IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
    https://www.investor.bg/a/534-novini...e-na-zhilishta

    Малко по малко централното планиране и регулации в стил новия комунизъм навлизат и в имотния пазар ,глобално лека полека
    Нидерландия въвежда таван върху наемите на жилища

    Мярката трябва да влезе в сила от януари 2024 г. и ще ограничи месечния наем до максимум 1100 евро
    Аве те и маджарите сложиха таван на цените ма горивата, ама виж как биха отбой. Всеки опит за таван води до дефицит - нормална икономическа логика.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Техниците които слагаха нашите във фирмата казаха че Дайкин не били това което са били преди ,Gree в момента чупели пазара по продадени бройки,цена-качество
      Може, моите са от старите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Водиш се от Ковид ненормалностите ,сега в момента картинката е такава че няма как да има наливания на пари ,а обратно тези дето го сътвориха са изправени пред стена от упреци и обвинения за действията си
        И кво могат да направят? Нищо! Дългът е толкова голям, че ако ме развъртят печатницата след 2 год. трябва да фалират.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Нещо не му е наред климатика. Аз топля 130 кв. вкъщи се ходи по къси гащи, но повече от 300 лв (големите студове) не съм плащал. Дайкин мултисплит с 4 тела, на 10 год и е пушка.
          Екстра са им - фуджитсу 24+12ка, Аз съм с 2 12ки - ЛГ и старлайт уж най-яките модели
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • https://www.investor.bg/a/534-novini...e-na-zhilishta

            Малко по малко централното планиране и регулации в стил новия комунизъм навлизат и в имотния пазар ,глобално лека полека
            Нидерландия въвежда таван върху наемите на жилища

            Мярката трябва да влезе в сила от януари 2024 г. и ще ограничи месечния наем до максимум 1100 евро

            Коментар


            • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

              То само това да стане ама аз все залагам за по-голям проблем. Виж какво стана с английските ДЦК. А тези 80 трлн. деривати и заема на САЩ 30 трлн. ли беше, амо че то може да се окажат много голям проблем. Може финансовата система да се е сринала а ние още да не го виждаме. Затова аз си бая онзи виц, дето шумкарите и стражарите се биели и накрая долъл горския и ги изгонил всичките. В смисъл, логика, приказки, разсъждения от финансови гурута и накрая става нещо неочаквано.
              Аз ви го казах, фиатното понци е пред срутване.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
                Срив на Софийския панеляк -

                Резултат от Вашето търсене на:
                Вид имот: 1-СТАЕН, 2-СТАЕН, 3-СТАЕН,
                Местоположение: град София

                Особености: Панел
                Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

                Средна цена на имотите в извадката: 100602 euro
                Средна цена на кв.м: 1685 euro.

                Проба / грешка тук -

                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=8q2fzb&f1=1
                Панеляка и зеленото - приключиха.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  Нещо не му е наред климатика. Аз топля 130 кв. вкъщи се ходи по къси гащи, но повече от 300 лв (големите студове) не съм плащал. Дайкин мултисплит с 4 тела, на 10 год и е пушка.
                  Техниците които слагаха нашите във фирмата казаха че Дайкин не били това което са били преди ,Gree в момента чупели пазара по продадени бройки,цена-качество

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
                    Малката Коледа е днес -
                    03:30 CHF SNB Interest Rate Decision (Q4) 1.00% 0.50%
                    07:00 GBP BoE Interest Rate Decision (Dec) 3.50% 3.00%
                    08:15 EUR ECB Interest Rate Decision (Dec) 2.50% 2.00%
                    Това от вчера -
                    20:30 CNY House Prices (YoY) (Nov) -1.6% -1.6%
                    Иначе България си е Швейцария на Балканите по нива на ОЛП -

                    Индекс ЛЕОНИА Плюс за 14.12.2022: 1.34%

                    https://bnb.bg/Statistics/StBIRAndIn...Plus/index.htm
                    Даже ги минахме Швейцарците, забраняват им да си ползват електричките, поради недостиг на ток. Все им се чудя на такива богати държави, къде са бляли, че не са си решили проблемите с недостига.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      Аз платих 104лв този месец (ноември). Комшиите 300лв . И двамата топлим по 50-60квадрата . Вкъщи е 23 градуса, у тях 19 все со климатици
                      Нещо не му е наред климатика. Аз топля 130 кв. вкъщи се ходи по къси гащи, но повече от 300 лв (големите студове) не съм плащал. Дайкин мултисплит с 4 тела, на 10 год и е пушка.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                        То само това да стане ама аз все залагам за по-голям проблем. Виж какво стана с английските ДЦК. А тези 80 трлн. деривати и заема на САЩ 30 трлн. ли беше, амо че то може да се окажат много голям проблем. Може финансовата система да се е сринала а ние още да не го виждаме. Затова аз си бая онзи виц, дето шумкарите и стражарите се биели и накрая долъл горския и ги изгонил всичките. В смисъл, логика, приказки, разсъждения от финансови гурута и накрая става нещо неочаквано.
                        Водиш се от Ковид ненормалностите ,сега в момента картинката е такава че няма как да има наливания на пари ,а обратно тези дето го сътвориха са изправени пред стена от упреци и обвинения за действията си

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                          То само това да стане ама аз все залагам за по-голям проблем. Виж какво стана с английските ДЦК. А тези 80 трлн. деривати и заема на САЩ 30 трлн. ли беше, амо че то може да се окажат много голям проблем. Може финансовата система да се е сринала а ние още да не го виждаме. Затова аз си бая онзи виц, дето шумкарите и стражарите се биели и накрая долъл горския и ги изгонил всичките. В смисъл, логика, приказки, разсъждения от финансови гурута и накрая става нещо неочаквано.
                          проблемът на печатането и инфлацията след това, че в един момент става така, че съсипват витални бизнеси като подкрепят кухи такива. Една голяма заетост, надпревара за заплати и доходи, но накрая една значителна част от икономиката се оказва, че е на системно вливане на кредити и съответно представя кух ръст, че да се оправдае този дълг. Това рано или късно приключва, но ако се случи късно става лошо, защото здравия бизнес е оклепал и той докато се е конкурирал с разни кредитни балони.... това удря облигации, дцк .. всичко.

                          както казваш наистина има притеснение,че точката, когато можеше да се вкара една 'здравословна' рецесия, която да изчисти гнилото е премината и сега рискуваме цялата система да се срине в даден момент.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            на Волкър лихвите не са нужни сега.

                            в момента има толкова дълг в системата, че 2 години ако не печатат и държат лихвата около 4-5% са достатъчни да изплуват по корем сума бизнеси и хора взимали повече дълг отколкото им е по възможностите.
                            То само това да стане ама аз все залагам за по-голям проблем. Виж какво стана с английските ДЦК. А тези 80 трлн. деривати и заема на САЩ 30 трлн. ли беше, амо че то може да се окажат много голям проблем. Може финансовата система да се е сринала а ние още да не го виждаме. Затова аз си бая онзи виц, дето шумкарите и стражарите се биели и накрая долъл горския и ги изгонил всичките. В смисъл, логика, приказки, разсъждения от финансови гурута и накрая става нещо неочаквано.

                            Коментар


                            • CHF SNB Interest Rate Decision (Q4) 1.00% 1.00% 0.50%

                              Коментар


                              • Срив на Софийския панеляк -

                                Резултат от Вашето търсене на:
                                Вид имот: 1-СТАЕН, 2-СТАЕН, 3-СТАЕН,
                                Местоположение: град София

                                Особености: Панел
                                Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

                                Средна цена на имотите в извадката: 100602 euro
                                Средна цена на кв.м: 1685 euro.

                                Проба / грешка тук -

                                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=8q2fzb&f1=1
                                Last edited by unimog; 15.12.2022, 10:35.

                                Коментар

                                Working...
                                X