IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    В Сащ е така, в Европа има да почакаш..., а аз съм селянче, не съм Софиянец кореняк / от Карлово учил в Пловдив/ като Кавръка
    Смея да направя предположение,че не изтъкваш тоя факт,че си от"новософиянците",когато се запознаеш или просто общуваш с кореняк софиянците.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Тия данни на НСИ са неточни,щото не е задължително при емиграция да се смени адресната регистрация. Затова истината лъсва при преброяването. Не случайно очакваха намалението да е с 500 хиляди, а то се оказа с 850 хиляди души за 10 години.
      Колкото до българите в чужбина-второто поколение са напълно интегрирани, а третото са си чисти немци,испанци и така нататък. А в САЩ пък на никой не му пука откъде си.
      Колкото до презрението-и в тоя форум някои софиянци с презрение се отнасят към мен затова ,че не живея в София, така че недей точно тая тема да засягаш. Всеки е наясно какво е отношението на софиянци към хората от провинцията.Твоя приятел Лорда почти всяка вечер ми се подиграва,че живея в къща на село,а не в панелка в Люлин.
      В Сащ е така, в Европа има да почакаш..., а аз съм селянче, не съм Софиянец кореняк / от Карлово учил в Пловдив/ като Кавръка

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

        Е бива ли така да приказваш за Гоцето ?! То е БЕТОН !.....Кога съм казал нещо лошо за Папура ?
        прав си, сори.
        изнервен съм от зеленото
        сега и лихви по ипотечките искат да вдигат
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          хм... те на тези цени ли за взимали, че им смяташ % ако да грабвай новия чифт маратонки и давай турче по строителите да вземеш нещо на зелено за по 1800-2000 кв и ще си като немски фонд...
          Доходността се смята спрямо моментната пазарна цена, а не спрямо когато какво си взимал защото винаги може да продадеш на СЕГАШНАТА цена.
          Ако смятам доходността ми през цената която съм плащал, то не мога да сметна колко много процента са сега...ама не е тва начина... поне за мен

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            И какво им е на Мароканците? Виж как прегазиха Португалия, Белгия, Испания...Нищо чудно и франсетата да го отнесат. Защо мислиш дребния полуграмотен крадец Ганьо за по-добра стока от Фанатизирания Хасан?
            Ти си пристрастен, все пак гаджето ти е мароканец.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Имаше, от 2020 години насам миграцията е положителна за страната. Живееш в миналото.
              По-високите доходи там вървят с много по-високи разходи и най важното и 5 поколения нататък ще бъдат чужденци.... Никакви пари не могат да компенсират това....Ето Берти колко пъти е бил обиждан за произхода му тук във форума ? Макар и аз лично да не знам нищо лошо за Арменците,,,имах и гадже Арменка едно време за кратко ..... Не мислиш ли че е несправедливо ?
              Защо си мислиш , че Българите които са били презирани от векове и хилядолетия на Запад по религиозно, етническа или комунстическа причина биха имали по-добро бъдеще ?! аПсурТ....
              Тия данни на НСИ са неточни,щото не е задължително при емиграция да се смени адресната регистрация. Затова истината лъсва при преброяването. Не случайно очакваха намалението да е с 500 хиляди, а то се оказа с 850 хиляди души за 10 години.
              Колкото до българите в чужбина-второто поколение са напълно интегрирани, а третото са си чисти немци,испанци и така нататък. А в САЩ пък на никой не му пука откъде си.
              Колкото до презрението-и в тоя форум някои софиянци с презрение се отнасят към мен затова ,че не живея в София, така че недей точно тая тема да засягаш. Всеки е наясно какво е отношението на софиянци към хората от провинцията.Твоя приятел Лорда почти всяка вечер ми се подиграва,че живея в къща на село,а не в панелка в Люлин.
              Last edited by mirodes; 12.12.2022, 20:24.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Видя ли колко е доходността в Мюнхен ? За тези имотни компании предвид сложността да актуализират наемите е под 2%.....
                Шшшшт тихо, тъщата е велика :-)
                хм... те на тези цени ли за взимали, че им смяташ % ако да грабвай новия чифт маратонки и давай турче по строителите да вземеш нещо на зелено за по 1800-2000 кв и ще си като немски фонд...

                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                  И какво им е на Мароканците? Виж как прегазиха Португалия, Белгия, Испания...Нищо чудно и франсетата да го отнесат. Защо мислиш дребния полуграмотен крадец Ганьо за по-добра стока от Фанатизирания Хасан?

                  Кажи ми едно нещо, с което България да се е прочула след 1994-та...освен с корупцията и беззаконието? Нас ни отказаха за Шенген, защото не сме правова държава. Мразят ни навсякъде в Европа, като чуят българи и се хващат за джобовете, за да не ги окрадем. Славата ни е на крадци и измет, затова и гледат дори на мюсюлманите с по-добро око.
                  МАроканците са супер на футбол, имам и много близък приятел Мароканец, ама изпотрошиха градовете....на Запад....Сети се при всеки проблем как биха реагирали като ти си МАЛЦИНСТВО. Всъщност колко християни живеят в Мароко ?
                  Кой от ''Българите'' краде на Запад мисля всички освен теб са наясно, но си прав, че ни мразят. А що да се бутам там тогава между шамарите ?!

                  ПП На мюзлитата които са 95% млади мачовци / по Евго/ ще се гледа с добро око разбира се...Те онодят всички подред без оглед на пол, възраст раса., съгласие..дупка да има....:-)
                  Last edited by pesimist4o na kvadrat; 12.12.2022, 20:20.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Напротив-там населението е много по-многобройно и за големите градове винаги ще има потенциални мигранти от останалата част на страната .В България първо младите хора все повече намаляват,второ София се конкурира с другите големи градове в Европа, където доходите са в пъти по-високи.Със средна заплата 900 евро в София нали се сещаш защо има такава висока емиграция.
                    Имаше, от 2020 години насам миграцията е положителна за страната. Живееш в миналото.
                    По-високите доходи там вървят с много по-високи разходи и най важното и 5 поколения нататък ще бъдат чужденци.... Никакви пари не могат да компенсират това....Ето Берти колко пъти е бил обиждан за произхода му тук във форума ? Макар и аз лично да не знам нищо лошо за Арменците,,,имах и гадже Арменка едно време за кратко ..... Не мислиш ли че е несправедливо ?
                    Защо си мислиш , че Българите които са били презирани от векове и хилядолетия на Запад по религиозно, етническа или комунстическа причина биха имали по-добро бъдеще ?! аПсурТ....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                      Накавръче, ти май не си прочел последното изречение в статията, която си постнал:

                      "Те ще растат заедно с инфлацията, както се случва, откакто има пазарна икономика в България. До момента, на база 25-годишни анализи, всяка година цените на апартаментите в София се се покачвали средно с 12%. Смятаме, че тази тенденция ще се запази."
                      За 30 години след финансовата криза точно по тоя сценарий са растящите ще знаеш.Има предвид за целия период средно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Демографската структура на Запад е само една идея по-добра...не много....освен ако не броиш афганистанците и радостните от победите Мароканци / нали ги гледаш по новините ?/
                        И какво им е на Мароканците? Виж как прегазиха Португалия, Белгия, Испания...Нищо чудно и франсетата да го отнесат. Защо мислиш дребния полуграмотен крадец Ганьо за по-добра стока от Фанатизирания Хасан?

                        Кажи ми едно нещо, с което България да се е прочула след 1994-та...освен с корупцията и беззаконието? Нас ни отказаха за Шенген, защото не сме правова държава. Мразят ни навсякъде в Европа, като чуят българи и се хващат за джобовете, за да не ги окрадем. Славата ни е на крадци и измет, затова и гледат дори на мюсюлманите с по-добро око.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Еми той е семеен с 1 дете и не живее в София, но работи тук...Пътува всеки ден като в Щатите схемата....
                          Ами за 32 години има 1,4 милиона емигранти.А населението на София се е увеличило с 70 хиляди души за 30 години. Така че тези числа говорят сами по себе си .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Ами много ясно,че млад човек със собствено жилище в София няма да иска да емигрира. Щото в България купонът тече.Нещата са доста различни за семейства с деца. Още повече такива, които нямат жилище в София. Така и така ще живеят под наем,по-добре да живеят под наем в град с по-високи доходи и уредена градска среда.
                            Еми той е семеен с 1 дете и не живее в София, но работи тук...Пътува всеки ден като в Щатите схемата....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Демографската структура на Запад е само една идея по-добра...не много....освен ако не броиш афганистанците и радостните от победите Мароканци / нали ги гледаш по новините ?/
                              Напротив-там населението е много по-многобройно и за големите градове винаги ще има потенциални мигранти от останалата част на страната .В България първо младите хора все повече намаляват,второ София се конкурира с другите големи градове в Европа, където доходите са в пъти по-високи.Със средна заплата 900 евро в София нали се сещаш защо има такава висока емиграция.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Не могат да се върнат защото чакат за пенсия или пък ТАМ са родили и гледат деца. Сложно е прехвърлянето на тук. Мача е свирен изгубили сме ги и ни изиграха. Това е най-големият грабеж който направи Запада към нас. Обра ни 2 милиона млади и работоспособни хора станали такива у нас с нашите данъци и усилия и отишли да издържат чужди баби и смугли мигранти.... Горе долу ОБИР за трилион долара до тук + капитализацията - загубата на бъдещото поколение.
                                Писал си за сестра ти - със сигурност са добре финансово, в щатите емигранти много та няма и да ги гледат на криво А и преди 7 години ние бяхме много по-зле от сега.
                                И аз ще ти дам пример - племенника ми всяка година ходи за 2-3 седмици в Лас Вегас , още толкова в Лондон, Макао и разни други места. От Вегас сега се прибра преди месец може би и пак му бяха предлагали да остане там с готова работа, В Лондон също му предлагат всеки път. У нас получава някъде между 3 и 4000 лева САМО. Никога не е и помислял да отиде на друго място защото тукашният доход му е достатъчен за нормален живот макар и там щеше да получава няколко пъти повече...
                                Ами много ясно,че млад човек със собствено жилище в София няма да иска да емигрира. Щото в България купонът тече.Нещата са доста различни за семейства с деца. Още повече такива, които нямат жилище в София. Така и така ще живеят под наем,по-добре да живеят под наем в град с по-високи доходи и уредена градска среда.

                                Коментар

                                Working...
                                X