IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

    Ами, интересно ще е понижителя от последния ден Laconic да съобщи...моите покупки са 1994г., 2002г., 2010г., 2020г. и 2021г.

    ПП Продажби нямам.
    Нещо си спрял с покупките и чакаш като Дурка 50% отстъпка!

    Коментар


    • Приятели, какво става в Турция? Как е възможно някои сгради да са на прах и пепел, а при други да няма никакви проблеми?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bcon Разгледай мнение

        Какво точно трябва да помним. Коя година трябва да сме купили че сега да сме на загуба?
        Ами, интересно ще е понижителя от последния ден Laconic да съобщи...моите покупки са 1994г., 2002г., 2010г., 2020г. и 2021г.

        ПП Продажби нямам.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          а може и пак да намери 350к в акции забравени в един джоб на анцуга
          Чуках по всички врати по кооперации на ул. Московска с намерението да предложа печалбата от лотарията която ще спечели собственика на имота, ако ми покаже НА. Всички бяха достатъчно алчни да ми покажат НА, но нито един не отговаряше на профила на Замаушката

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

            Проблема ви повишители, е че не виждате и не помните неща, които вече са се случили! Ето поради тази причина ще вървите винаги след събитията! Това е животът!
            Какво точно трябва да помним. Коя година трябва да сме купили че сега да сме на загуба?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

              Проблема ви повишители, е че не виждате и не помните неща, които вече са се случили! Ето поради тази причина ще вървите винаги след събитията! Това е животът!
              Помним, помним, случват се нещата такива, че повишителите сме напазарували НИ, а понижителите търсят божествени причини да не го правят
              Всъщност пределно очевидно е, кой ИМА проблем, разбира се понижителите-мъченици, от 15г.не спират горките да пишат в грешната за тях тема

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение


                Писано е в библията: Където е текло, пак ще тече! (става въпрос за наемите)
                а може и пак да намери 350к в акции забравени в един джоб на анцуга

                ти ако не си разписал договора, изчакай малко
                бетерчо пуска постоянно оферти на закъсали строители и ипотекари
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение


                  Писано е в библията: Където е текло, пак ще тече! (става въпрос за наемите)
                  По-скоро за Метрото в София се отнася!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    аз си мислех, че след замаушката няма вече с какво да ме изненадат

                    Писано е в библията: Където е текло, пак ще тече! (става въпрос за наемите)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bcon Разгледай мнение

                      Поне ще си научат урока ако бог даде.
                      Проблема ви повишители, е че не виждате и не помните неща, които вече са се случили! Ето поради тази причина ще вървите винаги след събитията! Това е животът!

                      Коментар


                      • 2039

                        Аз да напомня пак, че да си правят сметките понижителите.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                          Всичко бях чел, но понижител в роля на Бог, не съм, признавам. Хубаво е, че най-сетне се появи и такъв, щото дежурните им мантри от 15г. вече съвсем ни станаха обидно безинтересни...
                          аз си мислех, че след замаушката няма вече с какво да ме изненадат
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                            Изчакай малко и 100К евро пак ще стигат!
                            Бог е справедлив и не дава!
                            Всичко бях чел, но понижител в роля на Бог, не съм, признавам. Хубаво е, че най-сетне се появи и такъв, щото дежурните им мантри от 15г. вече съвсем ни станаха обидно безинтересни...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              ми не си май подавал скоро актуална информация
                              и сега 1500 евро във варна ми се виждат като 3к за в манастирски ливади
                              Не съм гледал ливадете, но тука се намират и на 1500. Има разни зелени около 1000 и тук там от 750.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                                От мне го знаеш ама преди време го говорихме това. И на 350 имаше тогава.
                                ми не си май подавал скоро актуална информация
                                и сега 1500 евро във варна ми се виждат като 3к за в манастирски ливади
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X