IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.segabg.com/hot/category-...naha-svoya-pik

    Дойде момента на истината: Каква я чекахме прогнозирахме за 2022-ра, какво реално се случи?



    ===2039===

    Понижителите пророкуваха -30% и познаха цифрата, само знака пред нея се оказа противоположен,


    Last edited by X_Y; 13.02.2023, 08:41.

    Коментар


    • https://www.segabg.com/hot/category-...naha-svoya-pik
      За година имотите в София са поскъпнали с 25%, във Варна - с 30%
      “От пазара излизат тези купувачи, които са без достатъчно заделени средства за самоучастие при закупуване на имот и които не са сигурни, че биха се справили с очаквания ръст на лихвите по кредитите. Оттеглят се и купувачи, които очакват понижение на цените.

      Според Тенекеджиева обаче е погрешно да се смята, че цените ще тръгнат автоматично надолу със спада на сделките.”



      ===2039===

      Това вече не се трае!!! ДОКОГА! Цените наистина достигнаха пик. На какво ниво ли ще е следващия пик??!!

      ===2039===

      Ще ми се някой съпричастен да ни успокои и да ни каже, че гоУемото МЯУ се задава и ни носи гоУеми дискаунти.

      ===2039===

      И ако хазяина пак поиска да вдигне наема, ще напусна тая тъпа квартира и ще се върна при нашите!!!
      Last edited by ВълчоМечков; 13.02.2023, 07:00.

      Коментар


      • Нали помните че Ви казах ,че предстои нещо интересно

        https://tribune.bg/bg/parite/asen-hr...hvashtoto-se-/

        Гледали ли сте филма "Предизвестена смърт"?
        Именно такъв е сецанрия който е в ход и връщане назад няма,ще попитате защо?
        Ами защото решението е вече взето.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

          Айде продай го де! Ама не можеш! Трябва да го стискаш вечно.
          Щото при тези непадащи цени никога повече няма да имаш друг!

          Ще трябва да го стискаш тоя панеляк до гроба.
          Ти защо си толкова озлобен,спрямо чужд имот? Да нямаш някакво лично отношение към такъв имот. Не се притеснявай за него, той се е изплатил вече два пъти, а в него живее мой наследник, който няма никаква идея да го продава, щото е на супер локация.
          Да, нямам друг, хахаха, че аз имам 7, от които 3 къщи, едната от които е в София, чиято цена ти няма да си позволиш и след три поколения.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Аз, само панеляка да си продам, ще отида не до Катар, а ще обиколя цяла Азия...хахаха.а , ако си продам всички имоти, три пъти Екватора не ми мърда
            Айде продай го де! Ама не можеш! Трябва да го стискаш вечно.
            Щото при тези непадащи цени никога повече няма да имаш друг!

            Ще трябва да го стискаш тоя панеляк до гроба.
            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение
              В заключение на вечерта искам да отбележа следното:

              1. През 2023 цените на имотите ще нараснат с минус 30%.
              2. Жилищата под наем ще са преобладаващо празни.
              3. Цените на кърти чисти извозва в област Благоевград ще са в небето...

              Лека вечер
              най-добре хубаво да се наспиш, трайчо
              лека нощ
              препоръка е

              Коментар


              • В заключение на вечерта искам да отбележа следното:

                1. През 2023 цените на имотите ще нараснат с минус 30%.
                2. Жилищата под наем ще са преобладаващо празни.
                3. Цените на кърти чисти извозва в област Благоевград ще са в небето...

                Лека вечер

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                  Вие може би само някакви извънземни дворци отдавате под наем?

                  Да се самоцитирам:

                  ...снимай си отвътре обзавеждането на имотите ти, и качи снимките тук във форума, да се посмеем малко.

                  И за да не ни изментиш с чужди снимки на чужди имоти,
                  задължително включи във кадъра и днешният вестник с написано на ръка потребителското ти име върху него...
                  Хахахах. Ти добре ли си.
                  Каквото отдавам под наем, даже не можеш да го наемеш, за купуване да не говорим. Двустайни по 400 лв. )))
                  вие, мили хора, нямате абсолютно никаква връзка с реалния свят….
                  Last edited by X_Y; 12.02.2023, 22:12.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                    То оставаше тая глупост да направиш! Аз даже ти се чудя на акъла, че го спомена.
                    Трай си там възхвалявай Гърция, нека ходят да свинят там. Притрябвали са ти в Созопол.
                    С таралежите, дето може да се набодеш, скалните плажове, на които можеш да останеш, без крак или адската жега в активния сезон, дето може булгар да се тагне от два пъти по-солено море, където, ако гледаш под вода, очите ти стават, като на заек.
                    Last edited by X_Y; 12.02.2023, 22:11.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Кешовците са най-губещите в последните неподходящи за тях 10 години. Когато трябва да ставаш кешовец, аз го правя, но с наръч от 7 подплатени тухлени застраховки, а вие, освен обезценения кеш, имате един голуй
                      винаги съм казвал, че
                      1 голуй бие чифт голгъс
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                        Ние сме кешовици
                        еми, щом милите, че може да си го позволите...
                        Last edited by X_Y; 12.02.2023, 22:09.
                        препоръка е

                        Коментар



                        • Кешовците са най-губещите в последните неподходящи за тях 10 години, затова, аз вложих кеша, където трябва и използвах и привлечен ресурс. Когато трябва да ставаш кешовец, аз го правя, но с наръч от 7 подплатени тухлени застраховки, а вие, освен обезценения кеш, имате един голуй
                          Last edited by X_Y; 12.02.2023, 22:08.

                          Коментар




                          • Ние сме кешовици.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                              Така е, дори и през ум да не ти минава да ходиш на това опасно за живота място.
                              То и да искам няма как да стане. Там контингента е или перачи на пари или руснаци. Не попадам и в двете категории!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                                Какви райски кътчета в Созопол? Там всичките отходни води се заустват директно в морето...
                                Даже от Нефтохим изливат остатъците от преработката на нефт. Не стъпвайте в Созопол! Гърция е вашата дестинация.

                                Коментар

                                Working...
                                X