IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

    УК
    мисля, че имаш поглед върху техния пазар
    желая успех.
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

      Ако продам после почти веднага ще купя в чужбина идеята е да релокирам кардинално че тия с тая демография ми изкараха акъла
      ми не знам, днес слушах по ноеините изказвания на борел, че изхода на европа от демографския проблем
      е да преосмисли подхода към мигрантите...
      сещаш се, предполагам. накрая пак ние ще спасяваме великите сили от арабско нашествие
      но тоя път и африканците са в потока
      Last edited by ratten; 05.02.2023, 20:22.
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от MrCurious Разгледай мнение

        Къде в чужбина, ако не е тайна?
        Аз проучвам от месеци, но все нещо ме разубеждава.
        УК

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

          И така трябва да е!
          На мен също не ми пука какво имаш, но да лепиш етикети, когато нямаш доводи е тъпо и би следвало да застане зад твърденията си, както и всеки друг.
          Вижда се, каквото се вижда.

          Мисля, като реалист и това, че ти си на противоположно мнение, не значи, че аз бъркам.
          Ти крушката ли си?
          Полакс само ти си мислиш че мислиш като реалист. Фактите говорят съвсем други неща

          Ако ти мислеше като реалист вече трябваше да си отчел ФАКТА че вече над 6 години бъркаш за посоката на имотите

          6г да си в грешка говори че ти си мечтател

          Аз съм реалиста виждам че се печати като за последно и казвам че имотите ще поскъпват и те поскъпват и няма как да е по друг начин с това безумно печатене

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

            Ако продам после почти веднага ще купя в чужбина идеята е да релокирам кардинално че тия с тая демография ми изкараха акъла
            Къде в чужбина, ако не е тайна?
            Аз проучвам от месеци, но все нещо ме разубеждава.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

              Има доста позвънявания и огледи даже повече от колкото очаквах като се има предвид ситуацията
              ако ти се получи да продадеш преди да тръгнат нагоре лихите по ипотеките (и съответния медиен шум) няма да ти се наложи да отстъпваш много.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                продава се само в краен случай.
                да не съжаляваш горчиво после
                ...като мен
                Ако продам после почти веднага ще купя в чужбина идеята е да релокирам кардинално че тия с тая демография ми изкараха акъла

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  И как върви проданта?
                  Имаш ли прозвънявайния и огледи?
                  Има доста позвънявания и огледи даже повече от колкото очаквах като се има предвид ситуацията



                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от MrCurious Разгледай мнение

                    Гледам че ползва Кавръка за консултант, явно няма голям пуул от кадри
                    e, не, накавръка само по имотните въпроси го съветва.
                    не вярвам дори бетерчо да наеме такъв кадър на заплата.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      бетерчо, ти у твоя бизнес имаш ли работници или служители?
                      или сам цъкаш на клавишите
                      Гледам че ползва Кавръка за консултант, явно няма голям пуул от кадри

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        То хубу ама, кой ще ги дава тея доходи? Шишеджам ли?
                        бетерчо, ти у твоя бизнес имаш ли работници или служители?
                        или сам цъкаш на клавишите
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                          Полакс все ми е тая какво имаш и какво нямаш - Факт е че говориш и мислиш като безимотен

                          Оказва се че аз тук съм единственият РЕАЛЕН понижител щото имам имоти на пазара за продажба
                          продава се само в краен случай.
                          да не съжаляваш горчиво после
                          ...като мен
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                            С риска че не знам какъв е пазара - силно ме съмнява някой да даде толкова пари за къща от 77м2.

                            Строежа излиза 400 грубо строителство, абе кажи го общо 1000 Евро на квадрат до почти пълно обзавеждане. Което е 80к себестойност.

                            Имайки предвид че квадратурата е много малка едва ли някой ще иска да спи в килер ми се струва силно съмнително да даде 300к за такава малка къща, при положение че 150м2 вървят или по-скоро вървяха на подобни цени. Или с други думи макс 150к Евро ми се вижда.

                            Мнението ми е чисто лаишко.


                            Нали разбрахте, че за картал Гоце Делчев, а не град Гоце Делчев?

                            https://m.imot.bg/details/1j167291027825087
                            Ако писахте за града - да, повече от 150к едва ли.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              Групите във фейса за инвестиции станаха по няколкостотин човека и я няма тази простотия.
                              Обърни внимание вечер, когато модерацията е нормално 'да свали гарда' с какви постове се флуудва.

                              Неслучайно до 2014-15-та не влизах в темата и не бях единствен. Тука беше страшна дивотия ..меко казано.
                              Как да я има, като моментално банват?

                              П.С 2014 та нз, но се върнах в началото и кво да видя:

                              Защо всичко това не е било изтрито?????

                              https://prnt.sc/Jl-cwQme4UcE
                              Last edited by better; 05.02.2023, 19:40.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

                                Аз питах колко ще струва в София в Гоце Делчев - краен, не особено престижен квартал.

                                Оставете Лондон - нека телепортираме тази къща в Гоце Делчев, за колко да я оферираме? По-малко от 300к евро няма да е. Даже 350к.
                                С риска че не знам какъв е пазара - силно ме съмнява някой да даде толкова пари за къща от 77м2.

                                Строежа излиза 400 грубо строителство, абе кажи го общо 1000 Евро на квадрат до почти пълно обзавеждане. Което е 80к себестойност.

                                Имайки предвид че квадратурата е много малка едва ли някой ще иска да спи в килер ми се струва силно съмнително да даде 300к за такава малка къща, при положение че 150м2 вървят или по-скоро вървяха на подобни цени. Или с други думи макс 150к Евро ми се вижда.

                                Мнението ми е чисто лаишко.


                                Коментар

                                Working...
                                X