IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    кофти, а
    ей това и при имотиту се чака
    Ми кофти е. Платил съм 3500 лв за 3 дни, сега псукат промо с -25%. За да компенсират по-ниската цена, ще има рязане на екстри на наш гръб.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      кофти, а
      ей това и при имотиту се чака
      Виж тука

      https://www.capital.bg/biznes/finans...predupredi_za/
      ЕЦБ затяга контрола върху банките и предупреди за възможен ръст на лошите кредити

      Оттеглянето на евтиното финансиране на ЕЦБ може да създаде трудности за някои банки

      Прясно от днеска ,още мекичко
      • След силна година банките в Европа трябва да се подготвят за по-предизвикателна среда
      • Високите лихви и инфлация и очакваната рецесия могат да доведат до ръст на лошите кредити, предупреждава ЕЦБ
      • След открити "недостатъци" в управлението на риска Франкфурт смята догодина да затегне контрола върху банковия сектор

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
        Брей ко става? Преди години пакетите за н.г свършваха още през октомври, затова резервирах преди месец, но се оказа, че днес са пуснали -25% отстъпка, не може и да се анулира.
        кофти, а
        ей това и при имотиту се чака
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

          Щото половината не са реални. Самият ти беше копирал нереална обява. Няма такива апартаменти , няма такива фирми и няма такива цени. Влез в реална тема за имоти и виж какво пишат хората, търсещи и отдаващи. Елате малко на себе си и запазете връзка с реалността де..
          Според мен колкото повече фалшиви обяви има, толкова по-зле е ситуацията с намирането на наематели.
          Брокерите издъхват и започват да заливат пазара с обяви, надяващи се да намерят комисионната.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

            И не можеш да го отдадеш? Наистина ли? Защо? Нещо не ми се вързва.
            демографията е фактор
            Варна е с население 1/4 от София. Обявите за под наем са 14000 +/- срешу 11500 +/- за столицата wtf?!?
            Да приемем, че има много фалшиви и в двата града - съотношението показва тотално откачане на очаквания от реалност. При това във Варна има и вълна на бежанци от Украйна...

            това не е здрав пазар, а преситен... за момента го спасява това, че са набити много бели пари за черни дни + лихвите по ипотечните кредити са ниски + заетостта е добра. Какво би се случило, когато някой реши, че му трябват белите пари вложени в НИ или се вдигнат лихвите по кредитита или има съкращения на работни места - всеки може да си направи сметката сам.
            Last edited by bertram; 14.12.2022, 09:24.
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

              Трагичен си......
              В стремежа си да си саркастичен с всеки, който изкара няква обява, която е в противовес с твоите разбирания за цени, скачаш на амбразурата с подмятания и тънки обиди.
              Както и да е комплексарите в темата сте няколко.....
              Ако си прегледаш темата назад, някой вчера писа в отговор на схема с намаление на едни коптори в строеж пусната от мен, че във Варна хубав апартамент не можело да бъде празен. Е това, което запенено си коментирал е такъв апартамент-празен.
              Понеже не познаваш Варна, намира се на добро място /СПОРЕД МЕН/, морска градина 20 мин пеша, мол 5 мин, голям хранителен магазин 15мин, университет 3мин, няколко средни у-ща 3 мин. Всичко това пеш.
              Няма да коментирам подмятания за Виденов, няма как да знаеш, каква е мебелировката, имаше си снимки и според мен не е Виденов, но това не е важно, важно е че Песимистичния, казва, не става...пък, че не разбрал кое, къде, какво.......то не е за първи път. Ще компенсиранме с лалане
              Песимиста е класически амбразурчик. Отричане до последно!

              Но това по никакъв начин не може да промени хода на събитията.
              .....
              Наподобява приказката за шопа, дето видял за първи път жираф в зоопарка и говорел:
              - Е те такова животно НЕМА!
              Стоял пред него, сочел го с пръст и повтарял:
              - Е те точно такова жувотно НЕМА!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                Понеже не познаваш Варна, намира се на добро място /СПОРЕД МЕН/, морска градина 20 мин пеша, мол 5 мин, голям хранителен магазин 15мин, университет 3мин, няколко средни у-ща 3 мин. Всичко това пеш.
                И не можеш да го отдадеш? Наистина ли? Защо? Нещо не ми се вързва.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  Кавръка губи само 5г. Аз почвам да губя от сега с депозит от този месец. Хич не ги обичам депозитите и оттавна ги нулирах през април 21-ва, но сега се наложи отново да ги откривам, щото банкнотите много се влияят от атмосферните условия и нечисти ръце..
                  ако имаш потребителски от банка Х на 4+% и депозит в същата банка на 1-2% ... банката трябва да ти даде значка за донор
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    Кавръка губи само 5г. Аз почвам да губя от сега с депозит от този месец. Хич не ги обичам депозитите и оттавна ги нулирах през април 21-ва, но сега се наложи отново да ги откривам, щото банкнотите много се влияят от атмосферните условия и нечисти ръце..
                    Байлоре имаш силни карти,дано ги изиграеш добре за лодката .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Полаксчо, купи ли в София или още чакаш спада ?
                      В обявата описано всичко- не познаваш София , мястото е меко казано отврат...По-зле и от Люлин би, голяма тераса = последен етаж, лукс аПсурт - само амортизацията при 3-стаен ще му глътне половината наем и нагоре. За човека Виденов и фаянс е лукс....
                      Най-вероятно е в един блок на П*МК дето ще е на Акт14/15 в близките 20-50 години..., продаваха го по 5-700 евро по спомен, / най-евтиното в София в оня момент/ дори в темата имаше 1 агитатор за него като почваха да го строят, ама не се върна от Сингапур и излъга Дури за среща в Созопол....:-)

                      Трагичен си......
                      В стремежа си да си саркастичен с всеки, който изкара няква обява, която е в противовес с твоите разбирания за цени, скачаш на амбразурата с подмятания и тънки обиди.
                      Както и да е комплексарите в темата сте няколко.....
                      Ако си прегледаш темата назад, някой вчера писа в отговор на схема с намаление на едни коптори в строеж пусната от мен, че във Варна хубав апартамент не можело да бъде празен. Е това, което запенено си коментирал е такъв апартамент-празен.
                      Понеже не познаваш Варна, намира се на добро място /СПОРЕД МЕН/, морска градина 20 мин пеша, мол 5 мин, голям хранителен магазин 15мин, университет 3мин, няколко средни у-ща 3 мин. Всичко това пеш.
                      Няма да коментирам подмятания за Виденов, няма как да знаеш, каква е мебелировката, имаше си снимки и според мен не е Виденов, но това не е важно, важно е че Песимистичния, казва, не става...пък, че не разбрал кое, къде, какво.......то не е за първи път. Ще компенсиранме с лалане

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

                        Клиентските депозити са пасив на банката. Ама тук сте големи инвеститори в имоти и сте над тези неща. Не ви трябва да знаете такива дреболии.
                        Кавръка губи само 5г. Аз почвам да губя от сега с депозит от този месец. Хич не ги обичам депозитите и оттавна ги нулирах през април 21-ва, но сега се наложи отново да ги откривам, щото банкнотите много се влияят от атмосферните условия и нечисти ръце..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                          Кой обясняваше, че хубавите апартаменти не седяли празни?

                          Давам под наем тристаен напълно обзаведен-дългосрочно:Хол с кухня и две спални,голяма тераса с барбекю зона.Ново строителство,слънчев и топъл.
                          С две подземни паркоместа.
                          Адрес:бул.Сливница173(до пожарната)
                          Наем:1000 лв.с предплата.

                          Не знам от кога е на обява, но е луксозно обзаведен.
                          Полаксчо, купи ли в София или още чакаш спада ?
                          В обявата описано всичко- не познаваш София , мястото е меко казано отврат...По-зле и от Люлин може би, голяма тераса = последен етаж, лукс аПсурт - само амортизацията при 3-стаен ще му глътне половината наем и нагоре. За човека Виденов и фаянс е лукс....
                          Най-вероятно е в един блок на П*МК дето ще е на Акт14/15 в близките 20-50 години..., продаваха го по 5-700 евро по спомен, / най-евтиното в София в оня момент/ дори в темата имаше 1 агитатор за него като почваха да го строят, ама не се върна от Сингапур и излъга Дури за среща в Созопол....:-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            не се занимавай с щуротии, а като ти е мерак си вземи една 5-6м моторна лодка и си ходи за риба на дневни турчета. Познавам хора с много големи възможности в Бургас и правят така. Е друг въпрос е цената на лодките им ако че са моторници, но има и бюджетни такива.Вечер си спят дома. На Черно Море ако не знаеш рибата излиза яко когато не е време за спане в морето, а и като цяло морето ни е бурно за това, което си представяш...
                            Не искам 5-6 метрова лодка. Искам поне 7м. яхта с каюта, каютИ, която хем да се наема за круизи, хем за риболов да се ползва. Бюджетът ми е е до 28000лв за такава. Като се счупи икономиката, както предричаш, ще мога да се сдобия с такава.

                            Коментар


                            • Брей ко става? Преди години пакетите за н.г свършваха още през октомври, затова резервирах преди месец, но се оказа, че днес са пуснали -25% отстъпка, не може и да се анулира.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

                                Клиентските депозити са пасив на банката. Ама тук сте големи инвеститори в имоти и сте над тези неща. Не ви трябва да знаете такива дреболии.
                                така е, но теб кой те е питал
                                накавръка примерно не се усети
                                айде сега, чупката от диалога
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X