IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

    Супер. По-добре е без басейн. Мен ме дразни това, че садят малки фиданки и ги чакат да пораснат няколко десетилетия, защото съм виждам при сестра ми как премахват големи опасни вече дървета и насаждат отново големи на тяхно място. Обаче като знам, какъв е данъкът за НИ там и вече не ме дразни толкова много
    Басейн имам във Варна, за Сф не ми трябва, само разходи са това. По принцип повечето комплекси в Сф май нямат. За морето е задължително да има басейн.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

      Е чакай малко да пораснат, на 2-3 години дръвчета са все пак. Таксата е около 130 - 150 лв. за всичко, вкл портиер.
      https://www.youtube.com/watch?v=T33HlTcEEw4

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
        Eйй, как не забиха и Румен Радев да крепи там фундамента !?
        Нищо, другия път.
        Укрепване с набивни пилоти

        https://polimerinjekt.com/ukrepvane-s-nabivni-piloti/
        https://eae.bg/proekti-svlachishta/s...v-den-gr-varna

        Коментар


        • "Нивата на инфлацията достигнаха своя пик, сега сa в плато и предстои спад"
          Служебното правителство показа как се действа, а не само да се говори, подчерта той

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            Е чакай малко да пораснат, на 2-3 години дръвчета са все пак. Таксата е около 130 - 150 лв. за всичко, вкл портиер.
            Супер. По-добре е без басейн. Мен ме дразни това, че садят малки фиданки и ги чакат да пораснат няколко десетилетия, защото съм виждам при сестра ми как премахват големи опасни вече дървета и насаждат отново големи на тяхно място. Обаче като знам, какъв е данъкът за НИ там и вече не ме дразни толкова много

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
              Забиваха пилоти в морето и така укрепиха площадката...
              Eйй, как не забиха и Румен Радев да крепи там фундамента !?
              Нищо, другия път.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                Красиво е. Като картина на Пикасо В Красна Поляна, може и да е нечовешка смрад зимата, защото в близост са най-редовните гласоподаватели, които горят гуми, но дърветата са на минимум 50-80 години и лятото правят хубава сянка. Под сянката на тези от снимката и пинчер не може да се скрие от жарките лъчи
                Колко ти е таксата за озеленяване?
                Е чакай малко да пораснат, на 2-3 години дръвчета са все пак. Таксата е около 130 - 150 лв. за всичко, вкл портиер.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  ако си ходил на село ще знаеш къде обикновено са ливадите
                  за твое успокоение вече има технологии, че може да се строи и на плаващ пясък, а друг въпрос е до колко ги спазват нашите строители
                  има познати с апартаменти там и гаражите им са сухи, което говори, че са изпълнени добре.
                  Точно така, има такива технологии, например до свлачището на Трифон Зарезан - Варна. Там построиха огромен комплекс - Ла мер. Забиваха пилоти в морето и така укрепиха площадката за голям комплекс, който вече 10 год не е мръднал.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                    Да не мислиш, че отдолу е водно огледало. То е на стотици метри надълбоко. Подпочвени води има и по-високо, и по-ниско. А може да има и вкаран допълнително някакъв брокерски трик. Не си си учил географията навремето.
                    Да де, исках да кажа високи подпочвени води. В Люлин както казах всичките ни мази бяха под вода, но за никой не беше проблем.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                      Каврък я кажи къде в Сф си виждал, нов асфалт с тротоар (без паркирали коли) и дръвчета?
                      Красиво е. Като картина на Пикасо В Красна Поляна, може и да е нечовешка смрад зимата, защото в близост са най-редовните гласоподаватели, които горят гуми, но дърветата са на минимум 50-80 години и лятото правят хубава сянка. Под сянката на тези от снимката и пинчер не може да се скрие от жарките лъчи
                      Колко ти е таксата за озеленяване?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        Хахахах, тогава защо само вадите и ливадите се посочват като такива?
                        ако си ходил на село ще знаеш къде обикновено са ливадите
                        за твое успокоение вече има технологии, че може да се строи и на плаващ пясък, а друг въпрос е до колко ги спазват нашите строители
                        има познати с апартаменти там и гаражите им са сухи, което говори, че са изпълнени добре.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          Хахахах, тогава защо само вадите и ливадите се посочват като такива?
                          Да не мислиш, че отдолу е водно огледало. То е на стотици метри надълбоко. Подпочвени води има и по-високо, и по-ниско. А може да има и вкаран допълнително някакъв брокерски трик. Не си си учил географията навремето.

                          Коментар


                          • Каврък я кажи къде в Сф си виждал, нов асфалт с тротоар (без паркирали коли) и дръвчета?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                              Това е нероден Петко. 1-во стойността на златото идва от добива и обработката, а не защото някой някъде си имал залежи, 2-ро в Русия няма достатъчно трудоспособни мъже и в момент за да развиват нови мини. Те по принцип са зле с демографията като нас, ако цифрите за загубите в Украйна(и емиграцията заради мобилизацията) са верни ще става и по-зле. Да не се окаже в един момент че няма кой да поддържа даже и съществуващата им газопреносна мрежа.
                              На китайците запасите са засекретени, т.е. не ги публикуват от няколко години. Може би имат някаква причина за това или просто каприз?

                              По руските златни канали в ютуб се разисква, че златодобиващите компании имат големи проблеми, заради санкциите - ембаргото за купуване на злато. Накратко, хората от компаниите казват, че не става от днес за утре да намерят нови купувачи, примерно от Китай или Индия и се молят поне правителството им да ги спаси, като започне да им изкупува продукцията. Тяхното производство не излиза на международния пазар както преди.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                                Съхранява се на думи. Де факто, няма никакви доказателства колко е. И изобщо има ли
                                Брус Уилис не го ли върна?
                                Нали имаше документален филм по случая - Умиргай Трудно?

                                Коментар

                                Working...
                                X