IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Я кажи такива подобни истории ама с имоти в световната история ,казва му се национализация ,на земя ,на имоти и така нататък ,ще замълча ,да ми отговриш дали е имало ?
    В Щатите не знам да е имало освен грабежа от индианците....Или може просто да не знам.....
    Last edited by pesimist4o na kvadrat; 14.12.2022, 15:22.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      На тоя Саймън Бакман 115 години затвор му повдигат като обвинение ?,
      Добре ли е ?
      А мангизите дали ще ги връща?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        Ама вЕрно ли? Като торентите?
        На тоя Саймън Бакман 115 години затвор му повдигат като обвинение ?,
        Добре ли е ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Оптимист си. Само да ти напомня, че Щатите 2 /ДВА/ пъти са прибирали златото на хората в предният век. Ако приемем, че койните са жълтиците сега когато поискат ще ги приключат за нула време...в целият свят....Поводи и причини безкрай могат да си измислят - например Русия СК и Иран ги ползват да заобиколят санкциите или пък че се ползват за криминални дейности. Слагат 20 години затвор и конфискация на имуществото при употребата им , 10-100 публични случая осъдителни и мача свършва....
          Не искам да приличам на Кавръка с революциите :-) , но в конкретният случай имаме история как се действа от държавата / заинтересованите / златото/
          Я кажи такива подобни истории ама с имоти в световната история ,казва му се национализация ,на земя ,на имоти и така нататък ,ще замълча ,да ми отговриш дали е имало ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Оптимист си. Само да ти напомня, че Щатите 2 /ДВА/ пъти са прибирали златото на хората в предният век. Ако приемем, че койните са жълтиците сега когато поискат ще ги приключат за нула време...в целият свят....Поводи и причини безкрай могат да си измислят - например Русия СК и Иран ги ползват да заобиколят санкциите или пък че се ползват за криминални дейности. Слагат 20 години затвор и конфискация на имуществото при употребата им , 10-100 публични случая осъдителни и мача свършва....
            Не искам да приличам на Кавръка с революциите :-) , но в конкретният случай имаме история как се действа / златото/
            Ама вЕрно ли? Като торентите? В Ел Салвадор е законно платежно средство, защо не им забрани Сащ?
            П.С нищо не могат да направят Сащ, 20% (сметни ги колко млн са) от хората го притежават там, а както знаеш там собствеността се брани (записано е в конституцията им) не със сопа а с олово.
            Last edited by better; 14.12.2022, 15:18.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Те ако теглят кеш, а не койни и кеша е наличен може и да са наред. Сега станаха много АКО-та.
              Вероятно след като има новина дори и в дир-а може и някой да ги е таргетирал и като тръгнат всички да теглят не кеш те ще спрат тегленията защото и да искат вероятно няма да могат да купят съответните койни, а ако опитат с кеша да ги купят от други места ще вдигнат цената и няма да им стигне кеша ....А спиранията на теглене на нещо предизвикват теглене от същото място на каквото и да е друго нещо от същото място...
              Ще бъде забавно.... добре че световното е към края та да имам семки и за този мач :-)
              Коини теглят, затова цената се вдига (чукна 18к), понеже не остават коини по борсите за спекулации.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                За да бъде забранено нещо то трябва е престъпно, т.е да е общественно опасно! В този ред на мисли, как мислиш в демократичните общества се обявява нещо за "общественно опасно" ей така със закон, само защото пречи на някого?
                Отделно ако някой го забрани някъде то друг го разрешава, както знаеш държавите са конкуренти! В момента в почти цяла Латинска Америка започва да го легализира, да не говорим за Африка, Великобритания и Швейцария, които си имат независима политика.
                Оптимист си. Само да ти напомня, че Щатите 2 /ДВА/ пъти са прибирали златото на хората в предният век. Ако приемем, че койните са жълтиците сега когато поискат ще ги приключат за нула време...в целият свят....Поводи и причини безкрай могат да си измислят - например Русия СК и Иран ги ползват да заобиколят санкциите или пък че се ползват за криминални дейности. Слагат 20 години затвор и конфискация на имуществото при употребата им , 10-100 публични случая осъдителни и мача свършва....
                Не искам да приличам на Кавръка с революциите :-) , но в конкретният случай имаме история как се действа от държавата / заинтересованите / златото/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                  Каквото повикало такова се обадило е твоята работа. Ти ми скочи на поста да ме оборваш, аз отвърнах, отговарям на излишния сарказъм. Не мисля, че има какво да науча от теб.

                  И аз погледнах на картата. По скоро гледа към мола.
                  Гледаме мача....
                  Точно така. Виж как 1 път да имаме съгласие за нещо от 5-6 години насам при това без да се опитваш нескопосано да обиждаш :-)
                  Имотните мачове са страхотни :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                    Абе те няма да ви хванат тези с биткойните, просто ще кажат, че е забранен, докато ни пробутват CBDC-тата. Пък ти си го ползвай....ама къде ще го ползваш?
                    За да бъде забранено нещо то трябва е престъпно, т.е да е общественно опасно! В този ред на мисли, как мислиш в демократичните общества се обявява нещо за "общественно опасно" ей така със закон, само защото пречи на някого?
                    Отделно ако някой го забрани някъде то друг го разрешава, както знаеш държавите са конкуренти! В момента в почти цяла Латинска Америка започва да го легализира, да не говорим за Африка, Великобритания и Швейцария, които си имат независима политика.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                      Ако правилно виждам има 6.4 млрд. в биткойни, според публично достъпните топ 100. Това са 10%- 15% от всички "асети": на Бинанс.

                      Да видим колко още ще изтеглят....
                      Те ако теглят кеш, а не койни и кеша е наличен може и да са наред. Сега станаха много АКО-та.
                      Вероятно след като има новина дори и в дир-а може и някой да ги е таргетирал и като тръгнат всички да теглят не кеш те ще спрат тегленията защото и да искат вероятно няма да могат да купят съответните койни, а ако опитат с кеша да ги купят от други места ще вдигнат цената и няма да им стигне кеша ....А спиранията на теглене на нещо предизвикват теглене от същото място на каквото и да е друго нещо от същото място...
                      Ще бъде забавно.... добре че световното е към края та да имам семки и за този мач :-)

                      Коментар


                      • Между другото, FUD а се оказа май безуспешен, сега проверих, може да се тегли USDC през другите мрежи:

                        Click image for larger version

Name:	bin.jpg
Views:	1
Size:	81.8 КБ
ID:	4001067

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          Бърни Мадоф е измамил хората с 50 млрд фиатни пари и 50 години тея с регулациите не са го хванали.
                          Абе те няма да ви хванат тези с биткойните, просто ще кажат, че е забранен, докато ни пробутват CBDC-тата. Пък ти си го ползвай....ама къде ще го ползваш?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Ще си го получиш, ако го имат, а те го нямат (ама са ти взели парите за този биткон), защото не са очаквали, че всички по едно и също време ще си ги поискат.
                            Да, досетих се....:-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Хубу, моя е грешката че очаквах че е Сливница в София , а нямах представа, че и във Варна има същият булевард / не го беше уточнил в обявата/, но това не променя нещата - няма цена/наем без причина. Този специално го погледнах на картата е с изглед към парк.... гробищата.....
                              Пазара винаги е показвал и пак ще покаже кое , колко и какво е :-)
                              Ако понамалиш личните квалификации може и да научиш нещо....:-)
                              Каквото повикало такова се обадило е твоята работа. Ти ми скочи на поста да ме оборваш, аз отвърнах, отговарям на излишния сарказъм. Не мисля, че има какво да науча от теб.

                              И аз погледнах на картата. По скоро гледа към мола.
                              Гледаме мача....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Кораво излезе китайчето, държи на яко "клатене".
                                Погледни му резервите, само: https://bitinfocharts.com/top-100-ri...addresses.html

                                П.С Туй ако го направят на някоя бамка, за 1 ден ще вдигне байряка! Всъчщност дали това не е суха тренировка, преди да ударят някоя европска?
                                Ако правилно виждам има 6.4 млрд. в биткойни, според публично достъпните топ 100. Това са 10%- 15% от всички "асети": на Бинанс.

                                Да видим колко още ще изтеглят....

                                Коментар

                                Working...
                                X