IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

    София е един от най-грозните големи градове въобще в християнския свят като цяло. Такава абсурдна комбинация от панелки с различни дограми и изолация, позавехнали бизнес сгради с дюнерджииници пред тях, асфлат на дупки, контейнери за смет очукани и облъскани, затревени тротоари, неподдържани зелени площи и липса на места за паркиране не знам дали има в такава концентрация.
    Изборите са след една година. До тогава дайте друга пасивна опция с Р/Е 14.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

      Сф е един от най-грозните градове в ЕУ.Не знам защо някои шимпанзета тук се самозалъгват в този неоспорим факт.
      Грозен град ,задръстен със селяни и коли.
      Е сега даваха по ТВ,някви майстори гепили пясъка от детска площадка за някъв ремонт.Кво да говорим повече.....
      София е един от най-грозните големи градове въобще в християнския свят като цяло. Такава абсурдна комбинация от панелки с различни дограми и изолация, позавехнали бизнес сгради с дюнерджииници пред тях, асфлат на дупки, контейнери за смет очукани и облъскани, затревени тротоари, неподдържани зелени площи и липса на места за паркиране не знам дали има в такава концентрация.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Архивите ми говорят половинка в Бургас
        Какви половинки бе те гонят, я виж Накавръчко, от както ти пишеш в темата, какво се е случило:

        За период от шест години и половина жилищата в София са поскъпнали най-много - с близо 92%.

        https://trud.bg/%D0%B6%D0%B8%D0%BB%D...1%85%D0%B0-92/

        ХАХАХА ХАХАХАХА ХАХАХАХАХАХА АААА

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
          Из цяла Европа дават репортажи за поскъпване на продукти. Само в главите на Юлката, Лаконика и още един, двама не влизали в магазин, съществува дефлация
          пари бих дал за да присъствам на лекция по икономика, изнесена от юлката пред студенти.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

            Сф е един от най-грозните градове в ЕУ.Не знам защо някои шимпанзета тук се самозалъгват в този неоспорим факт.
            Грозен град ,задръстен със селяни и коли.
            Е сега даваха по ТВ,някви майстори гепили пясъка от детска площадка за някъв ремонт.Кво да говорим повече.....
            Това да не е бил Байлора в Редута ?
            Я провери,той се похвали че е мазал и санирали къщата наскоро?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

              Предната криза, ти даже не си предполагал, че съществува пазар на жилища
              Архивите говорят,че си бил ревал като карпатска мечка от загубите ?
              Голяма пързалка е било,а ?
              Половинката гарсониера в Бургас,не може да изтрие разгрома

              Коментар


              • Из цяла Европа дават репортажи за поскъпване на продукти. Само в главите на Юлката, Лаконика и още един, двама не влизали в магазин, съществува дефлация

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
                  Минах да ти напомня в каква тотална мизерия живееш.
                  Сф е един от най-грозните градове в ЕУ.Не знам защо някои шимпанзета тук се самозалъгват в този неоспорим факт.
                  Грозен град ,задръстен със селяни и коли.
                  Е сега даваха по ТВ,някви майстори гепили пясъка от детска площадка за някъв ремонт.Кво да говорим повече.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Байлорчо,един път вече те ошамариха,предната криза,сега пак си купил късно и като рибка си се накълвал с борчове пак на върха,така че мисли му.
                    Предната криза, ти даже не си предполагал, че съществува пазар на жилища

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Тя чуждата паница /ако визираш себе си/, е толкова изпразнена с 84 000лв., че дори на мен лихвата и 50% да я направят, няма как да се овътря с толкова. А, на мен остават 3,5г. Имам моментен кеш на 1/5 част от оставащата главница и още толкова немоментен. Имам бързоликвидни акции от компании на БФБ и във Франкфурт за още 1/2 част от оставащата ми главница, както и непублични и жълто, които не барам изобщо. Така, че да ревеш ти точно, на чужди гробища, за мен е непонятно, но ти си знаеш де....
                      Байлорчо,един път вече те ошамариха,предната криза,сега пак си купил късно и като рибка си се накълвал с борчове пак на върха,така че мисли му.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Жони , да се пофалиш ли мина ? В Букурещ съм ходил около 50 пъти та ми го фали ама друг път...ОТВРАТ.
                        Виж Тимишоара ми харесва ....

                        Пп Иначе е ясно че Европа е по-добре от София визуално. То и затва имотите са толкова евтини тук....направо без пари....спрямо Европейските аналози...
                        Минах да ти напомня в каква тотална мизерия живееш.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Ако помислиш за т.н. необитаеми жилища официално / 30%/ и примерната цифра като население която посочих ще разбереш , че има връзка между двете. Досега от всички наематели които съм имал въобще някога само едни защото са чужденци / от Европа/ и им трябваше документ за постоянно пребиваване са се регистрирали....никой не се е преброил..... и т.н.
                          Дори малко да съм ги насилил цифрите , то те са по-близо до реалните от тези на НСИ. на Миро.
                          Така на око само през 2022 София се е увеличила с поне 50К спрямо 2021....и е повече от 2019-20 преди Ковид. Така че има доста да почакаш да и намалее населението...около 50 години :-)
                          Его ти ОФИЦИАЛНИ ДАННИ,които са 100 процента точни пък ти си смятай на око.
                          Новородени деца в София през 2009г -15360 ,през 2021г 13190.
                          Брой студенти в София-2013 г 111905,през 2021г-93590.
                          Брой ученици 152895 през 2001г,139692 през 2021г.
                          Брой умрели в София-14781 през 2000г и 21910 през 2021г.
                          ​​Всички тия данни са 100 процента достоверни, щото всяко новородено,всеки умрял,всеки ученик и всеки студент се отчитат.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            https://www.capital.bg/politika_i_ik...obiad_s_dulga/

                            Краят на безплатния обяд с дълга !!!(от днес е /

                            Байлорчо,тъкмо се появил и като за теб ново поздравче.
                            Нали ти обясних снощи да не гледаш в чуждата паничка.Никога не гледай в чуждата паница.
                            Тя чуждата паница /ако визираш себе си/, е толкова изпразнена с 84 000лв., че дори на мен лихвата и 50% да я направят, няма как да се овътря с толкова. А, на мен остават 3,5г. Имам моментен кеш на 1/5 част от оставащата главница и още толкова немоментен. Имам бързоликвидни акции от компании на БФБ и във Франкфурт за още 1/2 част от оставащата ми главница, както и непублични и жълто, които не барам изобщо. Така, че да ревеш ти точно, на чужди гробища, за мен е непонятно, но ти си знаеш де....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Значи, стремително, както на всички нас, така и твоите два апарта на хубави места в София, ще губят много стойност, тюх, защо не ги продаде на върха? Язък, че си толкова добър АНАЛизатор.
                              https://www.capital.bg/politika_i_ik...obiad_s_dulga/

                              Краят на безплатния обяд с дълга !!!(от днес е /

                              Байлорчо,тъкмо се появил и като за теб ново поздравче.
                              Нали ти обясних снощи да не гледаш в чуждата паничка.Никога не гледай в чуждата паница.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                има страшно много да се довърши в София
                                тъмно зелено незапочнато даже

                                населението в най-добрият случай не намалява, а може и да започна да намалява.

                                песимиста се самоуспокоява, но балонът е в очакванията какво ще ни донесе един имот, а не толкова в моментна офертна пазарна.
                                Значи, стремително, както на всички нас, така и твоите два апарта на хубави места в София, ще губят много стойност, тюх, защо не ги продаде на върха? Язък, че си толкова добър АНАЛизатор.

                                Коментар

                                Working...
                                X