IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

    И на луната да емигрират, ще са си все същите гащници.
    Пълни боклуци, плъхове напускащи Родината при първото земетресение в съседна държава. Тези отпадъци, представяш ли си да се наложи да защитават държавата ни при война? Не случайно има закон за дезертьорите, ако се наложи да се защитава Родината? Такива, без милост, първи ще ги разстрелям за назидание, no mercy!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
      Силно се надявам всички понижители в темата, уплашени и стресирани от земетресението в съседска Турция, да си набият камшика към несеизмични държави, като разпродадат всичките си имоти тук!! Хем ще понижат цените на имотите в Родината, хем ще се спасят! Двойна полза.
      Ето, това мисля.
      И на луната да емигрират, ще са си все същите гащници.

      Коментар


      • Силно се надявам всички понижители в темата, уплашени и стресирани от земетресението в съседска Турция, да си набият камшика към несеизмични държави, като разпродадат всичките си имоти тук!! Хем ще понижат цените на имотите в Родината, хем ще се спасят! Двойна полза.
        Ето, това мисля.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          Хахахахаха, поредния който се изнася от Държавата, а после се връща като посран. И, като се изнесеш светкавично, на кого ще оставиш многото си имоти за , които пишеш ? Или явно и те се оказаха виртуални и кой ще търпи подобен екземпляр в несеизмични държави, освен като колбасар на поточна линия на заплата, като на 20г. крупие у нас??
          Или си мислиш, че след труса, само ти ще оцелееш с парите си от продажба на срутището, само ти ще оцелееш, Господи, прибери си грешните вересии!!!!
          Ти можеш ли да четеш или да го нарисувам? Бих напуснал БГ ако тук настъпи апокалипсис и имота е вече разрушен! Ако съм пълен с кеш и без иноти ще е лесно, но ако съм пълен с разрушени имоти и кредити ще е трудно. Ти как мислиш?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ivanvg93

            ЧИЧАК С КОРЕМЧЕ, А ОЩЕ В РОДНАТА МУ ДЕЦКА ДЕЦКА ДЕЦКА ДЕЦКА ДЕЦКА ДЕЦКА
            Колега, още чакам да ми пратиш обявата на която си бил на оглед! Надявам се да не си ме забравил? Не се прави на приятно разсеян!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ВълчоМечков

              Какво те спира да го направиш още сега, няма нужда да чакаш земетресение?

              То и кольо се беше запътил за Дания и Испания, но още си натиска парцалите в деЦката.

              ===2039===

              …а вкуса на горчивата дъвка вече не се търпи… Пероня се препълни.
              Лисанке, много е просто, в момента в Бг нещата ми се случват с лекота (работа не ме напряга, почивки, училище на детето, парите винаги са в повече от разходите и т.н). Нямам намерение при сегашните обстоятелства да ходя в чужбина! Представи си варианта ако имаш n на брой имоти плюс кредити и минимален кеш, то при един апокалипсис/война какво се случва с теб? Къде ще отидеш, като имаш само кредити, а имотите ти се измерват не в квадратни, а в кубични метри и нищо не струват? Сигурно си го мислиш това? Аз също си го мисля и не ми е много добре!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                Пак нищо не си разбрал, предполагам е от възрастта! Ако оживея се изнасям от разрухата с n стотин хилки евра/доларес в не сеизмична държава! Сега разбра ли или да го нарисувам, пък дано да ме разбереш?
                Хахахахаха, поредния който се изнася от Държавата, а после се връща като посран. И, като се изнесеш светкавично, на кого ще оставиш многото си имоти за , които пишеш ? Или явно и те се оказаха виртуални и кой ще търпи подобен екземпляр в несеизмични държави, освен като колбасар на поточна линия на заплата, като на 20г. крупие у нас??
                Или си мислиш, че след труса, само ти ще оцелееш с парите си от продажба на срутището, само ти ще оцелееш, Господи, прибери си грешните вересии!!!!
                Last edited by Bailor; 10.02.2023, 22:33.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  Земетресенията не защитават квартирите повече от собствен имот. Ако разчиташ да спиш по кашони под мостове, последните са най-опасни при земетръс. В квартирите, даже не знаеш Н.В. хазяите какви ремонти са правили, преди да се настаниш.
                  Пак нищо не си разбрал, предполагам е от възрастта! Ако оживея се изнасям от разрухата с n стотин хилки евра/доларес в не сеизмична държава! Сега разбра ли или да го нарисувам, пък дано да ме разбереш?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение
                    алекс, кольо безимотния първи започна полемиката. Ти обаче триеш само моите отговори към него, а неговите не.
                    Да знаеш, че това ти поведение няма да ви измъкне и двамата от деЦките.
                    Айде изчезвай БАН за теб!
                    БАН завинаги !

                    Коментар


                    • алекс, кольо безимотния първи започна полемиката. Ти обаче триеш само моите отговори към него, а неговите не.
                      Да знаеш, че това ти поведение няма да ви измъкне и двамата от деЦките.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                        Много си прав, че имотите са голяма грижа!
                        След апокалипсиса в Турция, вече почвам да се разубеждавам да купувам нови имоти. Даже мисля да разпродам всичкото НИ, които притежавам (колкото и да са малко според вашите мащаби) и да излезна на квартира (тука се надявам да ударите рамо с един наем). Ще бъда на 100% в кеш и при евентуално едно подобно земетресение ако оживея ще се спасявам някъде другаде по белия свят.
                        Земетресенията не защитават квартирите повече от собствен имот. Ако разчиташ да спиш по кашони под мостове, последните са най-опасни при земетръс. В квартирите, даже не знаеш Н.В. хазяите какви ремонти са правили, преди да се настаниш.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                          еееххх, говори ми… мекички сутрин, всичко изпрано и подредено в шкафчето, стаята изчистена, вечерята сготвена…

                          А сега какво? Имоти, грижи, разправии…
                          Много си прав, че имотите са голяма грижа!
                          След апокалипсиса в Турция, вече почвам да се разубеждавам да купувам нови имоти. Даже мисля да разпродам всичкото НИ, които притежавам (колкото и да са малко според вашите мащаби) и да излезна на квартира (тука се надявам да ударите рамо с един наем). Ще бъда на 100% в кеш и при евентуално едно подобно земетресение ако оживея ще се спасявам някъде другаде по белия свят.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                            Во веки веков ще се продава етажа в Карловската ромска махала. Во веки веков ще обитаваш деЦката и няма да купиш собствен имот. Това е положението.
                            Вълчо продава се имот в който може да се живее,и се живее и се поддържа докато ти какво имаш в Банско?
                            Един груб строеж, най много да продадеш земята, ако е твоя цялата де.Така че не коментирай кой какво има и продава а гледай ти че не можа да се отървеш от тая инвестиция в кавички,при тоя дирижабъл дето надуха

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              пари давам да се върна в моята децка с раклата и двете ъглови легла
                              така искам някой да се грижи за мен
                              да ми готви, пере, завива нощем.
                              а сега какво, женен с 2 деца аз трябва да ги правя тия неща
                              искам пак в децката!
                              еееххх, говори ми… мекички сутрин, всичко изпрано и подредено в шкафчето, стаята изчистена, вечерята сготвена…

                              А сега какво? Имоти, грижи, разправии…

                              Коментар


                              • Сега в Турция нали знаете какво следва за всички "строителни предприемачи" на срутените сгради ? В опит за бягство ги хващат по границите.

                                "Елит на нацията" ли ? Точно щото си от "елита на нацията, яла, че ми требеш за малко...

                                Коментар

                                Working...
                                X