IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Гледам, че се впечатляваш от обявите с намалени цени. Откакто ползвам този сайт всички делнични дни има между 100 и 200 обяви с намалени цени в София. Не помня линка и не го гледам вече, но ти може да го намериш, че не беше лесно видим....
    То па едно намаление...видяха половин милион за апартамент и юруш на маслините
    ​​​​​
    Click image for larger version

Name:	файл.jpeg
Views:	1
Size:	7.0 КБ
ID:	4010051

    Last edited by Chio; 11.01.2023, 21:46.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Ако приемем , че приятелите на Берти са с чесни сини очи ако трябва да дръпна 200К евро ще го правя година и ще смъкна цената на акцията 4 пъти докато изтегля :-)
      Разбира се че има инвестиционни посредници при които ти си собственик на акцията...просто не работят с България , аи таксите са им малко по-различни от на хазартните компании
      Сигурно се листват щото банките са ги преценили за ненадеждни и не искат да им дават кредит и търсят балъци с 0.001% дял за да се финансират...., ама меринджействането си остава в тях.... Това е позитвната версия :-)

      ПП Оня ден по Блумбърг хванах един да говори за гътналите се койнаджии и загубилите кеш в тях. Та той каза едно нещо много добро. Някой чел ли си е договора ? Та ти чел ли си си целият договор с посредника който ползваш за чужди акции ? Всичките 200 страници ?
      Ето ти едни - работят с целия ЕС и не им пука къде ти е адресът. Таксите са им нулеви. Всичко минава през Баадер Банк.
      Тъпото е, че не може да се купуват ДЦК, стават обаче за Акции от цял свят, фондове и ЕТФ-и. И е директна търговия.

      https://www.finanzen.net/zero
      Last edited by ejonny2376; 11.01.2023, 21:47.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Купи доджкойн и Солана,това е бъдещето ако искаш да станеш богат.
        За койни ли ми говориш ? Т.е. ти си бъдещ милионер ?! Не е моето тая шитня ! Но ти ще черпиш !

        Коментар


        • https://bnr.bg/post/101762805/redica...ane-na-lihvite

          Редица членове на ЕЦБ призовават за продължаващо повишаване на лихвите публикувано на 11.01.23 в 17:52

          Лоши новини за повишителите и тези с ипотечните кредити.
          Ако бяхте испанци Педро Санчес,еквивалента на Корнелия Нинова в Испания щеше да Ви подаде ръка,Нооо за съжаление сме в България и тук властват ДПС,ГЕРБ и мафията на Ахмед Доган ,така че не знам....наистина лоши времена,даже не искам и да говоря за тeзи купили на зелено.....там единствено мога да посетя храм паметника Александър Невски и да се помоля за строежите им...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

            На какъв език трябва да ти говоря ,че да вденеш ,че не се занимавам с това и ,че нямам времето да играя на дребно !!! На дребно Ники , за милионите се назначават хора и те си действат . Та беден човек жив дявол и все беден си ходи ! Беден човек да те научи как пари да изкарваш , да ама някой друг път ! Схващаш ли ми мисълта или ти е трудно да излезеш от собствената си илюзия ?!
            Е на ниското купих ма не на 1600 обаче и не за да го продам на 2000 !
            ПП Злато за спекула , ти икономисте се излагаш !
            Купи доджкойн и Солана,това е бъдещето ако искаш да станеш богат.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              Е как да не са? Само днес ти изкарахем 10-20 оферти с минус 10-20%.
              Гледам, че се впечатляваш от обявите с намалени цени. Откакто ползвам този сайт всички делнични дни има между 100 и 200 обяви с намалени цени в София. Не помня линка и не го гледам вече, но ти може да го намериш, че не беше лесно видим....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Я купи на 1.72,беше минал 2 лева па продай,а ?
                Златото беше на 1600,1700 долара сега е на 1860
                На какъв език трябва да ти говоря ,че да вденеш ,че не се занимавам с това и ,че нямам времето да играя на дребно !!! На дребно Ники , за милионите се назначават хора и те си действат . Та беден човек жив дявол и все беден си ходи ! Беден човек да те научи как пари да изкарваш , да ама някой друг път ! Схващаш ли ми мисълта или ти е трудно да излезеш от собствената си илюзия ?!
                Е на ниското купих ма не на 1600 обаче и не за да го продам на 2000 !
                ПП Злато за спекула , ти икономисте се излагаш !
                Last edited by pa4anga; 11.01.2023, 21:19.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                  Естествено, че съм сериозен. Искаш да притежаваш реално, на БФБ притежаваш. Абе ясно е, че най-сигурното е тулата.
                  Нямам представа, що го правят?
                  Ако приемем , че приятелите на Берти са с чесни сини очи ако трябва да дръпна 200К евро ще го правя година и ще смъкна цената на акцията 4 пъти докато изтегля :-)
                  Разбира се че има инвестиционни посредници при които ти си собственик на акцията...просто не работят с България , аи таксите са им малко по-различни от на хазартните компании
                  Сигурно се листват щото банките са ги преценили за ненадеждни и не искат да им дават кредит и търсят балъци с 0.001% дял за да се финансират...., ама меринджействането си остава в тях.... Това е позитвната версия :-)

                  ПП Оня ден по Блумбърг хванах един да говори за гътналите се койнаджии и загубилите кеш в тях. Та той каза едно нещо много добро. Някой чел ли си е договора ? Та ти чел ли си си целият договор с посредника който ползваш за чужди акции ? Всичките 200 страници ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    БГ Акции ? трябва да се шегуваш. Или онези гледах сега че имало и чужди...ама и те са през посредник...макар и на БФБ. Не съм се интересувал как и КЪДЕ са гаранциите, че в Кипър или на БВИ не ми се водят дела....
                    Въобще знаеш ли защо дадена компания се листва на борса и каква роля в нея има някой с дял от 0.001% ?
                    Естествено, че съм сериозен. Искаш да притежаваш реално, на БФБ притежаваш. Абе ясно е, че най-сигурното е тулата.
                    Нямам представа, що го правят?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Аз вЕрвам на вас, брокерите. Що да лъжат хората? Нали сте все свестни?
                      Аа, на нас КЕЛНЕРИТЕ не требва да верваш никогаш ! Ама , аз съм изключение и почти никога не лъжа...и колегите не ме аресват поради това....сам съм си виновен....

                      ПП За схемата и аз едно време я мислих. Имаше и подходящ терен който е вече с блок Акт 16. Построиха грубо 2000 РЗП , а се търсеше само 150К за старата къща...това около 2015.... Минало бешело....
                      Last edited by pesimist4o na kvadrat; 11.01.2023, 21:04.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        Е как да не са? Само днес ти изкарахем 10-20 оферти с минус 10-20%.
                        Ама, то и на другия полюс, тоест, поскъпващи, може да се изкарат толкова, при нужното субективно търсене

                        ПП То, желанията на някого не влизат в статистиката на НСИ, а реалните сделки.
                        Last edited by Bailor; 11.01.2023, 21:05.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                          Като искаш на твое име, а не договори за разлика си вземи БФБ. Там и депозитарна разписка можеш да си вземеш.
                          БГ Акции ? трябва да се шегуваш. Или онези гледах сега че имало и чужди...ама и те са през посредник...макар и на БФБ. Не съм се интересувал как и КЪДЕ са гаранциите, че в Кипър или на БВИ не ми се водят дела....
                          Въобще знаеш ли защо дадена компания се листва на борса и каква роля в нея има някой с дял от 0.001% ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Опитай пак
                            оригирана в 9:09 на 26 септември, 2022 год.
                            Обявата е посетена 4380 пъти.
                            Този имот се предлага само на частни лица
                            Аз вЕрвам на вас, брокерите. Що да лъжат хората? Нали сте все свестни?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Еми Трайчо като отиде да ги пита що.
                              Оня ден писах, че перспективите за имотите не е много добра у нас щото много мераклии да строят се навъдиха. Така че ще има няколко години почивка според мен.
                              Въпросът е какви са алтернативите. Ето хипотетично продавам такъв имот и взимам 200К евро. Кажи ми кой инвестиционен посредник е гарантиран за 200К евро у нас ? Приемам че ще уцеля верният етф и ще съм ок там дългосрочно. Ти не разбра ли каква стана с койновите великани ? При акциите посредниците не са много по-различни.... Разчитат, че клиентите нема да теглят кеш, злато и квото там друго мамят....иначе....пук....:-) Обикновено акциите и т.н. не са твое име реално, а са на името на посредника или виртуални дори. Като става въпрос за десетилетни инвестиции риска да стъпиш накриво е огромен при някой от посредниците...
                              Виж Бетерчо държи койните у джебо...нема им вяра на посредниците...., а то е лесно да държиш нищо в джоба.....не тежи....:-)
                              Като искаш на твое име, а не договори за разлика си вземи БФБ. Там и депозитарна разписка можеш да си вземеш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                Пак приказваш врели-некипели.

                                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...2qh&f1=1&fe7=1

                                800 квадрата РЗП за 560к. Идват по 700 на квадрат. В Изток. Значи за Гоцето приемаме 350. Сега се сети дали при сътресение на пазара цените на парцелите няма да падат със същия темп. Нали някой трябва да може да плати цената, ако търсенето спадне кой ще ти даде по 1000 Евро за квадрат парцел?
                                Опитай пак
                                оригирана в 9:09 на 26 септември, 2022 год.
                                Обявата е посетена 4380 пъти.
                                Този имот се предлага само на частни лица

                                Коментар

                                Working...
                                X