IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
    https://www.youtube.com/watch?v=LK9-x11WFV4

    ПУК ПУК ....

    КАКВО СЕ СЛУЧВА С ВСИЧКИ ХОРА ДЕТО ВЗЕХА ИПОТЕКИ ?

    ИНТЕРЕСНА ТЕМА

    КАКВО СТАВА С ИМТНИЯ БАЛОН ?

    ПУК ПУК
    Тоя ме загуби като зрител на думите, че отношението към руснаците сега било като към евреите през Втората световна.....явно взима някоя и друга копейка за изявите си

    Пс. Все пак догледах интервюто- оказах се прав- руска подлога от Възраждане, призоваваше да се борим срещу въвеждането на еврото.....
    Last edited by mitko2848; 07.12.2022, 17:25.

    Коментар


    • https://www.bloombergtv.bg/a/35-bloo...vi-kam-svivane
      МВФ: ЕЦБ трябва да продължи да върви към свиване

      Алфред Камър, директор на европейския отдел на МВФ

      Благоразумно ли е ЕЦБ да повиши лихвите в тази среда?

      Относно паричната и фискалната политика, те трябва да продължат да вървят към свиване. По отношение на паричната политика съветваме централните банки да продължат да повишават лихвените проценти.

      Вероятно Европейската централна банка ще трябва да пристъпи към територията на свиване на икономиката през 2023. Инфлацията е по-трайна и по-висока от очакваната. Нужни са някои допълнителни действия от страна на централната банка.

      Трябва да кажа, че от началото на войната на Русия в Украйна се промени инфлационния. Производствените разходи играят много по-голяма роля при смущенията във веригата на доставките. Затова, важна е, както споменахте, несигурността.

      Централните банки ще трябва да вземат решения месец за месец въз основа на постъпващите данни. Но точно сега лихвеният процент трябва да се повиши и вероятно да навлезе на територията на свиването.

      Коментар


      • CAD BoC Interest Rate Decision 4.25% 4.25% 3.75%

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
          Някои банки дори намаляват лихвите по съществуващи кредити, други предлагат фиксирани лихви за 5 години. Купи един гараж, че напролет и за толкоз няма да остане.
          По ковида ти и останалите папагали врякахте за 70 процента спад. А то стана покачване. Баси нещастието.
          Kъде са тия бели лястовици с намаленията ?
          Или си сънувал нещо ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Папурко ,

            Обясних че от есента следва обрат в пазара ,имаме СПАД НА 15% от сделките ,както видя във всички сегемнти и в луксозните имоти .
            Тогава обясних че заради инфлацията банките РЯЗКО ще обърнат политиката си ,ТОВА Е ФАКТ !
            Още преди Путин да влезе в Украйна съм го прогнозирал ,даже и и войната предрекох още когато си беше в къщи с маската на устата .
            Някои банки дори намаляват лихвите по съществуващи кредити, други предлагат фиксирани лихви за 5 години. Купи един гараж, че напролет и за толкоз няма да остане.
            По ковида ти и останалите папагали врякахте за 70 процента спад. А то стана покачване. Баси нещастието.

            Коментар


            • https://www.infostock.bg/infostock/c...nkong-zapochna

              И в Хонг Конг СРИВ ,бе ние да не сме новия Хонг Конг тука ?,А ?

              Остров на стабилността ?
              Сривът в цените на имотите в Хонконг започна?

              07 Декември 2022 14:30

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                Бях в Прага за 1 седмица, от вчера съм в София за малко. Какво да ти кажа - чехите викат, че сделките спрели напълно, лихвите нагоре и само нагоре, балонът издут отвсякъде и едни 50% срив са си предначертани, като вече дискаунтите са от порядъка на 10%-20%. А Прага красив град, чисто, подредено....Кацайки на летище София направо ме обзе смях в каква мизерия живея Българите. Милионната столица на страна от ЕС с летище, по-малко от половин терминал на западно такова. Бакшишите-копърки те погват още на изхода да те карат за 5 лева на километър. Извън летището - адска мизерия и боклуци пред самия вход. После грозните панелки и ЕПК-та в Дружба. Накрая на Нансен и България някакъв спрял насред кръстовището и си пуши....

                Разликите между развитите икономики и БГ е шокираща, А тук някои говорят за цени 7300, 8700 и вечни ръстове. Не знам.
                недей да си измисляш за копърки по летището.
                от години има организация и копърки на 5 лв.км са само в главата ти.
                ти май си хванал метрото за да не те ощавят бакшишите
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                  Пурко, ти каза есента. Есента мина, хич не е есен, ами нова година. Къде ти е спада със 50 процента?
                  Папурко ,

                  Обясних че от есента следва обрат в пазара ,имаме СПАД НА 15% от сделките ,както видя във всички сегемнти и в луксозните имоти .
                  Тогава обясних че заради инфлацията банките РЯЗКО ще обърнат политиката си ,ТОВА Е ФАКТ !
                  Още преди Путин да влезе в Украйна съм го прогнозирал ,даже и и войната предрекох още когато си беше в къщи с маската на устата .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Папурко ,

                    Такива като теб ще бъдат отнесени още след Нова Година ,евтиния обяд приключи
                    Пурко, ти каза есента. Есента мина, хич не е есен, ами нова година. Къде ти е спада със 50 процента?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Бях в Прага за 1 седмица, от вчера съм в София за малко. Какво да ти кажа - чехите викат, че сделките спрели напълно, лихвите нагоре и само нагоре, балонът издут отвсякъде и едни 50% срив са си предначертани, като вече дискаунтите са от порядъка на 10%-20%. А Прага красив град, чисто, подредено....Кацайки на летище София направо ме обзе смях в каква мизерия живея Българите. Милионната столица на страна от ЕС с летище, по-малко от половин терминал на западно такова. Бакшишите-копърки те погват още на изхода да те карат за 5 лева на километър. Извън летището - адска мизерия и боклуци пред самия вход. После грозните панелки и ЕПК-та в Дружба. Накрая на Нансен и България някакъв спрял насред кръстовището и си пуши....

                      Разликите между развитите икономики и БГ е шокираща, А тук някои говорят за цени 7300, 8700 и вечни ръстове. Не знам.
                      +1

                      А ти как си, няма ли да си вземеш кака за сериозна връзка?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        А,зимата още не била дошла ...само снежинки прехвърчат чат пат
                        Бях в Прага за 1 седмица, от вчера съм в София за малко. Какво да ти кажа - чехите викат, че сделките спрели напълно, лихвите нагоре и само нагоре, балонът издут отвсякъде и едни 50% срив са си предначертани, като вече дискаунтите са от порядъка на 10%-20%. А Прага красив град, чисто, подредено....Кацайки на летище София направо ме обзе смях в каква мизерия живея Българите. Милионната столица на страна от ЕС с летище, по-малко от половин терминал на западно такова. Бакшишите-копърки те погват още на изхода да те карат за 5 лева на километър. Извън летището - адска мизерия и боклуци пред самия вход. После грозните панелки и ЕПК-та в Дружба. Накрая на Нансен и България някакъв спрял насред кръстовището и си пуши....

                        Разликите между развитите икономики и БГ е шокираща, А тук някои говорят за цени 7300, 8700 и вечни ръстове. Не знам.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                          Кръчмите и офисите яко са го закъсале.
                          Дори и доооста прилични кафета са фалирале.
                          https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=8p7lt0&f1=5
                          А,зимата още не била дошла ...само снежинки прехвърчат чат пат

                          Коментар


                          • Кръчмите и офисите яко са го закъсале.
                            Дори и доооста прилични кафета са фалирале.
                            https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=8p7lt0&f1=5
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              нали и ти щеше да взимаш на зелено
                              Как да взема ,като видях онова ООД със 100 лева капитал ?

                              20.07.2022 14:38:01
                              Данни от Търговски регистър:
                              ЕИК: 206993176
                              Фирма, правна форма: Тобо - Цветница Еднолично дружество с ограничена отговорност
                              Транслитерация: Tobo - Tsvetnitsa
                              Дата на основаване: 27.06.2022 г.

                              Седалище и адрес на управление: Област София (столица), общ. Столична, гр. София, район Триадица, п.код 1408, ЖК. Стрелбище, Нишава 99, ет. партер, ап. офис № 1
                              Електронна поща: office@tobo-bg.com
                              Статус: Действащ

                              Капитал:
                              Размер: 100 лв.
                              Внесен капитал: 100 лв.

                              прати ми на лични твоя инвеститор да го видим ,свързани лица ,ала бала ?
                              Няма да го поствам тука във форума

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Лоша работа е това дето Байлора написа за изоставените строежи на зелено
                                нали и ти щеше да взимаш на зелено
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X