IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

    Още, като почна да отрича инфлацията с доводи за цени на суровини, ме изгуби. Сякаш яде, дърво и желязо за закуска хахаха, пълен смешко!
    юлката да не е онова професорче, дето вещае кризата от 2010-насам
    ей такива хора са нужни на тоя форум
    да може всички, вкл. и родителите на бертрам да купят по още един-два имота с наемите,
    докато наемателите ги четат и слушат със зяпнала уста и се занимават с кожичката по квартирите
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Юлката е тотално заблуден - в тази тема всички имотни ''спекуланти'' дето са продали са на огромна загуба или пропусната полза.... дори и Ратко / ама той няма да повтори/
      Един път познал за долара, ама 3 пъти не е познал за други неща, а и да е голяма работа познаването на долара да речем 20%...ми то имотите са с почти толкова нагоре за периода демек същото без да има нужда да треперя дали, защо, ако....
      Никой от нас не би продал без значение цените накъде отиват....дори и Берти дето очаква 50% спад или подобно ама е абсурд да продаде.....
      Още, като почна да отрича инфлацията с доводи за цени на суровини, ме изгуби. Сякаш яде, дърво и желязо за закуска хахаха, пълен смешко!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
        Ама вече знам!
        Закъсам ли за кредит - идвам при тебе, пускаш яките връзки и ми дават на 6.2%.
        (нищо че междувременно за другите може да е с процент надолЕ)

        p.s.
        То догодина за 6.2% може да се окаже че наистина си трябват връзки, ама в твоя случай "връзкарството" сигурно няма да ми излезе под 8%.
        Юлка ного си заблуден :-), ама ме мързи да пиша. Дано Бетерчо не те чете, че по това време той е плащал над 10% лихва по ипотечка :-)
        Аз от цялата работа излязох няколко К лихви напред и бях спокоен, че всичко с имота е наред.... Доволен съм :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Не се отнася за теб ,казвам го като цяло ,защото да делиш хората на такива и онакива е признак на голяма простотия
          Това е уникален простак, влиза в темата с бутонките, като всеки мизерен гастар, плюе наляво, надясно като оня с хладилника и след няма и месец, дим да го няма.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Що си мислиш, че 50% спад на цените за мен е проблем ?! Дано да стане и тогава ще купя 2 пъти повече имоти....:-) Тогава ще трябва да наемам хора да ги управляват, че сам няма да смогна ....:-)
            Цената за мен има значение само дотолкова колко и какво да купя....
            И все пак, не е ли важно да се гледа доходността от имоти спрямо алтернативи?
            Риторичен е въпроса, по-интересно е как ще развиеш отговора.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
              Юлката е тотално заблуден - в тази тема всички имотни ''спекуланти'' дето са продали са на огромна загуба или пропусната полза.... дори и Ратко / ама той няма да повтори/
              Ама вече знам!
              Закъсам ли за кредит - идвам при тебе, пускаш яките връзки и ми дават на 6.2%.
              (нищо че междувременно за другите може да е с процент надолЕ)

              p.s.
              То догодина за 6.2% може да се окаже че наистина си трябват връзки, ама в твоя случай "връзкарството" сигурно няма да ми излезе под 8%.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                Кое му е супер, Бъкстон зимата води класациите по най-мръсен въздух.
                Това с мръсният въздух е дискусионен въпрос къде , какво и колко / най-мръсният разбира се е около Факултето/ , освен това този блок е от страната на Красно село макар и там да се води Бъкстон. Проблема е че е на булеварда и под трамвайната линия...денонощен шум...
                Иначе в района всичко е ок - магазини, транспорт, училища и до Пирогов при нужда не е сложно, кучешкото паркче на Славия от другата страна...
                Направо Евго да ги взима :-))))

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Мястото е супер ...От там се фаща автобуса за Радомир :-))))....Само да е поне 3-та линия от Борис 3....това не става....
                  Кое му е супер, Бъкстон зимата води класациите по най-мръсен въздух.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Юлката е тотално заблуден - в тази тема всички имотни ''спекуланти'' дето са продали са на огромна загуба или пропусната полза.... дори и Ратко / ама той няма да повтори/
                    Един път познал за долара, ама 3 пъти не е познал за други неща, а и да е голяма работа познаването на долара да речем 20%...ми то имотите са с почти толкова нагоре за периода демек същото без да има нужда да треперя дали, защо, ако....
                    Никой от нас не би продал без значение цените накъде отиват....дори и Берти дето очаква 50% спад или подобно ама е абсурд да продаде.....
                    само аз съм на загуба
                    всички останали продадоха на върха
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Хол 15 кв??!!! Баси какви боклуци се строят! Тва нито става за живеене нито за отдаване (понеже е на майната си райна на място с най-мръсния въздух).
                      Мястото е супер ...От там се фаща автобуса за Радомир :-))))....Само да е поне 3-та линия от Борис 3....това не става....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                        Аз може и да съм тук, ако не го бастисат хептем форума,но ти и 99% от списващите в тази тема няма да сте
                        Нито ще ви е до писане,нито ще ви е до форуми
                        Що си мислиш, че 50% спад на цените за мен е проблем ?! Дано да стане и тогава ще купя 2 пъти повече имоти....:-) Тогава ще трябва да наемам хора да ги управляват, че сам няма да смогна ....:-)
                        Цената за мен има значение само дотолкова колко и какво да купя....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                          Ако си още в темата след 2 години ще видиш , че си сбъркал с много що се отнася до София.
                          Аз може и да съм тук, ако не го бастисат хептем форума,но ти и 99% от списващите в тази тема няма да сте
                          Нито ще ви е до писане,нито ще ви е до форуми

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                            И къде видя циментови спекулации???
                            Всички купуваме, без да продаваме, а само отдаваме. И, да възвръщаемостта може да е ниска, но не нулева или отрицателна, като тези от валутни спекулации или депозити. Айде мисли малко, преди да пълниш главите с небивалици на суровите пръчки на, които преподаваш
                            Юлката е тотално заблуден - в тази тема всички имотни ''спекуланти'' дето са продали са на огромна загуба или пропусната полза.... дори и Ратко / ама той няма да повтори/
                            Един път познал за долара, ама 3 пъти не е познал за други неща, а и да е голяма работа познаването на долара да речем 20%...ми то имотите са с почти толкова нагоре за периода демек същото без да има нужда да треперя дали, защо, ако....
                            Никой от нас не би продал без значение цените накъде отиват....дори и Берти дето очаква 50% спад или подобно ама е абсурд да продаде.....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                              имаме и обрат в комуникацията по обявите -обявата е от Явлена

                              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=8gx6f4&f1=1


                              Ново! Промоция!
                              Останаха 5 апартамента.

                              Много фукционални 2 броя двустайни, 2 бр. тристайни и един мезонет.

                              Апартамент 1 - цена от 109 376 евро на 98 438 евро
                              Апартамент 2 - цена от 125 293 евро на 112 764 евро
                              Апартамент 6 и 7 - цена от 140 688 евро на 126 619 евро
                              Апартамент 8 мезонет - цена от 222 196 евро на 199 976 евро
                              Всички цени са с включено ДДС.

                              Допълнително, може да се обадите да ви разкажем какви офиси, гаражи и паркоместа имаме на достъпни цени.

                              Комуникативна локация, близо до автогара Овча купел.
                              Явлена разполага с отлични юристи - предлагаме винаги проверени имоти. Работим с най-добрите кредитни консултанти. (yavlenaCOM/121181).
                              Хол 15 кв??!!! Баси какви боклуци се строят! Тва нито става за живеене нито за отдаване (понеже е на майната си райна на място с най-мръсния въздух).

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                                Не ги плюя.Много от тях са отишли от зор там и да хранят семейства.
                                Ако нещо си се засегнал лично и си се припознал,не е мой проблем


                                Имаше един Галфонсо в една друга тема и той все така питаше въпроси за лексикона момчето
                                Тук съм да обсъждам конкретната тема,а тя е за предстоящия голям краш на НИ в БГ /над 40-50% близките 2г/ ,а не кой къде бил и какво ял
                                Ако си още в темата след 2 години ще видиш , че си сбъркал с много що се отнася до София.
                                Допускам и е нормално / поради някои неща/ да има спад някакъв , но няма никаква вероятност и принудителна ПРИЧИНА да е повече от десетина процента, ама може и да има толкова ръст зависи...
                                Това цените на имотите в София да станат на половина за 2 години е с по-ниска вероятност да уцелиш 6 от 149. И с ядрена бомба на Патриарха / ама далеч от Мадара заради Берти :-)/ пак няма да паднат.
                                Също ако си въобразяваш, че можеш да повлияеш на цените с простотии във форум със стотина четящи си в огромна заблуда....

                                Коментар

                                Working...
                                X