IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение


    Ясно е, че сте един профил, ама.... кой ви е разрешил да си мечтаете на глас, че може да сте шефчета!?
    Разбира се, че сме един профил.Вие сте невероятно интелигентен. Да използвам случая да попитам, наистина ли, без майтап, сте академичен преподавател? Ако сте такъв, не е ли странно, че от пет години говорите за срив на цени и дефлация и говорите ли такива лудости на студентите, или ги запазвате само за тази клета тема?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
      https://www.youtube.com/watch?v=u0yi...мойблог

      Вижте клипчето. Не вярвам германците много-много да се застоят в Германия. Ще им трябват квартири тъдява.

      В моята кооперация от 20 ап. вече 3 са заети от германци. В св.св. Константин и Елена навсякъде се чува немска реч.
      Къде я чу тая немска реч и то посред зима в Св. Константин?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Ха ха ха ха ха ха ха ха

        Левонката ги закова, Топ Топ Топ...и то другари огън от медиите на г-н Байлор...Как може ?Как може ???

        Това е добро ,страхотна извадка за нашето Мише от Младост...


        Цитат от статията :

        Той посъветва хората да не изпадат в паника за следващата година, защото човек под стрес взима грешни решения, предаде
        Ами, ще страдаме, ясно е. Стискай палци Кавръче, освен да си намериш мечтаното ЕПК, и ние да не сме потънали много.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
          Освен пуканки и джанки банкерската сурвачка януари май ще включва и едни 20-30% за отскок........

          https://www.24chasa.bg/biznes/article/13359856
          Ха ха ха ха ха ха ха ха

          Левонката ги закова, Топ Топ Топ...и то другари огън от медиите на г-н Байлор...Как може ?Как може ???

          Това е добро ,страхотна извадка за нашето Мише от Младост...


          Цитат от статията :

          Той посъветва хората да не изпадат в паника за следващата година, защото човек под стрес взима грешни решения, предаде

          Коментар


          • Освен пуканки и джанки банкерската сурвачка януари май ще включва и едни 20-30% за отскок........

            https://www.24chasa.bg/biznes/article/13359856

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение


              Ясно е, че сте един профил, ама.... кой ви е разрешил да си мечтаете на глас, че може да сте шефчета!?
              Фейк профилчета

              Коментар


              • https://www.youtube.com/watch?v=u0yi...мойблог

                Вижте клипчето. Не вярвам германците много-много да се застоят в Германия. Ще им трябват квартири тъдява.

                В моята кооперация от 20 ап. вече 3 са заети от германци. В св.св. Константин и Елена навсякъде се чува немска реч.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  стига си продвал и пресмятал имоти от които имаш 1/2 (по ясни причини)

                  гледай останалите топ инвестиции
                  Берти то по тая логика ти ни за земи ни за имоти трябва да говориш

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение
                    Аз съм шефче и прибирам печалбата. Не ги разбираш тия неща
                    Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
                    Това ако ми е служител, няма да го изтърпя и един ден.
                    Ясно е, че сте един профил, ама.... кой ви е разрешил да си мечтаете на глас, че може да сте шефчета!?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      стига си продвал и пресмятал имоти от които имаш 1/2 (по ясни причини)

                      гледай останалите топ инвестиции
                      Добре, ще гледам останалите ми.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        Е, как да решим да продадем нашата къща, която сме закупили за 34000$ през 2002-ра , сега за същата сума, вмести 370000€, каквато е пазарна цена в момента, при тогавашна цена на самун хляб за 40ст. Всъщност, забелязвате ли, че стотинките все повече изчезват:::?
                        стига си продвал и пресмятал имоти от които имаш 1/2 (по ясни причини)

                        гледай останалите топ инвестиции
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          е как да решиш кат НЕ Е ТВОЯ. Мен що никой не може да ме спре да продам квот си искам?
                          Аз съм си го купил, аз ще си го ползвам и аз ще си го продам. НИКОЙ не питам как, защо бля бля
                          Да, не е моя, но нито аз, нито другия собственик нямаме идея да продаваме имот. Трябва да сме пълни олигофрени, дори да си го помислим..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Искам да я обявиш на обява за 370000 евро и с нотариус да проследим огледите,офертите и кой на колко ще купи?
                            Айде ,давай да видим че на плюнки и калкулатори и това е малко ,ама само тъпотии до безкрай,абре изобщо осъзнаваш ли какво си написал ?
                            Май не
                            Не мога да си правя такива експерименти , тя е обща с на брато, като твоята в Карлово. Брат ми още преди 15 години отказа наем от 300лв. месечно, само за една антена на покрива.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Е, как да решим да продадем нашата къща, която сме закупили за 34000$ през 2002-ра , сега за същата сума, вмести 370000€, каквато е пазарна цена в момента, при тогавашна цена на самун хляб за 40ст. Всъщност, забелязвате ли, че стотинките все повече изчезват:::?
                              е как да решиш кат НЕ Е ТВОЯ. Мен що никой не може да ме спре да продам квот си искам?
                              Аз съм си го купил, аз ще си го ползвам и аз ще си го продам. НИКОЙ не питам как, защо бля бля
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                пак ли "догодина"
                                вече шеста година
                                Мани го, от 2017г. все е догодина, до амина. Днес бях на гости на един приятел от дете. От двуетажен мезонет, таванския го зазидал в кв. Христо Смирненски. Блокът е построен преди десетина години. В таванският е направил уникален санитарен възел в червено и черно по Стендал, и един коридор, с отделна холокухняспалня, еднопространствено помещение и тераса. Твърд наем-500лв. и рядко остава, без наематели. Ще кажете, тънък наем, дреме му, той е майстор СМР от поне 35г. и месечния му доход трудно пада под 3,5К.

                                Коментар

                                Working...
                                X