa c цeнитe нa eнepгoнocитeлитe, ниe бяxмe пpинyдeни и cмe ocвoбoдили 61 дyши. B мoмeнтa пepcoнaлa e 641 дyши, ĸoeтo e близo 10 пpoцeнтa", ĸaзa Димитpoв.
    Last edited by nkavrakov1982; 13.08.2022, 23:46.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

      Пълна мистерия. Бистреца, Симеоново и Драгалевци са кочини. Камари с боклуци пред къщи за милиони и задължително само с джип, че почти няма улици. По Лешникова гора да минеш си е офроуд направо.

      В същото време от другата страна при Мировяне например, имаш канализация, улици.... Да не говорим, че доматите стават месец по-рано.
      В Мировяне е 40 градуса на сянка - няма дръвче, няма нищо, Драгалевци-Черни Връх го вземах навремето за под 2 часа директно под лифта - може примерно в обедната почивка по време на хоум офиса да се тича поне до Алеко и да се слиза за около 90 минути общо. Аз поне така бих правил, ако живеех там.

      Зимата е ясно, че да се живее там не е опция,но за лятото не е зле, със сигурност качеството на живот е по-добро отколкото в 90% от Софийските квартали.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
        Почна се. Кой теглил кредит дупИ да му е яко. Торовият завод „Неохим” спря работа, освобождават работници


        https://dariknews.bg/novini/bylgarii...otnici-2321065
        Неохим го затварят всяка година за планови ремонти. Очеизвадно е че Боко си прави пиар из страната, виж го колко е наплашен този до Бочко, направо е напълнил гащите. Сигурно са му се обадили от прокуратурата да го инструктират какво да говори пред камерите.
        Неохим така са го "закъсали" че дадоха 5лв дивидент при цена на акция 40лв.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          Пълна мистерия. Бистреца, Симеоново и Драгалевци са кочини. Камари с боклуци пред къщи за милиони и задължително само с джип, че почти няма улици. По Лешникова гора да минеш си е офроуд направо.

          В същото време от другата страна при Мировяне например, имаш канализация, улици.... Да не говорим, че доматите стават месец по-рано.
          В Бистрица, Драгалевци, Симеоново са всички тарикати на "северния склон".
          Колко трЕбЕ да си тъп, за да си купиш имот на сЕнкЯ... и цяла зима да блееш в облаците.

          Коментар


          • Алексов, каква е темата...?!?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение
              Моята баба, бог да я прости е 1916 набор и от Бистрица. Още тогава родителите са и казвали: :Дете, бегай надолу у равното. Там са богатите хора."

              Зимата е била слугинче у богати софиянци, а лятото жътварка у богати селяни. Дошла да жъне и пристанала на дядо ми.

              Та от нея знам приказката, че глупава вода няма. Все надолу у равно бяга.

              Имам много имоти в Бистрица, но за мен това е усойно място, без инфраструктура, канализация, транспорт...

              Нямам представа, защо глупаците избират северният склон на Витоша. Няма улици, тесно, дори и с джип не може да се качиш. Попивната яма на съседа над теб тече у двора ти, където играят децата ти. При положение, че има квартали и селца в рамките на околовръстното на 10 мин пеша до метростанция. Равно, удобно, светлина, тишина...
              Зимни гуми не съм слагал от 6 години:-)
              Пълна мистерия. Бистреца, Симеоново и Драгалевци са кочини. Камари с боклуци пред къщи за милиони и задължително само с джип, че почти няма улици. По Лешникова гора да минеш си е офроуд направо.

              В същото време от другата страна при Мировяне например, имаш канализация, улици.... Да не говорим, че доматите стават месец по-рано.

              Коментар


              • Ша рАстат или ще пАдат... ?!?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                  https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=8bg608&f1=1

                  Южен етаж,но пак е оферта ,с отделен вход е ,вижте я

                  Било е етаж ,объркал съм се
                  ежду другото в Бистрица къщите са по-скъпии от тези в Щатите
                  Вие брокер ли сте? Първо цяла къща и после хоп, било само етаж от къща.

                  Коментар


                  • Растящата цена на строителството не означава растящи цени на жилищата. Цената се определя от търсене и предлагането. Ако, например, хората в Швейцария имат пет пъти по-високи доходи от тези в България, то цените на жилищата ще са пет по-скъпи. По същата логика, ако софийската икономика е три пъти по-развита от ловешката, съвсем нормално е да очакваме софийските жилище да са три пъти по-скъпи."
                    "Средният българин не знае в какво да инвестира освен в жилища. Поради тази причина средният българин ще има загуби в доходите, ще бъде засегнат от инфлацията и ще има сериозна обезценка на жилището си. Ако си средният българин - нямаш шанс. Ако искате да сте от малкото българи, които ще се предпазят от инфлация, започнете с вашето здраве и образование. Така другите неща, по всяка вероятност, ще се наредят."

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                      ежду другото в Бистрица къщите са по-скъпии от тези в Щатите
                      Моята баба, бог да я прости е 1916 набор и от Бистрица. Още тогава родителите са и казвали: :Дете, бегай надолу у равното. Там са богатите хора."

                      Зимата е била слугинче у богати софиянци, а лятото жътварка у богати селяни. Дошла да жъне и пристанала на дядо ми.

                      Та от нея знам приказката, че глупава вода няма. Все надолу у равно бяга.

                      Имам много имоти в Бистрица, но за мен това е усойно място, без инфраструктура, канализация, транспорт...

                      Нямам представа, защо глупаците избират северният склон на Витоша. Няма улици, тесно, дори и с джип не може да се качиш. Попивната яма на съседа над теб тече у двора ти, където играят децата ти. При положение, че има квартали и селца в рамките на околовръстното на 10 мин пеша до метростанция. Равно, удобно, светлина, тишина...
                      Зимни гуми не съм слагал от 6 години:-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                        https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=8bg608&f1=1

                        Южен етаж,но пак е оферта ,с отделен вход е ,вижте я

                        Било е етаж ,объркал съм се
                        ежду другото в Бистрица къщите са по-скъпии от тези в Щатите
                        Благодаря, но в този случай офертата не е особено атрактивна.

                        Коментар


                        • https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=8bg608&f1=1

                          Южен етаж,но пак е оферта ,с отделен вход е ,вижте я

                          Било е етаж ,объркал съм се
                          ежду другото в Бистрица къщите са по-скъпии от тези в Щатите

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                            Имам оферта за 2 етажа къща в Бистрица ,90 квадрата за 100 к готова за живеене 1990 г строена
                            Здравейте,

                            Бихте ли дали повече информация?

                            По някаква причина не мога да изпратя лично съобщение.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                              Имам оферта за 2 етажа къща в Бистрица ,90 квадрата за 100 к готова за живеене 1990 г строена
                              Може ли офертата на ЛС?

                              Коментар


                              • Имам оферта за 2 етажа къща в Бистрица ,90 квадрата за 100 к готова за живеене 1990 г строена

                                Коментар

                                Working...
                                X