IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    Вярно е! Звъннаха ми по тел от варненския им офис. Вероятно си прав, за да не разлайват кучетата са решили да го предлагат на тесен кръг от хора (вероятно със свободен капитал при тях). Засега им казах, че обмислям, но ще изчакам хубаво да я поокъсат след н.г.
    Бетерчо не може да си толкова наивен... или може :-).... Не мога да изчета всичко, та не знам дали не е коментирано впоследствие.
    нЕколко детайла. Първо , ако е спец предложение не обявено публично означава, че не е гарантирано от ФГВБ ! По този начин банката ще си спести колко беше вноската половин процент май / ако въобще има право на такава галимация/
    После няколко човека ти писаха , че същата банка дава изглежда и в момента ипотечки на ПОД 3%, а на теб ще даде депозит на 4.5% ?!?! Тея добре ли са с мозъка и лЕвата ръка знае ли какво прави дЕсната ?! Да знам, че ипотечката ще и вдигнат лихвата , ама на новата нема да е толкова скоро / актуализират се 1 или 2 пъти годишно/ и нема да е с толкова много .
    В общи линии след 5 години банката вероятно ще е на плюс от тази операция /депозит-ипотечка/ , ама не чак толкова много. Кеша може да се ползва и за ДЦК , които май ще са над 6% така че пак плюс, но отново не е чак толкова много.
    Интересно ще ми бъде ако наистина има такова реално предложение, а не е неква проверка на тва кой колко кеш има и т.н. И мен чат пат ми звънят некви дето ми предлагат бинарни опции, крипто и не знам какво...Откъде ми имат тела не знам.....Макар и повечето пъти да не вдигам на непознат номер чат пат го прая.....Засега любезно ги пращам некъде, ама следващият път ще си направя гавра...По телефонО нема как некой да ми напраи предложение което да е по-добро от тва дето вече знам за нормално....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

      Не пиша, че няма Пиша, че тази справка следим от години Нека да видим докъде и какво ще стигне и колко хора от нас ще успеем да купим
      За сега е много рано за радост
      Кое да видим? по тази справка цените на имотите бяха 1000 евра за квадрат и Кавръка не купи щото чакаше да станели по 600-800е за квм

      Колкото и да паднат аз поне не вярвам че можем дори да доближим пред пандемичните 1200е за квм а може и въобще да няма спад

      Той Кавръка беше много сигурен че пандемията ще свали цените а то стана точно обратното да се стане така и с инфлацията

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        Според влогара Накавръков, всички IT ще потънат. Гледам щерката, че не потъва, а си стои на повърността ...за сега, на по-късен етап ще се види...
        ще потънат ами, те едно парно не се научиха как се краде
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от antani Разгледай мнение

          Не се радвам, просто отбелязвам. Хубаво е човек, когато прави инвестиция или тегли кредит да не го прави по емоция
          Човек, правещ инвестиции знае какво и как се случва и никога не взима решенията си на база емоции !!! Много рано е да повторя.

          Коментар


          • Търся нещо в Банишора
            с чудна гледка към затвора.
            Перловската плахо шава
            ромон тих нощта обладава.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

              Не пиша, че няма Пиша, че тази справка следим от години Нека да видим докъде и какво ще стигне и колко хора от нас ще успеем да купим
              За сега е много рано за радост
              Не се радвам, просто отбелязвам. Хубаво е човек, когато прави инвестиция или тегли кредит да не го прави по емоция

              Коментар


              • Първоначално изпратено от antani Разгледай мнение

                https://imgur.com/a/PkAXFpu

                И тук има спад, тук даже е 2.5%
                Не пиша, че няма Пиша, че тази справка следим от години Нека да видим докъде и какво ще стигне и колко хора от нас ще успеем да купим
                За сега е много рано за радост

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение
                  Това е справката която следим още преди средната цена да стигна 1000 € по спомен.

                  Резултат от Вашето търсене на:
                  Вид имот: 2-СТАЕН,
                  Местоположение: град София

                  Особености: Тухла
                  Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

                  Средна цена на имотите в извадката: 122270 euro
                  Средна цена на кв.м: 1749 euro.
                  https://imgur.com/a/PkAXFpu

                  И тук има спад, тук даже е 2.5%
                  Усеща се захлаждане и успокояване на пазара. Независимо, който и бенчмарк да се ползва
                  Last edited by antani; 16.12.2022, 23:21.

                  Коментар


                  • Това е справката която следим още преди средната цена да стигна 1000 € по спомен.

                    Резултат от Вашето търсене на:
                    Вид имот: 2-СТАЕН,
                    Местоположение: град София

                    Особености: Тухла
                    Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

                    Средна цена на имотите в извадката: 122270 euro
                    Средна цена на кв.м: 1749 euro.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от antani



                      Резултат от Вашето търсене на:

                      Вид имот: 1-СТАЕН, 2-СТАЕН, 3-СТАЕН,
                      Местоположение: град София

                      Особености: Панел
                      Да не се показват обяви, докладвани за проблем, Без оферти на АГЕНЦИИ ОТ ЧЕРНИЯ МИ СПИСЪК,

                      Средна цена на имотите в извадката: 100107 euro
                      Средна цена на кв.м: 1674 euro.


                      На 24.12.2022 ще се затвори един месец от коментара на колегата. Засега има спад от 1.25%, но месеца не е приключил

                      Не разбирам защо показвате тази справка след като тук имаме различна която следим от повече от пет години ? Какво искате да ни покажете с нея ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение

                        Не знам кой е Купа. Не съм аз - аз съм давещ се ИТ / пишмам инвеститор с ипотеки
                        Според влогара Накавръков, всички IT ще потънат. Гледам щерката, че не потъва, а си стои на повърността ...за сега, на по-късен етап ще се види...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Тошко Африкански Разгледай мнение

                          къде ги видя тези лихви от 4,6% за депозити. няма такова нещо . няма и да има
                          Не ги видях! Звъннаха ми от Пощенска банка днес следобеда. Иди и попитай и ще видиш.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение
                            За мен е удоволствие. Ще се учудиш колко много хора стават на по 50 години........ и въпреки целия си опит, продължават да разсъждават като средноинтелигентната биомаса, която всъщност са.
                            Да, да, точно така - био маса...... ей, гледай какъв умен човек!

                            Браво! браво

                            п.п.
                            А как виждаш индексите у щатско - я кажи сега... удариха ли дъното?

                            Или има още накъде да дълбаят/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                              Аха, ясно... еее, жив и здрав да си! Мерси, че ми ги разясни!

                              Как съм живял толкова години без тебе досега - направо не мога да си го обясня!

                              Какъв късмет да те засека тая вечер у форума да ги избистриш тия неща! Ашколсун.
                              За мен е удоволствие. Ще се учудиш колко много хора стават на по 50 години........ и въпреки целия си опит, продължават да разсъждават като средноинтелигентната биомаса, която всъщност са.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение
                                Ясно е, че няма да ме разбереш. Все пак си имотно импотентен. Едно е да имаш избора да го направиш, ако някога, поради болест или друга причина, ти се наложи. Друго е вече изплатен имот да го заложиш срещy пари от банката и да напазаруваш на дебело на зелено. Или да финансираш нещо друго. Трето (най-добрият вариант) е никога да не го продаваш. Сега по-ясно ли стана или още не го разбираш?
                                Аха, ясно... еее, жив и здрав да си! Мерси, че ми ги разясни!

                                Как съм живял толкова години без тебе досега - направо не мога да си го обясня!

                                Какъв късмет да те засека тая вечер у форума да ги избистриш тия неща! Ашколсун.

                                Коментар

                                Working...
                                X