IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor

    Е, той толкова ли е грозен, че само ако съобщи на някоя мастия, че живее във Вазов, тогава би развяла белия флаг дори да си легне с Квазимодо?.... не вярвам, там коплексите са от друг характер,да не забравяме, че е и от тежко комунистическо и ДС семейство. Там със сигурност някой интелектуалец като "Сашо Сладура" е проклел баща му да си затрие семката и да няма внуци.
    Не зная какъв е той, но сам показваш, че твоята душа е адски грозна! Не съм вярвал, че има такива хора!?!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Като дават примери за 500 000-800 000, а хората масово търсят това:
      https://m.imot.bg/results?rub=1&type...rency=1&sort=1
      е, да де, ама джонката наш кога ще успее да заведе кака в банишора
      или у света троЙца
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        опитват се да извадят най-фрапантните цени /за които вероятно си има причина/
        за да доказват тезата си
        а аз нямам никаква идея от пазара във варна

        оня па уни-муни ипотекодателя хептен не е в час, но цял ден рови обявите
        и се опитва да се включи в темата, напразно
        Като дават примери за 500 000-800 000, а хората масово търсят това:
        https://m.imot.bg/results?rub=1&type...rency=1&sort=1

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Заради тия коментари не знам дали си даваш сметка как дърпаш дявола за опашката по отношение на зелената ти инвестиция .
          Има баланс ,а така ....много напичаш тигана ,а рибата все още не е готова за теб ...
          знаеш, че съм рисков фактор
          предвидил съм, че може и да пийна студена водица директно от чешката
          но трябва ли това да ме плаши
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            Даже и повече може да е. Ако е 70 кв х 2000 евра (на зелено, все пак е идеален център) + 300 евра ремонт....отиде на 50 год.
            да го мести в категорията "продава"
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
              от инвесторът
              "Високият инфлационен натиск е довел до повишаване на наемите на офисите клас А и Б в София и големите градове за първи път след COVID-19. Към края на 2022 г. първокласните площи в централната част на София са се предлагали на цени от 15,5-16 евро на кв. м, а офисите по основните булеварди вече се договарят на цена от 14-15 евро на кв. м, сочат данни на консултантската компания Cushman&Wakefield Forton.

              Тежестта за наемателите се е увеличила и заради повишените такси за поддръжка. В София те варират в диапазона 3,5-4 евро/кв. м."

              чудех се аз каква е тая активност в темата
              а то вече вдигнали наемите и дъФката много горчи

              едно нещо не бих посъветвал и най-калпавия квартирант
              и то е да сменя квартирата в тоя студ.
              ще му замръзне цифката по спирките с няколкото торби от кауфлан пълни с багажа
              Заради тия коментари не знам дали си даваш сметка как дърпаш дявола за опашката по отношение на зелената ти инвестиция .
              Има баланс ,а така ....много напичаш тигана ,а рибата все още не е готова за теб ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                сигурно по-малко е струвал.
                иначе ще иде на 40 години
                не ми се вярва
                Даже и повече може да е. Ако е 70 кв х 2000 евра (на зелено, все пак е идеален център) + 300 евра ремонт....отиде на 50 год.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  Да ти дам ли братчеда от "карловското бедствие" дали му платиха нещо. С 1/2 метър вода в ресторанта + 3 дена без ток дали му остана нещо здраво и неразвалено ..... получи един голям коооооор, жълти стинки дето не стигат и да се изгребе 10см тиня. Да ти дам ли един друг по далечен 2-ри братчед дето му платиха семената за засяване на зеленчука(1000лв) а не пропуснати ползи за 100 000 .....
                  А кой е страхователя? Ако е избирал най-тънката цена, винаги е така.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    Това са панелки строени преди 1987 г. така ли да го разбираме?
                    Аз мисля, че са панелките тип Хрушчовки, 4-5 етажни строени преди 70-80те

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Как не плащат? Какво не са ти платили?
                      Да ти дам ли братчеда от "карловското бедствие" дали му платиха нещо. С 1/2 метър вода в ресторанта + 3 дена без ток дали му остана нещо здраво и неразвалено ..... получи един голям коооооор, жълти стинки дето не стигат и да се изгребе 10см тиня. Да ти дам ли един друг по далечен 2-ри братчед дето му платиха семената за засяване на зеленчука(1000лв) а не пропуснати ползи за 100 000 .....
                      Last edited by bota156; 08.02.2023, 16:44.
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        Е хубу, ама как се избива с тая цена? Тва сигурно струва 150 000 евра.?
                        сигурно по-малко е струвал.
                        иначе ще иде на 40 години
                        не ми се вярва
                        препоръка е

                        Коментар


                        • от инвесторът
                          "Високият инфлационен натиск е довел до повишаване на наемите на офисите клас А и Б в София и големите градове за първи път след COVID-19. Към края на 2022 г. първокласните площи в централната част на София са се предлагали на цени от 15,5-16 евро на кв. м, а офисите по основните булеварди вече се договарят на цена от 14-15 евро на кв. м, сочат данни на консултантската компания Cushman&Wakefield Forton.

                          Тежестта за наемателите се е увеличила и заради повишените такси за поддръжка. В София те варират в диапазона 3,5-4 евро/кв. м."

                          чудех се аз каква е тая активност в темата
                          а то вече вдигнали наемите и дъФката много горчи

                          едно нещо не бих посъветвал и най-калпавия квартирант
                          и то е да сменя квартирата в тоя студ.
                          ще му замръзне цифката по спирките с няколкото торби от кауфлан пълни с багажа
                          Last edited by ratten; 08.02.2023, 16:34.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            еми май е добре цената
                            аз давам на тия пари едностаен в центъра на софия
                            и си мисля, че малко съм се минал
                            Е хубу, ама как се избива с тая цена? Тва сигурно струва 150 000 евра.?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                              Ти мен не ме мисли. Взимам наемите които съм поискал, за жилища купувани на двойно по-ниски от сегашните цени.
                              Ако реша да продавам, ще си направя едни 100к евро горница, но не съм толкова тъп.
                              защо си мислиш тогава, че има достатъчно на брой хора навити да платят двойно на това, което си платил
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                                Това е партер. Защо се дават примери само с партери, празни апартаменти и соц-обзаведени?
                                На партера е студено и обикновено мирише на мухъл...
                                опитват се да извадят най-фрапантните цени /за които вероятно си има причина/
                                за да доказват тезата си
                                а аз нямам никаква идея от пазара във варна

                                оня па уни-муни ипотекодателя хептен не е в час, но цял ден рови обявите
                                и се опитва да се включи в темата, напразно
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X