IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

    Да не си купила къщата на Прокопиев
    Не. Прокопиев ,е през няколко заливчета от мен. Такива къщи, че и комплекси има много в Созопол, аз затова ти пиша, че ние не ходим на общите плажове.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Хайде пък, ти, омръзна ни от твоите претенции за грамотност. Като си толкова грамотен, кажи поне какво работиш да се посмеем малко. Май последната ти работа е продажба на апартамент преди поскъпването и след това денонощно драскане във форума, за да самоубедиш, че не си се прее..ал много, а само малко
      Щом вие имате претенцията да бъдете ментори на този форум е задължително да представяте обективни факти и логични заключения! За мое голямо съжаление изложенията ви са изцяло манипулативни и повърхностни, неспособни сте да осъзнаете процесите в настоящето и логичният им отпечатък в бъдещето! Успелият индивид в едно общество е задължително да се опита да бъде полезен на това общество.
      Last edited by X_Y; 12.02.2023, 20:37.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

        Хаххах ей ся в неделя вечер ще се занимавам с брокери. А времето е пари и ако не стига по-добре да си го ползвам да изкарвам пари, не съм като теб да дремя цял ден във форума.
        Аз съм сигурен, че ти и през седмицата, ще се въздържиш да се занимаваш с брокери.....трЕбат пари

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

          Например аз си имам частен плаж от къщата по едни стълби до морето и за да отидеш до там трябва или да доплуваш или да минеш през двора ми който винаги е затворен Много такива плажчета има
          Да не си купила къщата на Прокопиев

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

            Претъпкан плаж има за еднодневните летовници, ние си имаме други плажове . Созопол ,от пет години поне има много модерна пречиствателна станция и кристално море. Колкото до храната, там също трябва човек да знае къде да ходи за да няма проблеми
            Разбира се, че ще има проблеми за кашкавал-туристи, които да си паркират колите до централния плаж, то и в Сапарева баня има зона Созопол си има прекрасен остров, където е намерена главата на Йоан Кръстител. В близост има и замък и прекрасни плажове между града и град Черноморец.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

              Дурка пак извадила торбата с лъжите.
              Дадох ви контактите ако някой лъже не съм аз и ще се радвам да се разбере дали брокерите лъжат. На мен ми отговориха, че е продаден.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                Били го продали, а още седи на обява?!?
                Утре, ако не забравя ще им звънна да видим какво ще кажат.
                Дурка пак извадила торбата с лъжите.
                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                  Ме какво те спира да се обадиш веднага? Ако имал време??? За едно позвъняване?? Леле колко сме заетиии… аууу…
                  Хаххах ей ся в неделя вечер ще се занимавам с брокери. А времето е пари и ако не стига по-добре да си го ползвам да изкарвам пари, не съм като теб да дремя цял ден във форума.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                    И къде са тези плажове? Там лятото задръстванията са по-големи от София, направо е ужас да паркираш до плажа! Само като се сетя, че преди 2 години един познат ми извиваше ръцете да му купя един апартамент на Буджака. От зор се бях съгласил, но добре, че той сам се отказа и не се стигна до сделка.
                    Например аз си имам частен плаж от къщата по едни стълби до морето и за да отидеш до там трябва или да доплуваш или да минеш през двора ми който винаги е затворен Много такива плажчета има

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

                      Без пари мога да съм по нашето крайбрежие
                      Можеш, ама НЕ можеш. Виж, Дюри, Вълчо и аз можем...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                        Претъпкан плаж има за еднодневните летовници, ние си имаме други плажове . Созопол ,от пет години поне има много модерна пречиствателна станция и кристално море. Колкото до храната, там също трябва човек да знае къде да ходи за да няма проблеми
                        И къде са тези плажове? Там лятото задръстванията са по-големи от София, направо е ужас да паркираш до плажа! Само като се сетя, че преди 2 години един познат ми извиваше ръцете да му купя един апартамент на Буджака. От зор се бях съгласил, но добре, че той сам се отказа и не се стигна до сделка.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                          Ееее, това за което пишеш е Санта Марина и освен руснаци други там няма ама и трудно ще има защото никой не го харесва. Това не пречи цените и там да са малоумни Страшен късмет имах аз с къщата миналата година още не мога да повярвам хихих
                          Санта Марина ли е този чукар? Мерси, че ме ограмоти. То не, че и аз всеки път не трябва да слизам 50 стъпала от морската до плажа, ама страдам и понасям

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

                            Созопол има претъпкан плаж, мръсна морска вода, лоша храна и свързаните с това стомашни проблеми. За Банско също пазя мил спомен от скапана храна. Без пари мога да съм по нашето крайбрежие и пак не искам. Единствено Созопол привлича за разходка, но колко пъти да го обиколи човек?
                            Претъпкан плаж има за еднодневните летовници, ние си имаме други плажове . Созопол ,от пет години поне има много модерна пречиствателна станция и кристално море. Колкото до храната, там също трябва човек да знае къде да ходи за да няма проблеми

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                              От споделените твои размисли в този форум преобладава оценката на съфорумниците, че трябва да положиш сериозни усилия за подобряване на своята функционална грамотност, но аз бих те посъветвал да обърнеш също и голямо внимание на причинно-следствените връзки в твоите заключения! Грешното формиране на връзките между причините и явленията-последствията от тях може да причини сериозни загуби!

                              Повишаване енергийната ефективност на сградите едва ли ще повиши наемите на конкурентен пазар като София, но със сигурност ще увеличи разходите на наемодателите и ще предизвика разпродажби на закъсали ипотекари!
                              Хайде пък, ти, омръзна ни от твоите претенции за грамотност. Като си толкова грамотен, кажи поне какво работиш да се посмеем малко. Май последната ти работа е продажба на апартамент преди поскъпването и след това денонощно драскане във форума, за да самоубедиш, че не си се прее..ал много, а само малко

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                Страхотно, че морето ти е на разстояние едно футболно игрище и с лесен достъп, а не като застроения квартал след входа на Созопол от дясно, дето трябва да спускаш 200м. по вертикала, за да слезеш до пристанището и сария град.
                                Ееее, това за което пишеш е Санта Марина и освен руснаци други там няма ама и трудно ще има защото никой не го харесва. Това не пречи цените и там да са малоумни Страшен късмет имах аз с къщата миналата година още не мога да повярвам хихих

                                Коментар

                                Working...
                                X