IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
    https://www.segabg.com/hot/category-...-ryazko-nagore

    Лихвите по потребителските заеми поемат рязко нагоре !
    Изненадани?

    Който е теглил потребит. за покупка на жилище с цел да изповяда на по-ниска стойност (или някоя друга тънка сметчица)... да стяга дупарата! Drum session-а започва.

    Коментар


    • https://www.segabg.com/hot/category-...-ryazko-nagore

      Лихвите по потребителските заеми поемат рязко нагоре !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

        Аз питах колко ще струва в София в Гоце Делчев - краен, не особено престижен квартал.

        Оставете Лондон - нека телепортираме тази къща в Гоце Делчев, за колко да я оферираме? По-малко от 300к евро няма да е. Даже 350к.
        https://m.imot.bg/results?rub=1&type...rency=1&sort=1

        Ми купи си я къщата в Гоце Делчев, кво ти пречи, че и телепортации ще правиш

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

          Фрости за да паднат имотите трябва да има достатъчно голям брой желаещи да продават. Тук във форума пишете поне 10 понижителя всичките с претенции да сте имотни

          Айде моля те изброй ми кои от понижителите продават ???? НИКОЙ

          Е добре де Фрости като даже тия дето мислят че ще има спад не продават как точно да стане тая работа със спада???
          Аз продавам панелките, няколко пъти писах. С което не шокирам никой.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

            Както казах отстъпването ми е най малкият проблем но трябва да има кинти отсреща, а не туристи

            Относно зора, имота ми носи добър доход от наем и не е от решаващо значение дали ще купя в УК
            Пропуснал съм явно, че носи пари..
            Щом носи и доход си ОК.

            успех

            ПП в УК тепърва започва мечия пазар.

            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              ако не отстъпиш може да се наложи да го чакаш с години, но това зависи до колко си на зор в крайна сметка.
              Както казах отстъпването ми е най малкият проблем но трябва да има кинти отсреща, а не туристи

              Относно зора, имота ми носи добър доход от наем и не е от решаващо значение дали ще купя в УК

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                не е добре значи
                туристи винаги има, но часовникът тиктака (този на банкерите)
                в скоро време ентусиастите за кредит ще са значително по-малко.
                Берти той часовника тиктака за всички

                На който не му дадът кредит сега няма да му дадат и като се срине икономиката

                Който е имал кеш и е пропуснал предишният спад ще пропусне и следващият или ще влезне прекалено рано или пак ще пропусне

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                  Отстъпвнето Берти ми е последният проблем защото там капиталовата ми е над дубъл, но трябва да се появи човек да удари парите от масата.

                  Болшинството тепърва мислят кредит да теглят даже и до банката още не са ходили да видят какво биха им отпуснали и какви са условията в общи линии туристи
                  не е добре значи
                  туристи винаги има, но часовникът тиктака (този на банкерите)
                  в скоро време ентусиастите за кредит ще са значително по-малко.

                  ако не отстъпиш може да се наложи да го чакаш с години, но това зависи до колко си на зор в крайна сметка.
                  Last edited by bertram; 06.02.2023, 01:07.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

                    А, можело значи да се появи спад ?
                    За единствен път съм съгласен със всичко написано.
                    Ако не беше невероятното печатане при Ковида от 5 трил, възхода щеше да приключи там.
                    А за другото печатане през 2009-2019 няма да коментирам.
                    Е, сега накъде обаче ? Няма печатане, а и свиват баланса на ФЕД.
                    Отделно, кредитите са със високи лихви.
                    Дърво, отвсякъде.
                    В задачата се питаше на кой първи ще му свършат парите - на гражданите или на правителството в УС

                    Отговора е ясен, правителството вече свърши парите и почна да харчи от пенсионните фондове - Което си е скрита форма на печатене

                    Предполагам че даже и през акъл не ти минава мисълта че пенсионерите може да не си получат пенсиите защото правителството е опразнило пенсионните фондове???

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение


                      Да, цените на имотите в бг може и да не се срутят, тъй като имотаджиите сте упорити и стискате докрай, но пазара може да умре напълно. Може хората загубят интерес и да няма никакви сделки.
                      Нали ти казахме, че "принтерът на тухли" е пуснат и печата на рекордни обороти. Всяка година ще излизат още, и още, и още нови жилища...
                      Фрости за да паднат имотите трябва да има достатъчно голям брой желаещи да продават. Тук във форума пишете поне 10 понижителя всичките с претенции да сте имотни

                      Айде моля те изброй ми кои от понижителите продават ???? НИКОЙ

                      Е добре де Фрости като даже тия дето мислят че ще има спад не продават как точно да стане тая работа със спада???

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

                        А, можело значи да се появи спад ?
                        За единствен път съм съгласен със всичко написано.
                        Ако не беше невероятното печатане при Ковида от 5 трил, възхода щеше да приключи там.
                        А за другото печатане през 2009-2019 няма да коментирам.
                        Е, сега накъде обаче ? Няма печатане, а и свиват баланса на ФЕД.
                        Отделно, кредитите са със високи лихви.
                        Дърво, отвсякъде.
                        Може разбира се зависи само какво и кога За сега в БГ, няма високи лихви ,няма безработица, заплатите се увеличават и т.н. Рано е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

                          Това как да го разбираме - продавате на върха при нас, за да купите кеш в УК, където очаквате спад от 20% и искате да го хванете. Говори много за това какво очаквате на българския пазар!
                          Аз нали това ви разправям че аз съм единственият понижител във форума който наистина вярва в краха на имотите в БГ и продава

                          Сега по обратната логика ми обясни какво очакват от пазара всичките тука понижители дето не продават ???




                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                            Строителите ще спрат строежите само като им намалеят сделките. Пазара няма да спре окончателно, винаги има хора които искат да продават и на по - ниска цена, но много имоти ще изчезнат от пазара. Само като помислим кои имоти се купуваха с ипотеки и какви хора с какви заплати купуваха с кредити и веднага може да разберем и какви имоти ще излизат на пазара ако лихвите се вдигнат примерно на 7-9 % .
                            А, можело значи да се появи спад ?
                            За единствен път съм съгласен със всичко написано.
                            Ако не беше невероятното печатане при Ковида от 5 трил, възхода щеше да приключи там.
                            А за другото печатане през 2009-2019 няма да коментирам.
                            Е, сега накъде обаче ? Няма печатане, а и свиват баланса на ФЕД.
                            Отделно, кредитите са със високи лихви.
                            Дърво, отвсякъде.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                              Айде пак, ти ми казваш, какво мисля аз?!?
                              Като ще качват що продаваш?
                              Само констатирам че не си реалист което е факт

                              Какъв е тоя реалист дето 6 години поред му се привижда спад а имотите растът???

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение


                                Да, цените на имотите в бг може и да не се срутят, тъй като имотаджиите сте упорити и стискате докрай, но пазара може да умре напълно. Може хората загубят интерес и да няма никакви сделки.
                                Нали ти казахме, че "принтерът на тухли" е пуснат и печата на рекордни обороти. Всяка година ще излизат още, и още, и още нови жилища...
                                Строителите ще спрат строежите само като им намалеят сделките. Пазара няма да спре окончателно, винаги има хора които искат да продават и на по - ниска цена, но много имоти ще изчезнат от пазара. Само като помислим кои имоти се купуваха с ипотеки и какви хора с какви заплати купуваха с кредити и веднага може да разберем и какви имоти ще излизат на пазара ако лихвите се вдигнат примерно на 7-9 % .

                                Коментар

                                Working...
                                X