IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    Виж сега, когато съм в София (вече рядко, преди повече), рядко нощувам на един адрес. Сещаш се защо. Съответно съм обикалял къде ли не. Там в твоя район има елитни каки със свой терен - това едно на ръка. София я познавам твърде добре, защото имам и познати навсякъде, а сбирките на нашия кръг за взаимопомощ се правят на всекиго в дома с редуване. Държа и ключове от много такива апартаменти, ако се наложи да подслоним някой закъсал.

    Специално в Гоцето, ако наистина си на 25 метра от детска градина, се сещам не само за сградата и инвеститора ти, а даже и за входа в който живееш и даже съм влизал там (по каква работа без значение) - 3 етаж жилището най вляво, хол с овална форма.
    Я кажи и детайли за инвеститора и сградата,че Песимиста е особено чувствителен на тази тема

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
      Интересно ми е кой ще ходи по Изтоци, Гоцета и т.н при положение, че на пъпа има нелоши тристайни за има няма 900 лв на месец?

      https://bezkomisiona.bg/property/otd...ya-tsentar-16/
      Всичките селяни са по Гоцето,едно време де що дойдат и от Студентски град,хоп в Гоцето.

      Коментар


      • Гео Милев тристаен 1200 лв

        https://bezkomisiona.bg/property/otd...iya-geo-milev/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Опа, е поне си разбрал причината :-)
          И да съм объркал нещо от изброеното малко идеята ти е ясна предполагам ?
          Джони затрудняваш ме малко, след като стана ясно, че знаеш всички обяви наизуст сега и улиците и детските градини немаш тайни. Да не си картограф ? Ако си да знаеш, че Лорда ще те препита :-)
          Виж сега, когато съм в София (вече рядко, преди повече), рядко нощувам на един адрес. Сещаш се защо. Съответно съм обикалял къде ли не. Там в твоя район има елитни каки със свой терен - това едно на ръка. София я познавам твърде добре, защото имам и познати навсякъде, а сбирките на нашия кръг за взаимопомощ се правят на всекиго в дома с редуване. Държа и ключове от много такива апартаменти, ако се наложи да подслоним някой закъсал.

          Специално в Гоцето, ако наистина си на 25 метра от детска градина, се сещам не само за сградата и инвеститора ти, а даже и за входа в който живееш и даже съм влизал там (по каква работа без значение) - 3 етаж жилището най вляво, хол с овална форма.

          Коментар


          • Интересно ми е кой ще ходи по Изтоци, Гоцета и т.н при положение, че на пъпа има нелоши тристайни за има няма 900 лв на месец?

            https://bezkomisiona.bg/property/otd...ya-tsentar-16/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Само ти :-) Тези които отдаваме по нещо се молим някой да освободи та да актуализираме наема. Иначе Януари е месеца с най-малко търсене за наеми така юе може да има временни спадове ако някой е празен и иска веднага да запълни....
              Ако се помолиш достатъчно може и да стане, кът тез собственици:

              https://bezkomisiona.bg/property/otd...ofiya-iztok-2/

              https://bezkomisiona.bg/property/otd...ya-tsentar-16/

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

                Мен ми е интересно как излизаш от Луи Айер през седмицата и за колко време?
                Не я ползвам тази улица. по принцип...:-) А и кола ползвам веднъж на 2 седмици.... да не падне акумулатора....:-) Всичко ми е на 1 ръка разстояние, а жената ползва 7-та и метрото до СУ....това се оказа към момента оптималният

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                  Е аз нямам такъв случай, начи ще си седят там под прозорците както са планирани. А пердетата ще се къдрят леко над тях. Лошото е ча па са големи и 23-24 см стърчат от стената срещу 12-15 срещу обикновените радиатори.
                  Не е точно така, обикновените радиатори трябва да имат малко пространство отзад. Но така или иначе 25 см ако са проблем, значи стаите са малки. Долните тела са много по-комфортни отколкото да ти вее отгоре.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Опа, е поне си разбрал причината :-)
                    И да съм объркал нещо от изброеното малко идеята ти е ясна предполагам ?
                    Джони затрудняваш ме малко, след като стана ясно, че знаеш всички обяви наизуст сега и улиците и детските градини немаш тайни. Да не си картограф ? Ако си да знаеш, че Лорда ще те препита :-)
                    Мен ми е интересно как излизаш от Луи Айер през седмицата и за колко време?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      25 метра радиус от детската в Гоцето има само панелки - няма ново.
                      "Поне 5 вида градски транспорт" - това самолети и дронове включва ли? Метро знаем, че в Гоцето няма, няма и да има.
                      От Гоцето до Пирогов - няколкото минути ще са към 20-30 по Каблешков и Цар Борис.

                      Знаем за склонностите ти да бъркаш числа и разстояния, но чак такива аномалии...
                      Опа, е поне си разбрал причината :-)
                      И да съм объркал нещо от изброеното малко идеята ти е ясна предполагам ?
                      Джони затрудняваш ме малко, след като стана ясно, че знаеш всички обяви наизуст сега и за улиците и детските градини немаш тайни. Да не си картограф ? Ако си да знаеш, че Лорда ще те препита :-)
                      Last edited by pesimist4o na kvadrat; 15.01.2023, 19:26.

                      Коментар


                      • Това не е ли скъпо за къща особено в Бусманци ? Нямам идея кое как е при тях и питам....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение
                          https://m.imot.bg/details/2e166937102183240

                          Мда, тази работа с наемите не е за всеки. Яко намаление.

                          Изобщо само аз ли виждам лек колапс на наемите? 1700е за чисто нов апартамент на не лошо място.
                          Само ти :-) Тези които отдаваме по нещо се молим някой да освободи та да актуализираме наема. Иначе Януари е месеца с най-малко търсене за наеми така юе може да има временни спадове ако някой е празен и иска веднага да запълни....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                            Е аз нямам такъв случай, начи ще си седят там под прозорците както са планирани. А пердетата ще се къдрят леко над тях. Лошото е ча па са големи и 23-24 см стърчат от стената срещу 12-15 срещу обикновените радиатори.
                            Пердетата винаги трябва да са до пода. Иначе е смешно. Като искаш да закриеш само прозорците слагаш щори.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Надрусаната компания на двете в&в + кръжока около тях, вече екзалтирани, почнаха да мечтаят и за 70% минуси, но ти добре ги върна на планетата Земя
                              Много голяма част от пишещите тук нямат никаква идея какво става отвъд интернет. Не са купували, не са продавали, не са отдавали под наем. Един мислител цитира очевидно фалшиви обяви за под наем и казва ето наемите се сринаха. Това са хора, които идея се нямат какво става в реалността.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Защото пердетата са до земята, а отстрани са врати за терасата.
                                Е аз нямам такъв случай, начи ще си седят там под прозорците както са планирани. А пердетата ще се къдрят леко над тях. Лошото е ча па са големи и 23-24 см стърчат от стената срещу 12-15 срещу обикновените радиатори.

                                Коментар

                                Working...
                                X