IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Ка се казваше онзи другия американец, чичо ли беше?
    Да си призная не го помня. Учудва ме друго, защо много хора твърдят ,че живеят добре извън България, а в същото време показват ниска култура и крещящо нещастие ? Успешният човек ,нито мисли така, нито се държи по този нелеп начин. Дори и да не смяташ ,че цените на имотите в БГ, не са това което смяташ ,че трябва да са се дръж като разумен човек, а не като примат.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

      Не разбрах в България, ли живееш или си още в щатите ?
      Ка се казваше онзи другия американец, чичо ли беше?
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

        Не разбрах в България, ли живееш или си още в щатите ?
        стига с тия щати
        момчето не е излизало извън дълбоката провинция.
        дори в софия не са го водили.
        най-много в пловдив
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petrg5s

          Нали ти казах,че СФ за мен е ГЕТО и даже и безплатен апартамент да ми дадат + кола ,няма да живея там НИКОГА.
          Ти пак същата плоча въртиш ,в Сф съм искал,в СФ .Одеве пък за земетресенията не съм знаел. Имам чувствто ,че си някъв малоумен
          Не разбрах в България, ли живееш или си още в щатите ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
            на 17-ти етаж е
            накавръка ще напълни гащите ако погледне навън
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

              Това мисля и аз и понеже следиш какво готви ЕС, та затова казвам да внимаваме. Руснаците, масово няма да продават ако не ги засилят от ЕС, и да, много възможно е да дойдат тук да се крият от войната. Приемем ли ги да ти кажа няма да си тръгнат и ще ни наводнят като за демографията ни може и да е добре както и за имотите хахаха
              Обстановката около войната е изключително динамична. Незнаем какво се готви с 8 мия пакет. Преди имаше предложения за забрана за продажби/отдаване под наем. Подпитвам ги моите комшии-руснаци кво следва, имат там някакви групи в телеграм и си обменят инфо. Според мен ако путя обяви, че онези територии за руски, ес може директно да забрани влизането на руснаци.

              Коментар


              • Нещо за Кавръчето:

                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...66262136346022

                Коментар


                • Есенните прИмоции започнаха във Варна:

                  "Здравейте, не се води точно затворен комплекс, но има такса поддръжка за басейна и общите части. Всички подвобности, може да разберете ако се свържете на посочения телефон. Имаме АКЦИЯ до края на Октомври месец, който закупи апартамент няма да плаща такса за две години."

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    Почти всички комшии-руснаци дойдоха и си платиха таксите, отделно вчера 2 руски буса дойдоха с мн. багаж. За първи път ги виждам, вероятно руснаците отдават под наем на други руснаци, които бягат от могилизация. Ще се разбере кво става. Ако ес не ги "натисне" може би няма да бързат да продават, засега.
                    Това мисля и аз и понеже следиш какво готви ЕС, та затова казвам да внимаваме. Руснаците, масово няма да продават ако не ги засилят от ЕС, и да, много възможно е да дойдат тук да се крият от войната. Приемем ли ги да ти кажа няма да си тръгнат и ще ни наводнят като за демографията ни може и да е добре както и за имотите хахаха

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      До момента печелеха добре и нямаше смисъл от такива неща, но в близките години риска ще се увеличава..... Всеки си решава сам как да постъпи....
                      Печелеха, но въпреки това един мой познат изгоря. Беше тук лятото и тръгна да търси адвокати, обектът е в Сф.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        Така е, предимство е да купиш на зелено, двата са ми са така. Ходиш, гледаш, и избираш най-хубавото, но сега вече е по-рисковано. Даваш 30-50% от сумата и чакаш години и се молиш строителят да не прехвърли фирмата в "офшорна" зона.

                        П.С да не си помислите, че под "офшорна зона" имам впревид някой остров! Не! Офшорната зона е в България - в циганската махала.
                        До момента печелеха добре и нямаше смисъл от такива неща, но в близките години риска ще се увеличава..... Всеки си решава сам как да постъпи....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Ами затва е добре да се купи на зелено и да гледаш кое какво е. Аз съм виждал огромни фуги, външни стени с ОГРОМЕН видим наклон / за колоните не съм сигурен/. После като сложат замазка/фасада нищо не се вижда.....и Джони пуска обява на ново завършено за препродажба и се чуди що така некой го продава....:-))))
                          Така е, предимство е да купиш на зелено, двата са ми купени така. Ходиш, гледаш, и избираш най-хубавото, но сега вече е по-рисковано. Даваш 30-50% от сумата и чакаш години и се молиш строителят да не прехвърли фирмата в "офшорна" зона.

                          П.С да не си помислите, че под "офшорна зона" имам впревид някой остров! Не! Офшорната зона е в България - в циганската махала.
                          Last edited by better; 27.09.2022, 19:04.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Мен ако питаш с "местни доходи" е по-вероятно да купиш в Сф отколкото на друго място, особенно във Варна.
                            Прав си - доходите във Варна съвсем не оправдават цените, но явно има привнесен кеш по разни линии , който помага да се държат тези цени.
                            Важното от поста ми беше, че ако щеш вземи Богота, Мексико, Кайро, Банкок или Казабланка никъде обикновен човек не може да купи.

                            Коментар


                            • https://www.24chasa.bg/bulgaria/article/12645670
                              Лошо, и да отървеш сърдечния арест, или изгарянията от мълнията съдовете пълни с електролит (кръв и плазма) са главните проводници на тока. Тромбозират и става мазало, спасението е малко вероятно.
                              Сори за отклонението.
                              Как са гръмотводите по вашите имоти. Проверявайте ги.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Ми не, така е във всеки милионен град по света. Без значение дали е Европа, Африка , Америка или Азия. Обикновен човек / 95% от хората/ /с местни доходи/ не могат да си купят жилище в такъв.
                                Кавръка ги разбира повече кръчмите в София той да ти препоръча.... Аз от селският хоремаг не съм мърдал по-далеч....
                                Мен ако питаш с "местни доходи" е по-вероятно да купиш в Сф отколкото на друго място, особенно във Варна.

                                Коментар

                                Working...
                                X