IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

    Прав си за 20-то и 22-ро, но силистра питаше за други квартали. Иначе има няколко добри частни училища, факт. Обаче образованието до 7 клас на 2 деца в добро частно училище ще "глътне" 100К лева и то ако се дореди до Питагор/ПЧМГ. Иначе може и 100К евро да литнат. За мен е тъпо да спестиш 50-100К като се набиеш в лош квартал, а после да дадеш още повече пари за частно училище.
    той не е казал 'йок този квартал', а и не знам защо си мислиш, че всички деца трябва да стават математици или производните му
    100К не са толкова много пари ако е добре за децата (за който ги има разбира се) аз лично след сблъсъка с държавното/общинско образование в 'елитния' Бояна (училището на бул. Пушкин - вече му забравих номера) реших, че за икономия от една лачена кола пари няма да оставя децата в класове с идиотчета, за които системата казва "ами вързани са ни ръцете - думи на тогавашния директор сега директор на топ реноме училище, детето е асоциално, но родителите не искат да вземат мерки"... това не са единични случаи, а за съжаление е масова практика в класовете да има по 1-2-3 деца, които са като 'от гората'


    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

      Частното училище си е частно! Моето само за 1-2 месеца беше на държавна детска и повече не искам да чувам за тоя комунизъм! След това го пратих на частно училище! Държавните са кочина, къде ще го научат да пуши пие и псува, пълна кочина. В частните ще е в друга среда! От децата не може да се спестява! Кой спести от дете, значи спестява от бъдещето му!
      Щом е така, значи трябва от частна детска градина до 12 клас в частна гимназия. Това са сто хиляди евра на дете, 2 деца = 200К евро само за образование. В такъв случай не виждам защо апартаментът ти да не струва 400-500К евро. Значи Иван Вазов, Лозенец и Изток са още силно подценени.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение
        дотук беше с наемите .
        от година са само надолу точно от както го съобщих
        сега остава и капиталовата да се срути
        с 30% в идващата година и виенето от банско и слатина
        полека ще затихва
        хиххихи
        Наемите от година са 25% нагоре....в София. Друг е въпроса , че тва не е достатъчно, защото разходите за поддръжка са повече нагоре.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

          Прав си за 20-то и 22-ро, но силистра питаше за други квартали. Иначе има няколко добри частни училища, факт. Обаче образованието до 7 клас на 2 деца в добро частно училище ще "глътне" 100К лева и то ако се дореди до Питагор/ПЧМГ. Иначе може и 100К евро да литнат. За мен е тъпо да спестиш 50-100К като се набиеш в лош квартал, а после да дадеш още повече пари за частно училище.
          Частното училище си е частно! Моето само за 1-2 месеца беше на държавна детска и повече не искам да чувам за тоя комунизъм! След това го пратих на частно училище! Държавните са кочина, къде ще го научат да пуши пие и псува, пълна кочина. В частните ще е в друга среда! От децата не може да се спестява! Кой спести от дете, значи спестява от бъдещето му!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение
            дотук беше с наемите .
            от година са само надолу точно от както го съобщих
            сега остава и капиталовата да се срути
            с 30% в идващата година и виенето от банско и слатина
            полека ще затихва
            хиххихи
            Янко, ти не прогнозираше ли спад още в края на миналата година?

            От тогава са се покачили с 30+%

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение
              дотук беше с наемите .
              от година са само надолу точно от както го съобщих
              сега остава и капиталовата да се срути
              с 30% в идващата година и виенето от банско и слатина
              полека ще затихва
              хиххихи
              С днешна дата добавяме и това

              Резултатите показват, че ЕЦБ ще пренебрегне заплахата от надвиснала рецесия в 19-членната еврозона, за да даде приоритет на борбата с растящите цени. Повишаване с три четвърти пункта, което сега се наблюдава и от паричните пазари, би приближило ЕЦБ по-тясно до Федералния резерв, който вече осигури две увеличения от такъв мащаб.

              ЕЦБ ще продължи да повишава лихвените проценти с ускорени темпове и ще изпрати ястребово послание“, каза Нериус Мачиулис, икономист в Swedbank. „Тя трябва да поправи репутацията си и да може да претендира за победа, след като инфлацията започне да отстъпва.“


              По-бързото повишаване на лихвените проценти може да окаже известна подкрепа на еврото, което се срина, тъй като централната банка на САЩ увеличи разходите по заемите. Това направи вноса, особено на базирани на долари стоки, по-скъп, добавяйки към кризата на разходите за живот, която тежи върху европейската икономика.

              По-голямата част от анкетираните анализатори прогнозират, че брутният вътрешен продукт ще се свие за поне две тримесечия, въпреки че повече от половината не виждат спадът да продължи повече от това.

              „ЕЦБ ще продължи да води твърда линия срещу инфлацията, въпреки доказателствата, че растежът се забавя“, каза Клаус Вистесен, икономист в Pantheon Macroeconomics. „Ние дори очакваме ЕЦБ направо да признае, че сега икономиката навлиза в рецесия, но независимо от това тя ще продължи да расте.“

              Коментар


              • дотук беше с наемите .
                от година са само надолу точно от както го съобщих
                сега остава и капиталовата да се срути
                с 30% в идващата година и виенето от банско и слатина
                полека ще затихва
                хиххихи

                Коментар


                • Първоначално изпратено от travelboy Разгледай мнение

                  И ти прочете ли какви са наемите.300 евро за тристаен дето струва 150 к евро.40 години да го избиеш.better писа за апартамент за половин милион обзаведен за 700 лв наем.Всичко са брокерски полюции.Аз си купих гараж в нова кооперация и като гледам всички се готвят да дават под наем.Ще има много разочаровани.
                  Аз тва им казвам ама брокерастите мълчат ли мълчат. Ап за 500 000 лв беше отдаван от 5 год за 600 лв. Моя близък дойде и се опита на 750 лв да му вдигне, но оня отказа, в крайна сметка се разбраха на 700 лв. 130 кв обзаведен като за него си (живя там няколко год) и тва с подземно паркомясто!!
                  Тва е реалността.... "инвестирай" половин млн. и после чакай 70 год да избиваш (ако дотогава не паднала сградата де). Баси далаверата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    И по каква причина точно ти, даскалът в 93-то спортно (което както сам призна е последна дупка на кавала) ще оценява кой е "полуидиот" и кой не? Има повече даскали, от деца вече. Само най-голям неудачник става учител и ходи да се бъхти за 2 хиляди левчета макс. Точно заради некадърни преподаватели 90% от децата са функционално неграмотни и сме на последно място в Европа. Чиновник някакъв, на държавна хранилка, тръгнал да пише за инвестиции и за имоти. СмЕх.
                    Да ви кажа, че хората от провинцията са безкрайно икономични и Силистра няма да си прати децата в частно училище.


                    Относно какви са българските учители, имам преки впечатления.

                    Трудът им не е оценен. Едва в последно време дават хубави заплати.

                    Работят при шум и стрес, децата са отвратителни, невъзпитани и са по 30 души в клас, трудни за овладяване.

                    Самите родители не са си свършили работата да ги научат на труд и да ги възпитат.

                    Единствено в елитните държави гимназии е по-добре положението.

                    Поздрави

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                      За съжаление в момента не съм там и не мога.
                      Не се умори тоз човек Кажи му направо да не се хаби,вместо да те обикаля и да се умилква като чакал .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Manyyy1 Разгледай мнение
                        Само на мен ли ми се струва,че един човек пише от поне 5 различни ника
                        Да, Купата си е направил няколко акаунта и ви сипва , докато чакате заветното мяу.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          Силистрата дава вид да има пари и за частно, което моментално му разширява интересните райони иначе 20 и 22-ро също не са зле до 7 клас.
                          Прав си за 20-то и 22-ро, но силистра питаше за други квартали. Иначе има няколко добри частни училища, факт. Обаче образованието до 7 клас на 2 деца в добро частно училище ще "глътне" 100К лева и то ако се дореди до Питагор/ПЧМГ. Иначе може и 100К евро да литнат. За мен е тъпо да спестиш 50-100К като се набиеш в лош квартал, а после да дадеш още повече пари за частно училище.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Manyyy1 Разгледай мнение
                            Само на мен ли ми се струва,че един човек пише от поне 5 различни ника
                            Братле, тука са като руски матрьошки - бъзнеш един, от амнайсе различни ника почват с едни и същи изразни средства да те заливат с помия. Ама на админите не им дреме особено, нали кликовете си вървят.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                              Глупости. Не стига, че не знае, ми парадира с агресивното си невежество. Нещата се нагласят след 4-ти клас, а не чак в гимназията. НАЧАЛНОТО училище е по местоживеене и при него има значение единствено да няма много цигани, да няма агресивни дебилчета в класа и класната да не е откачена. След 4-ти, ако пропуснеш да се преместиш, оставаш в Б група. Всички елитни държавни "гимназии" приемат след 4-ти клас.

                              В р-н Слатина нищо не става след 4-ти клас, но най-малко зле е 138-мо. Бастилията преди 15-20 години може и да е ставала за нещо, но сега е маматаситрака.

                              Държавни гимназии са НПМГ, НГДЕК, ТУЕС, НУКК. Първите две приемат след 4 клас, ТУЕС след 7, НУКК за 1 и след 7.

                              От общинските елитни гимназии само СМГ приема след 4 клас. Немската, английската, испанската, френската и т.н. са след 7 клас. Професионалните гимназии също.

                              Така "ВСИЧКИ" се свежда до 3 опции след 4 клас.

                              пп Я, редактирали са ме. Но не са направили същото за агресивния невежа terziev. Браво keep_calm , така се стимулират простаците!
                              Last edited by BONI; 02.09.2022, 11:20.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                                Скъпа, да пием по едно кафе, какво ще кажеш? Аз ще дойда до Созопол на Аполонията.
                                За съжаление в момента не съм там и не мога.

                                Коментар

                                Working...
                                X