IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Ако работата зазлее, утре ставаш министър на Външните работи, Бг трупа дълг откакто започнаха стачките и пучовете яко. Ние ставаме нещо като Гърция с непосилен дълг. Даваш златна виза за всеки който инвестира 300К€....дотогава може и 700К€ да е сумата. И ще видиш колко Косовари, Макита и друг пъстър народ ще поизкупи поне в гетата.
    Единственото спасение е да обявим война на Германия, след което да капитулираме и да ни анексират, да станем един техен Бундесланд.
    Ще видиш как всичко ще си дойде на мястото тогава.

    Хайде, на Германия сме и далече, но на сърби, гърци и румъни не сме. Те винаги са имали апетит към българската територия, навремето дедите ни са умирали да я защитават, днес май е по-добре да я предадем и да ни управляват те срешу вписването ни в конституциите им като етническо малцинство - така може и да оцелеем. Със сегашните управници загиваме.
    Last edited by ejonny2376; 14.09.2022, 23:37.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
      Вълчо, само не ми е ясно накъде отиваме - един наем в Сф ще стане колкото едно такси иска от Западен парк до Аерогарата. Ето, 20% още повишение искат бакшишите за София.
      Ама ти какво искаш бре? Горивата им рипнаха с много. И те са хора и те леб искат. Стига си плакал, иди ти да въртиш геврека цел ден.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
        Вълчо пак бЕгаш по тъча! Кажи си прогнозата! Какъв ръст очакваш следващите 2 год. и защо?
        бетерчо, прогнозата съм я давал тук десетки пъти, но за тебе пак: Ъп до 2029-та (песимиста казва, че съм объркал сметките и годината е 2039-та, можее, той е келнер и може по-добре да смета наум от мене). Средна цена през 2029-та --->>> 8700/м2. В краткосрочен план: догодина лаг или дори лек спад макс 5-8%(беъртрап), после започва надуването на същинския балон до 2029 и ще има галопиращи цени пак нагоре.

        Last edited by keep_calm; 15.09.2022, 08:53. Причина: Ако не спрете с детски, майки и тн. дребни заяждания ще ви наложа перманентен бан.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Ооох, успокоих се.
          Моля ти се. И една стотинка вече не давам в недвижим имот. Даже и от пребоядисване се въздържам. Всяко набиване на пара е грешка в момента.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Вълчо, само не ми е ясно накъде отиваме - един наем в Сф ще стане колкото едно такси иска от Западен парк до Аерогарата. Ето, 20% още повишение искат бакшишите за София.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Щом батковците така правели според Беттер, така ще е. И аз се съгласих.
              Ооох, успокоих се.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev

                Ами ако спести 1000 лева да даде на проф, а го прави той може и да я опържи.
                Кой? Кольо да даде 1000лв ли? Ти добре ли си? Та той стотинки за билет за градски транспорт не дава, ти с 1000лв искаш да го овътриш. Разбира се, че ще си го прави той. Ти само му кажи къде да купи прекъсвача.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  Аз също приключих с покупките още преди година и половина. Сега ще чакам жестокото поскъпване на парите за да си купувам гараж и други неща, които не са предмет на темата
                  Щом батковците така правели според Беттер, така ще е. И аз се съгласих.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    Напротив, говоря за факти, които се случват в Булгаристан. Това нещо в цивилизованите страни го няма. Затова и казах тази сутрин - крайно време е да спрат субсидиите за "бизнеса" и всички тарикати и мизереници да фалират - колкото по-бъзро, толкова по-добре.

                    А трите депозита знаеш ли кога ще ми ги вземат? В момента повечето имоти в България са едни джунгли - иди по селата и виж как в половината къщи вече има поникнали дървета, клоните на които се подават през счупените прозорци. Скоро и в София ще е така - ще плащате вие на някой наемател, за да ви живее в кофторите и да го пази поне от набези на шведи и друга паплач. Тази нация загива - друго освен швед не се ражда, старото умира и освобождава апартаменти, а в перифериите се строи ли строи и се отдава на шпакловка и замазка, като ремонтът на един такъв апарт излиза колкото 20 годишни наема само. Имотите ви са стойност нула. Може би само в Докторския ще се задържи нещо, но вместо да удариш още един апарт там, ти накупи разни боклуци из Хиподруми, Пуевен и подобни гета.
                    Ако работата зазлее, утре ставаш министър на Външните работи, Бг трупа дълг откакто започнаха стачките и пучовете яко. Ние ставаме нещо като Гърция с непосилен дълг. Даваш златна виза за всеки който инвестира 300К€....дотогава може и 700К€ да е сумата. И ще видиш колко Косовари, Макита и друг пъстър народ ще поизкупи поне в гетата.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Вълчо пак бЕгаш по тъча! Кажи си прогнозата! Какъв ръст очакваш следващите 2 год. и защо?
                      Last edited by better; 14.09.2022, 22:50.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Ти май ни говореше за цивилизованите народи в едни други страни. Генът ви е увреден, скъпи Джон, затова нямаш обяснение за много неща. Виж за наем ставате, но в ниския сегмент. Като ви ожулят с по 3 депозита и вие бегате на наем по 400 лв, там ви е мястото.
                        Напротив, говоря за факти, които се случват в Булгаристан. Това нещо в цивилизованите страни го няма. Затова и казах тази сутрин - крайно време е да спрат субсидиите за "бизнеса" и всички тарикати и мизереници да фалират - колкото по-бъзро, толкова по-добре.

                        А трите депозита знаеш ли кога ще ми ги вземат? В момента повечето имоти в България са едни джунгли - иди по селата и виж как в половината къщи вече има поникнали дървета, клоните на които се подават през счупените прозорци. Скоро и в София ще е така - ще плащате вие на някой наемател, за да ви живее в кофторите и да го пази поне от набези на шведи и друга паплач. Тази нация загива - друго освен швед не се ражда, старото умира и освобождава апартаменти, а в перифериите се строи ли строи и се отдава на шпакловка и замазка, като ремонтът на един такъв апарт излиза колкото 20 годишни наема само. Имотите ви са стойност нула. Може би само в Докторския ще се задържи нещо, но вместо да удариш още един апарт там, ти накупи разни боклуци из Хиподруми, Пуевен и подобни гета.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                          Ами за притеснение си е. Той щом каже, че имотите ще се сринат до 1 година, то цените на имотите закономерно прибавят +30%.
                          Така е, този герой откак прогнозира спад миналата година, имотите литнаха с 50% и изкараха душевните терзания на знайни и незнайни герои

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            И аз. Знаех че ще има ръст и купувах от 2014 до май месец т.г. сега нямам вече свободен кеш, оставих извън индекси и имоти кеш за един баварец Х7-ца номинално и приключих с активните покупки. Само ако излезе нещо атрактивно или се сурнат цените някога, например 2031. Ще имам за гараж в Габрово. Но това е друга тема.
                            Аз също приключих с покупките още преди година и половина. Сега ще чакам жестокото поскъпване на парите за да си купувам гараж и други неща, които не са предмет на темата

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                              Тук май надушвам, Левчо-алтернативния.
                              Кавръка да се учи. Не на дребно с 5 домата с разменена цена в Кауфланд, виж Джони кви магии прилага, нищо че печели по дваесе хилки на месец.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                не, не, аз за друго
                                уплаших се да не продаде гарсонерата и да се набие пак в "инвестиции"
                                Антилакмус за цените на имотите е Кольо кавръчето. Купи ли той, значи спада започва и вратата ще отеснее и ще трябва да продаваме кой как може.

                                Коментар

                                Working...
                                X