IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    по някаква случайност бях преди около месец в прага.
    джонка, това е туристическа дестинация и там малцина говорят чешки. чехите трябва да са свикнали с това отдавна.
    и не мога да кажа, че ми е направило впечатление да се престарават с чистенето.
    като разлика мога да отбележа, че си пазят природата. по реката /вълтава/ видях видри и нутрии!?, в чертите на града, да не кажа в центъра.
    сега да не се обидиш, но ти някакви пътеписи от преди 40 години ли цитираш или
    наистина навсякъде виждаш само лошото?
    Аз нямах време да ходя много из центъра, защото стоях в един офис на клиенти извън града повечето време. В стария град имаше огромни тълпи заради коледния пазар. Само в Понеделник вечеряхме целият екип в Малостранската Беседа, после по ул. Нерудова ходихме пеша до замъка. Общо взето не видях някъде да има хартийка, тротоарите и паважът блестяха.

    В София какво хубаво може да види човек освен мизерия, боклуци и диви селяндури? Едно място няма дори в идеалния център, където да е ОК и където поне малко да прилича на европейски град. Старинните ни руини на Сердика смърдят на опикано. Как да се чувстваш европеец в такъв град, кажи ми.
    Last edited by ejonny2376; 07.12.2022, 19:51.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
      Гледам, че същата банка са пуснали и една друга реклама! И подозирам, че самите те дори не осъзнават колко пророчески може да се окаже избора им на песен /а може пък посланието хич да не е случайно/!
      Бая ЛИЛАВ ЦВЯТ се очертава догодина............... (и не го казвам със задоволство!!)
      Гледам, не ползваш поддържащи тезата емотиконки, но щом бързаш да си изложиш тезата, значииииии......

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
        https://www.youtube.com/watch?v=LK9-x11WFV4

        ПУК ПУК ....

        КАКВО СЕ СЛУЧВА С ВСИЧКИ ХОРА ДЕТО ВЗЕХА ИПОТЕКИ ?

        ИНТЕРЕСНА ТЕМА

        КАКВО СТАВА С ИМТНИЯ БАЛОН ?

        ПУК ПУК
        ХаХХАААААААЙХХАААОО ТОЗИ ПУРКО ПАПАЗОВ В 8МАТА МИНУТА И ПОЛОВИНА ИЗТЪРСИ НАЙ-ГРАНДИОЗНАТА ГЛУПОСТ ЧЕ ВСИЧКИ ЛИХВИ ПО КРЕДИТИ В БГ БИЛИ ОБВЪРЗАНИ С ОЛП+ НАДБАВКА. АЗ СЪМ ИМАЛ ТАКЪВ КРЕДИТ САМО В АЛИАНЦ И 3 ГОДИНИ ПЛАЩАХ САМО НАДБАВКАТА, ЩОТО ОЛП БЕШЕ НУЛА ЗЕРО

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
          Гледам, че същата банка са пуснали и една друга реклама! И подозирам, че самите те дори не осъзнават колко пророчески може да се окаже избора им на песен /а може пък посланието хич да не е случайно/!
          Бая ЛИЛАВ ЦВЯТ се очертава догодина............... (и не го казвам със задоволство!!)

          5% сега,представям си какво следва

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            Аз съм реалист и разговарям с хора от различни точки на света и с различни нива на доходи. Не стоя като теб в офиса на инвеститора Т да разтягам локуми из форумите колко били ценни БГ имотите и колко сме били изпреварили водещи европейски градове и икономики. Чехите са гадни като хора и не ме кефят - расисти, мразят всичко дето не говори чешки, най-вече немци и руснаци, но и като им заговориш на английски пак те гледат накриво. Но поне си поддържат града чист, културните им богатства са недокоснати и за всеки мърляч има най-строги санкции. В София попадаш на безобразна свинщина - средната цена на апарт в София трябва да е поне 20 пъти по-ниска отколкото в Прага. Контрастът е огромен, няма как в Прага цените да са 5000 с тенденция надолу, а в София 3000 и ръстовете да продължават.
            по някаква случайност бях преди около месец в прага.
            джонка, това е туристическа дестинация и там малцина говорят чешки. чехите трябва да са свикнали с това отдавна.
            и не мога да кажа, че ми е направило впечатление да се престарават с чистенето.
            като разлика мога да отбележа, че си пазят природата. по реката /вълтава/ видях видри и нутрии!?, в чертите на града, да не кажа в центъра.
            сега да не се обидиш, но ти някакви пътеписи от преди 40 години ли цитираш или
            наистина навсякъде виждаш само лошото?
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

              Каква отрова бре кавръче, към какво е вързан лева в момента? Реално сме с евро без да можем да ползваме част от плюсовете му.....
              Тази опорна точка е доста погрешна.
              А щом ние им трябваме на Еврозоната, представи си в какво състояние е тя.

              Коментар


              • Гледам, че същата банка са пуснали и една друга реклама! И подозирам, че самите те дори не осъзнават колко пророчески може да се окаже избора им на песен /а може пък посланието хич да не е случайно/!
                Бая ЛИЛАВ ЦВЯТ се очертава догодина............... (и не го казвам със задоволство!!)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  моята е ever green
                  10 години е хит
                  Не знам.Поствам поредната реклама на депозити с днешна дата ,ти ми вадиш 10 годишна на ипотеки.Гледам по медиите рекламите за ипотеки вече са мираж,за разлика от преди месеци.
                  Банките вече дават пари за реклама на депозити ?
                  Този слаб факт в кавички как ли се обяснява като УЖ били пълни с кеш ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Аааа, не съм съгласен. Юлката е чудесен преподавател.....Офсете в този строй трябва да се учат да бачкат до 70 години за пенсия живеейки до 71 средно :-) и всеки един дръзнал да се отдели от стадото следвайки обучението на Юлката да приключва трагично като пример за останалите :-)
                    Не може да има по-добър преподавател от него :-)))) Всъщност може професорчето дето приказва само за балони :-)
                    Юлка , ако имаш проблеми в СУ само кажи...Мога да пусна малко връзки да те назначат за постоянно :-)))) То и без връзки ще те вземат...ама :-)
                    Малко е лош имитатор на оня проф. Петров, но Юлката е двустранно развит, докато оня лае само срещу имотите, Юлката лае и срещу златото, ако, че е нумизмат...като поведение е малко като Берj lll-ти, "Не ме гледайте какво правя, а ме слушайте какво ви говоря".

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
                      Купи един гараж, че напролет и за толкоз няма да остане.
                      Е, нали му каза: "КРАЙ - кой купил, купил"!!! Т'ва беше. Мача свирен!

                      Направо обявявай:
                      Днес 7-ми декември, Агенцията по вписванията спира работа завинаги!
                      ИмотЕто вече е разпределено!
                      "Кой купил - купил! Кой продал - продал!"

                      Иначе не е лошо да понаучиш малко сезоните... това поне е по-елементарно.
                      Щото ако си мислиш, че вече сме зима, гаранция си мислиш и че 15-ти септ. е есен!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Баси, Жонка щом за 1 седмица свали и цените в Прага с 50% МОЛЯ те не стъпвай повече в София.
                        Дойдеш ли тук поне с 300% ще свалиш цените.....
                        Аз съм реалист и разговарям с хора от различни точки на света и с различни нива на доходи. Не стоя като теб в офиса на инвеститора Т да разтягам локуми из форумите колко били ценни БГ имотите и колко сме били изпреварили водещи европейски градове и икономики. Чехите са гадни като хора и не ме кефят - расисти, мразят всичко дето не говори чешки, най-вече немци и руснаци, но и като им заговориш на английски пак те гледат накриво. Но поне си поддържат града чист, културните им богатства са недокоснати и за всеки мърляч има най-строги санкции. В София попадаш на безобразна свинщина - средната цена на апарт в София трябва да е поне 20 пъти по-ниска отколкото в Прага. Контрастът е огромен, няма как в Прага цените да са 5000 с тенденция надолу, а в София 3000 и ръстовете да продължават.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Поствай актуални неща ,това е от преди 10 години,моята е от преди 2 дни.
                          моята е ever green
                          10 години е хит
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            на мене си ми е лубима ей тази
                            https://www.youtube.com/watch?v=vkLOvJxDMsA
                            Поствай актуални неща ,това е от преди 10 години,моята е от преди 2 дни.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982;n3998966

                              И в Хонг Конг СРИВ ,бе ние да не сме новия Хонг Конг тука ?,А ?

                              Остров на стабилността ?
                              [B
                              Сривът в цените на имотите в Хонконг започна?[/B]

                              07 Декември 2022 14:30
                              Така е .....Срива е огромен без да влизам в детайли защо. И вече имотитУ са супер достъпни.... още малко и ще паднат цените под 20 000 евро квадратя....тънкана.

                              Хонконг, най-малко достъпният жилищен пазар в света, отбеляза спад в някои от най-големите частни жилищни комплекси. В град YOHO, апартамент от 393 квадратни фута (36.5 кв. м.), който в момента е обявен за 5,98 милиона хонконгски долара (733 925 евро).
                              Last edited by RUBLA; 07.12.2022, 21:29. Причина: Линк към конкурентна медия.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                                https://www.youtube.com/watch?v=EbQxW4KRZgM

                                Рекламите за ипотеки ВЕЧЕ са ЗАМЕНЕНИ С ТЕЗИ!!!!!!!!!!!!!


                                ХА ХА
                                на мене си ми е лубима ей тази
                                https://www.youtube.com/watch?v=vkLOvJxDMsA
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X