IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    ее, браво, тая дума до сега не бях я срещал
    Това сигурно са термини на стоперите на аспирините от отбора на байерн мюнхен. Другият вариант е да са някакви влашки заемки в Силистра

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

      Как да не ви мисля, като знам, че ще трябва да се къпете по 1 път седмично? Тук в зоната вчера една от германките с които говорих са се заселили тук за постоянно и твърди, че очаква тази зима да дойдат още доста нейни сънародници. Всеизвестен е факта, че доста шваби вече са запълнили хотелите в Турция за зимния сезон, защото не им се плащат луди сметки за газ, парно и ток. Та щом швабите се изнасят на пожар, ми е доста интересно вие гастарбайтерите дали ще успеете изобщо да спестите по някое обезценено евро.
      В ЛИДЛ в св Константин и Елена започва да се чува все повече немска реч. До сега беше само руска сега /есента/ и немса.В нашата кооперация се нанесоха млада двойка немци. Запознахме се. Казаха, че са тук за да работят и живеят. Работят онлайн. Казаха, че в България е прекрасно а в Германия зле.
      Ше станат наемите както в Берлин май.

      П.П. Няма да е зле да отворим тема "Да приемаме ли бежанци от Германия"

      П.П. Най вероятно и тук ще се къпем рядко и няма да имаме ток. Пресъствието на Фон Лайнен на откриването на конектора точно към това предполага. Най вероятно е съобщила, че този газ /и тока ни/ всъщност си е за Европа и ние разбира се трябва солидарно да страдаме заради гениалноста на еврокомисии и евронезнамкаквоси. И разбира се ценности. На първо място ценности
      Last edited by vikhunter; 01.10.2022, 22:21.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение


        Купа, Ти нас в чужбина не ни мисли. Да ти напомня да запазиш час за лайнарката, че идва зима и в балчишките генгерлици не знам дали ще успее да дойде до имотЯ. Я дай сметка да преведа и аз 5 евро за “улицата”
        ее, браво, тая дума до сега не бях я срещал
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение


          Купа, Ти нас в чужбина не ни мисли. Да ти напомня да запазиш час за лайнарката, че идва зима и в балчишките генгерлици не знам дали ще успее да дойде до имотЯ. Я дай сметка да преведа и аз 5 евро за “улицата”
          Как да не ви мисля, като знам, че ще трябва да се къпете по 1 път седмично? Тук в зоната вчера една от германките с които говорих са се заселили тук за постоянно и твърди, че очаква тази зима да дойдат още доста нейни сънародници. Всеизвестен е факта, че доста шваби вече са запълнили хотелите в Турция за зимния сезон, защото не им се плащат луди сметки за газ, парно и ток. Та щом швабите се изнасят на пожар, ми е доста интересно вие гастарбайтерите дали ще успеете изобщо да спестите по някое обезценено евро.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
            Защото възрастните хора са фактор на пазара за недвижими имоти. Те са тези, които, подплашени от инфлацията, влагат парите си в недвижими имоти и са тези, които надуват балона. Типичният купувач на ново жилище е 65+, жена, която е някъде на гурбет, изкарала е определени пари и иска да ги вложи.

            https://www.24chasa.bg/bulgaria/article/12678162
            О, Лордиевич, виждам че независимо от теб постнах същата статия. Не видях че си я турил, но нека да затвърждават знания младежите. Засега под наем е ок, и го казвам сериозно. Живял съм под наем доста и знам предимствата.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

              Какво да ги правиш, от гастарбайтерстване губят нишката на живота. Не е лесно. Гастата не може да купи в Бриз и айде квартала лош. хахахаха Да натиска там парцалите в квартирката и да не се обажда много много.
              Да купи в Повеляново е по-добре. Къв Бриз. И в Повеляново има бриз.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • https://www.24chasa.bg/bulgaria/article/12678162
                ето малко плетиво (четиво за охлювчетата) - кой бачка и купува имоти. Баси, аз се оправих доста преди 50.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  бетЕрчо, край, свърши се!
                  сега вече имотиту потъна и койня излетЕ

                  при официална инфлация 17 или колко там беше
                  и реална над 30% при прогноза за догодина за нови над 15%
                  повишение с 0.5% на ипотечката е повече от летално
                  особено след като е имАло увеличение на заплатите с 8-10% тая година
                  искам някой път да седнем да пием и да си приказваме
                  сигурен съм, че имаш още много интересни истории
                  Е чудо голямо наистина. 0.5% по ипотеката е нищо в сравнение с това, което ни щавят в супермаркета. Време е потребителя да свие потреблението, че това не се трае. Не, че 0.5% ще спре нещо, то е като приказката за уриниране върху пожар.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                    Какво да ги правиш, от гастарбайтерстване губят нишката на живота. Не е лесно. Гастата не може да купи в Бриз и айде квартала лош. хахахаха Да натиска там парцалите в квартирката и да не се обажда много много.

                    Купа, Ти нас в чужбина не ни мисли. Да ти напомня да запазиш час за лайнарката, че идва зима и в балчишките генгерлици не знам дали ще успее да дойде до имотЯ. Я дай сметка да преведа и аз 5 евро за “улицата”

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                      БаЙра ли ве мой. Вие като отидете у чужбината и козите изтървате и правописа забравяте.
                      Какво да ги правиш, от гастарбайтерстване губят нишката на живота. Не е лесно. Гастата не може да купи в Бриз и айде квартала лош. хахахаха Да натиска там парцалите в квартирката и да не се обажда много много.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение

                        Въпросителните изречения не завършваха ли с въпросителен знак?
                        Не е въпросително изречението. Бъзик е. У-то също, ама не го разбра адресатът.
                        Last edited by Meandmyself; 01.10.2022, 17:26.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                          БаЙра ли ве мой. Вие като отидете у чужбината и козите изтървате и правописа забравяте.
                          Въпросителните изречения не завършваха ли с въпросителен знак?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                            БаЙра ли ве мой. Вие като отидете у чужбината и козите изтървате и правописа забравяте.
                            Като гледам и Вие където сте останали сте цъфнали и вързали.
                            А познай, на кого грешката е по невнимание и на кого от незнание?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение
                              Бриз не става за нищо. Най ми беше смешно това лято когато от една “улица” по байра се беше запътил нов мерседес майбах.
                              БаЙра ли ве мой. Вие като отидете у чужбината и козите изтървате и правописа забравяте.

                              Коментар


                              • Защото възрастните хора са фактор на пазара за недвижими имоти. Те са тези, които, подплашени от инфлацията, влагат парите си в недвижими имоти и са тези, които надуват балона. Типичният купувач на ново жилище е 65+, жена, която е някъде на гурбет, изкарала е определени пари и иска да ги вложи.

                                https://www.24chasa.bg/bulgaria/article/12678162

                                Коментар

                                Working...
                                X