IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • @petrg5s мислих над оценката ти за качеството на родните имоти и в частност личните ти пристрастия към столичните и тяхното бъдеще. След много мислене и малко френски коняк си добавих профилна снимка. Надявам се да ти хареса. Може ли да споделиш (поне на лични), с какво сравняваш? Очевидно не живееш тук. Нито в столицата, нито в България. И аз съм пътувал по света. Полезно е. Това ми помогна да прозра, че има по-високо от Витоша и по-дълбоко от Искър. Сестра ми живее от две десетилетия зад голямата локва. Роди три деца там. Беше на петцифрена заплата във френска банка тук, когато замина. Не си тръгна от недоимък, а защото презираше мизерията, която още по онова време се беше загнездила в душите на хората тук. Идва си от време на време с децата за някое море. Но никога не говори като теб за качеството на имотите и за перспективите на живота тук. Знам, че не вижда перспективи и ни съжалява. Ремонта на кухнята и беше 60 CAD. Обаче на последните избори се замъкна до урната зад локвата и гласува за ДБ. Не ни е отписала напълно значи. А ти защо така си ни изрезал от картата на света? Оставил си само три уши 6. Останалото кучета го яли там в черната дупка?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Чакай,чакай,дай по-полека да не почна да изкарвам имена на фирми,ставки за плащания на рецепта(на бройка),какви лекарства и на кого и още и още схеми от Вашия мръсен бял бизнес .
      Че един лекар само от рецепти прави по 700 лева на ден.Ама само това да беше...
      Работили били,сума народ умориха по време на Ковид,ама не сме в Щатите да имаме лични оръжия ,че тогава нямаше и да се докараме до тук....
      Ами тия от хирургиите със схемите за ставите ,то книга за лекарската мафия ако излезе ще бъде бестселър със сигурност.
      е така е на запад. Там е по зле от тука. нашите търгаши в бели престилки са първолаци.
      Аз като се разболях опитвах и там в германия да ме гледат. Ангажираха се коскуджамите шефове, пращам му изследвания (дето там ги пращат че в БГ няма такава лаборатория). Оня НЕ - само тука НАШИ, след 5 месеца може !?!?!?
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Съвсем избръмча. Ще те викам на среща, в телефона имам маса неща които ти като мислещ уж човек трябва да те ограмотя. После ще пееш друга песен. Писна ми от приказващи радиа, едно и също знаете, а нямате и елементарна представа за нещата. Това е не-добре. Ти ще я получиш.
        Щото за работа говорим,Вие точите здравната каса,и аз работя само че по една друга линия на държавни субсидии,все е работа,но да се каже че не работим не е коректно мисля .
        Конкретно теб не засягам с това което казах ,но все пак си в здравната система ,не извън нея.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Чакай,чакай,дай по-полека да не почна да изкарвам имена на фирми,ставки за плащания на рецепта(на бройка),какви лекарства и на кого и още и още схеми от Вашия мръсен бял бизнес .
          Че един лекар само от рецепти прави по 700 лева на ден.Ама само това да беше...
          Работили били,сума народ умориха по време на Ковид,ама не сме в Щатите да имаме лични оръжия ,че тогава нямаше и да се докараме до тук....
          Ами тия от хирургиите със схемите за ставите ,то книга за лекарската мафия ако излезе ще бъде бестселър със сигурност.
          Съвсем избръмча. Ще те викам на среща, в телефона имам маса неща които ти като мислещ уж човек трябва да те ограмотя. После ще пееш друга песен. Писна ми от приказващи радиа, едно и също знаете, а нямате и елементарна представа за нещата. Това е не-добре. Ти ще я получиш.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

            Викаш с високите лихви дълговете вървят ! Да ама не ....
            Казвам че обяда беше тежък и дълъг,съответно сметката,е дебела,всеки се ослушва но келнера чака с плащането .,иска си парите

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Аз неам време да се обръсна, тез хора са построили комунизма...парите си печелят докато пишат по форума. Искам и аз така.
              Чакай,чакай,дай по-полека да не почна да изкарвам имена на фирми,ставки за плащания на рецепта(на бройка),какви лекарства и на кого и още и още схеми от Вашия мръсен бял бизнес .
              Че един лекар само от рецепти прави по 700 лева на ден.Ама само това да беше...
              Работили били,сума народ умориха по време на Ковид,ама не сме в Щатите да имаме лични оръжия ,че тогава нямаше и да се докараме до тук....
              Ами тия от хирургиите със схемите за ставите ,то книга за лекарската мафия ако излезе ще бъде бестселър със сигурност.

              Коментар


              • на повишителите им свършва барута, защото обявите в имот.бг не спират да катерят като брой
                не знам следите ли го този показател

                да - факт е, че има куп идотски припокривания от агенции, но това си е константна боза на пазара имаше го и преди има го и сега
                броят продава обаче катери неумолимо и в София и в Пловдив и във Варна.
                Пловдив град е интересен пример - там заради халетата покрай магистралата се създаде хайп, че ще има работни места за половин Южна България, но явно се строи още повече, че гледам обавите продава скоро ще чукнат 21 000 - повече от Варна, а Пловдив не е 2/3 от София... и 1/2 не е
                в София има 36400, а в Пловдив 20800 ... изводите оставям на вас.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  https://www.investor.bg/a/560-vanshn...eche-ne-raboti

                  Схемите с евтиния дълг и изобщо това което беше досега вече не върви..


                  Все по-високи дефицити и все по-ниски лихвени проценти - това вече не работи
                  Викаш с високите лихви дълговете вървят ! Да ама не ....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Аз неам време да се обръсна, тез хора са построили комунизма...парите си печелят докато пишат по форума. Искам и аз така.
                    Не искаш ,със сигурност !

                    Коментар


                    • Но....има нещо друго.
                      Блиц каза това:
                      https://365novini.eu/2022/10/%d0%bd%...1%d0%bd%d0%be/
                      Нема смисъл от нищо. Да се оповаваме на Бога!
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Между другото....
                        https://www.investor.bg/a/534-novini...tskite-im-stai
                        казахме ви за детските стаи и не е било ирония. Да знаете че тук има хора които виждат нещата по-добре от всякакви експерти и анали...
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от MrCurious Разгледай мнение

                          Абе младеж, не ти ли омръзна да празнодумстваш?

                          Нали уж се занимаваш със земеделие и софтуер, от къде толкова свободно време?
                          Аз неам време да се обръсна, тез хора са построили комунизма...парите си печелят докато пишат по форума. Искам и аз така.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            лихва от 4% сгъва икономиката, защото свикнаха на евтин кредит
                            въпросът е да не я вържат на възел иначе без сгъване няма да има озаптяване на инфлацията
                            https://www.investor.bg/a/560-vanshn...eche-ne-raboti

                            Схемите с евтиния дълг и изобщо това което беше досега вече не върви..


                            Все по-високи дефицити и все по-ниски лихвени проценти - това вече не работи

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                              Това не е ли дебитна карта?
                              Не. При кредитните карти има тази опция, но трябва да я заявиш. Хем е кредитна, хем когато минат 45 дни и дойде погасяването при директен дебит ти взимат всичко което си похарчил и получаваш 2 % кеш бек . Супер е !!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                лихва от 4% сгъва икономиката, защото свикнаха на евтин кредит
                                въпросът е да не я вържат на възел иначе без сгъване няма да има озаптяване на инфлацията
                                Абе младеж, не ти ли омръзна да празнодумстваш?

                                Нали уж се занимаваш със земеделие и софтуер, от къде толкова свободно време?

                                Коментар

                                Working...
                                X