IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://mobile.frognews.bg/article/255050/

    Най известния руски писател казва къде Путин ще пусне ядрената бомба !
    Това е Черно море !



    Той вярва в ядрената заплаха, изречена от Кремъл. "Защото това е последното и единствено средство, с което той разполага. Когато човек няма нищо друго, няма къде да отстъпва - това е много опасно. Руското военно командване разглежда вариант за безлюдно място - най-близкото безлюдно място е Черно море
    Last edited by nkavrakov1982; 09.10.2022, 22:14.

    Коментар


    • https://fb.watch/g2QmsPNMov/
      По спора със броя на сделките .
      Най така публично известната брокерка ,все пак и с опит даже и агенция си има ,пуска специално видео по темата.
      Жената Ви казва спада в ФАКТ !!

      Коментар


      • https://www.youtube.com/watch?v=siF1vTxfHVc
        Причините за Следващата Криза и Как да се Защитим?

        Point of view…

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

          За деветмесечието превишаването е само 1,9 и се дължи на сделки с ваканционни имоти. Ще имаш късмет, ако имаш търпение!
          Благодаря за насърчението! Как мислиш, до края на 2024г., има ли шанс да се доредя до гараж?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            А, дано си прав, че трябва да си купувам гараж в синята зона, около пешеходните зони.
            За деветмесечието превишаването е само 1,9 и се дължи на сделки с ваканционни имоти. Ще имаш късмет, ако имаш търпение!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

              Не е удар, а манипулация! В Бургас спадът на годишна база е 14% и ще се запази!
              А, дано си прав, че трябва да си купувам гараж в синята зона, около пешеходните зони.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                Това е голям удар за laconic и всички други понижители. Като цяло положението в цял свят е същото, въпреки ударното повишение на лихвите от ФЕД и другите ЦБ, имотите в много страни остават най-недостъпни в историята. Примерно Канада. А Бертрам се чуди, що в България банките все още поддържат ниски лихви. Ами просто е, в нашата страна достъпността на имотите е много по-висока в сравнение с 2008г. за неудоволствие на всички понижители. Има неразривна корелация между двата показателя.
                Не е удар, а манипулация! В Бургас спадът на годишна база е 14% и ще се запази!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                  Не ме учудва, че печелиш! Имаш големи пропуснати ползи, но ниски разходи и сметката излиза. Учудва ме, че си престанала да се развиваш и живееш в някакъв свой свят, но се опитваш да манипулираш със самочувствие аудиторията, че имотите са панацея! За твое съжаление икономическите теории не потвърждават това!
                  Аха, сега пък съм спряла да се развивам ! Ами, добре С моето самочувствие толкова, на мен имотите ми носят пари ,е може би ако бях друг човек щях да се занимавам с други инвестиции, но не съм и се харесвам такава каквато съм. Много далеч съм от това да манипулирам когото и да било, винаги съм мислила, че хората които имат нещо м/у ушите си сами могат да извадят изводите какво е най-добро за тях като съпоставят различни величини

                  Коментар


                  • Още ли сваляте цените? Гледам за последните 6 месеца са с 10%, но нагоре. Звънят ми разни брокерасти, без да съм пускал обява. Обещават ми космически цени, за да продам. Аз инвестирам предимно в маломерки. Тип душегубка. Защото там Р/Е е най-сгодно. Брокерастите ми обещават двойно на това, което съм купил преди 5 години. Луда работа. За сега не се давам, защото Р/Е е ранен тийн - 14. Но започвам да се замислям, че от капиталовата може да изкарам повече, от колкото от наемите... Само не знам ако се подхлъзна, после какво да правя кеша, че инфлацията ще го стопи като пролетен сняг

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Legal76 Разгледай мнение

                      Не. Работи си, познавам го и работя с него в службата.
                      Имах предвид, че сделките до момента, до месец октомври, вече са повече от цялата минала година.
                      Това е голям удар за laconic и всички други понижители. Като цяло положението в цял свят е същото, въпреки ударното повишение на лихвите от ФЕД и другите ЦБ, имотите в много страни остават най-недостъпни в историята. Примерно Канада. А Бертрам се чуди, що в България банките все още поддържат ниски лихви. Ами просто е, в нашата страна достъпността на имотите е много по-висока в сравнение с 2008г. за неудоволствие на всички понижители. Има неразривна корелация между двата показателя.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Legal76 Разгледай мнение

                        Не. Работи си, познавам го и работя с него в службата.
                        Имах предвид, че сделките до момента, до месец октомври, вече са повече от цялата минала година.
                        Другият голям морски град Бургас се представя малко по-слабо със спад на сделките от 14% на годишна база до 2164. Те намаляват и спрямо второто тримесечие, когато в града са били изповядани 2259 сделки. Бургас също успява за малко да запази ръста на сделките за деветмесечието с покачване от 1,9%, като за периода в морския град са вписани 6102 сделки с имоти.

                        "Единственият светъл лъч в преобладаващо сивата картина при сделките през третото тримесечие е Несебър, където тенденцията за силен ръст от последните тримесечия се запазва, макар че и тук сега той е значително по-умерен. В местната служба по вписванията, където се изповядват и сделките с имоти в Слънчев бряг, са отчетени 3017 сделки, което е с 20,8% над нивото спрямо същия период на миналата година."

                        Това вече го коментирахме...за Бургас има спад с 14% на годишна база, но повишение за деветмесечието с 1.9%, заради сделките с руснаци, но за годината спадът от 14% ще се запази!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                          https://fb.watch/g2JNQDDA5b/
                          Гледайте,гледайте...
                          Заглавие :Тези тухли наистина ще закопаят много хора.
                          Това е пример за заглавие извън контекста. Така стават манипулациите, такава е техниката. В краткия клип става въпрос за 70 годишен дядка, който щял да бъде закопан от тухлите, защото щял да продаде панелката си и да вземе кредит, за да си купи тухла и нямало да има време да го върне, ако изобщо може да върне нещо, тъй като нямал и един лев. Той най-вероятно не би имал време и да стигне до гробищата на тази възраст. Такива примери са доста нелепи. В клипчето се правят уговорки, че това не е по принцип, а в случая. Но така или иначе, остава гръмкото заглавие. Който има пари, само ще спечели от показания случай. Естествено, това не е за хора без пари, за каквито става дума вътре. Аз също имам голяма непоносимост към темата за кредитите - тези, създадени от нищото, каквато е съвременната практика. Има и друг вид кредити - тези, които не надхвърлят нивото на спестявания, като по този начин се избягва появата на инфлация. Достатъчен е паричния мултипликатор и централната банка да следи да няма инфекции заради банкирането с частичен резерв. Появата на пари от нищото предизвиква инфлация - банката ти дава кредит и разширява базата на активите, без да има никаква стока или услуга насреща. Така че, когато говорим за кредити, трябва да знаем за какви кредити става въпрос, а не да говорим изобщо. Понеже всичко е една голяма боза и затова няма никакво разбиране на проблема. Понеже си много революционно настроен за една силна държава, само забележи - именно държавата, правителствата и банките, подпомагани от тях, предизвикват тези кризи и ги приписват на системата като системни. не, не са системни, а колаборацията на държавата с корпорациите ги поражда. Това е класическия фашизъм на Мусолини, който е убеден социалист, само че сега говорим за глобален фашизъм.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                            Такива като теб, винаги ще се чудите защо печеля след като мислиш ,че не съм наясно с доста неща. Печеля доста "без" да разбирам, а представи си ако разбирах колкото си мислиш, че ти разбираш колко щях да печеля
                            Не ме учудва, че печелиш! Имаш големи пропуснати ползи, но ниски разходи и сметката излиза. Учудва ме, че си престанала да се развиваш и живееш в някакъв свой свят, но се опитваш да манипулираш със самочувствие аудиторията, че имотите са панацея! За твое съжаление икономическите теории не потвърждават това!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                              И един мармот го завива със станиол! Само за 9 дни повече сделки от цялата 2021?!?

                              Този не работи във вписванията, а в банка, която събира депозити на висока лихва!
                              Не. Работи си, познавам го и работя с него в службата.
                              Имах предвид, че сделките до момента, до месец октомври, вече са повече от цялата минала година.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                Мани ги тия смешници. Теоретизират а, тоя Терзиев е пълен фантаст, като му прочетох за творенията за патиците в Слатина , а на практика нищо общо с действителността. С елджона хващам бас за даскалица с ипотека в Люлин, ама не му стиска. Хахахаха, несретници от всякакъв калибър
                                извън имотите мисля, че съм чел и добри мнения на терзиев
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X