IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

    Не те знам каква си, но за руснака продаващ въпросният апартамент брокера не е казвал, че има още за продаване. Това си беше моя стръв....и ти я налапа. Толкова!
    Обявата е изтрита, за какво става въпрос, че нещо съм изпуснал?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Коментираш неща с които не си запозната в детайли.
      По една или друга причина знам за какво иде реч месеци преди изобщо да прочетеш това което в момента се публикува .
      Казвам го защото веднага интерпретации с КТБ и с имотите ,много си далеч от истината и това което се слува в момента по този казус ,много си далеч .
      Коментирайте неща за които наистина имате инфо или сте запознати .
      Ами просвети ни де. Всичко тайно става явно. Аз работя с три версии засега. И си знам стоката “в детайли”.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Последните коментари в темата Еврохолд са показателни. Май пак сме на път да си вкараме автогол. Доколкото това би повлияло на цената на имотите ми е на кантар, но именно след като КТБ гръмна успях да продам имот в София.

        Да му мислят понижителите. За мен си е чер лебед отвсякъде тая история и благодаря, че си я постнал.

        Щом се е разкудкудякал баш чорбаджията по всички наши и румънски телевизии, работата хич не върви на добре, а специално този чорбаджия е дискретен човек.
        Коментираш неща с които не си запозната в детайли.
        По една или друга причина знам за какво иде реч месеци преди изобщо да прочетеш това което в момента се публикува .
        Казвам го защото веднага интерпретации с КТБ и с имотите ,много си далеч от истината и това което се слува в момента по този казус ,много си далеч .
        Коментирайте неща за които наистина имате инфо или сте запознати .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

          Пишеш пълни глупости ! Няма втора агенция ! Има или лъжлива агенция или лъжлив брокер !!!
          Че то нелъжливи има ли?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Последните коментари в темата Еврохолд са показателни. Май пак сме на път да си вкараме автогол. Доколкото това би повлияло на цената на имотите ми е на кантар, но именно след като КТБ гръмна успях да продам имот в София.

            Да му мислят понижителите. За мен си е чер лебед отвсякъде тая история и благодаря, че си я постнал.
            на имотите директно не би следвало .... по-скоро на усещането за нарастнал риск, което да стресне кредитния пазар.
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

              Явно някой от агенцията лъже. На мен ми обясниха ,че е на руснак който вече го е продал и по тази причина не могат дори да го покажат. Гадни брокери !!!
              Типичните брокеразки номера, затуй всички ги мразят и искат да избягват. Долна пасмина.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                имам малко от българския евроинс (не е на бфб) за спорта, но ако се случи това, което са на път да направят румънците и той ще го отнесе.
                ако се случи лошото - сътресението ще е много голямо тук в България - говоря за капиталовия ни пазар и не само.
                Последните коментари в темата Еврохолд са показателни. Май пак сме на път да си вкараме автогол. Доколкото това би повлияло на цената на имотите ми е на кантар, но именно след като КТБ гръмна успях да продам имот в София.

                Да му мислят понижителите. За мен си е чер лебед отвсякъде тая история и благодаря, че си я постнал.

                Щом се е разкудкудякал баш чорбаджията по всички наши и румънски телевизии, работата хич не върви на добре, а специално този чорбаджия е дискретен човек.
                Last edited by Arana; 13.02.2023, 16:04.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Държиш ли техни акции?
                  имам малко от българския евроинс (не е на бфб) за спорта, но ако се случи това, което са на път да направят румънците и той ще го отнесе.
                  ако се случи лошото - сътресението ще е много голямо тук в България - говоря за капиталовия ни пазар и не само.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                    Снимките са от 2012 г. Защо се излагаш не знам. От тогава колко неща са се променили няма да повярваш. М/у другото втората снимка е по-близо до този апартамент ,но пак е много далеч от истината в момента.

                    ПП : Ето през 2015 г. какво е било точно къщата в която е апартамента, но през 2022 г. строящата се къща до нея вече също е направена

                    https://www.google.com/maps/@42.4080...7i13312!8i6656

                    Е какво е? МИЗЕРИЯ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      не знам, къде е това тук, бетерчо, но си се прецакал
                      да си точно там.
                      И при теб ще дойде, не бой се.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                        Снимките са от 2012 г. Защо се излагаш не знам. От тогава колко неща са се променили няма да повярваш. М/у другото втората снимка е по-близо до този апартамент ,но пак е много далеч от истината в момента.
                        Ето я съвсем точно въпросната сграда. Уникална улица, няма що.

                        https://www.google.com/maps/@42.4080...7i13312!8i6656

                        Какво може да се е променило, освен още повече налят бетон и повече боклуци? А тръбата за канала как минава през имотите на горните, съвсем не ми го побира ума.

                        Прав е руснакът да продава, такъв боклук трябва да се разкарва на минутата. А ако се намери някой глупак да му даде някой лев, още по-добре.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          Страхотно е, няма що!

                          https://www.google.com/maps/@42.4078...7i13312!8i6656
                          https://www.google.com/maps/@42.4073...7i13312!8i6656

                          Скандална локация е това, напълно унищожен плаж. В нормална държава подлежи на събаряна и извозване за метка на "собствениците".

                          Уж живееш в Швейцария, ходила си из Европа и по света, видяла си хората там как строят и как им изглеждат курортите...Не схващам как подобно кощунство може да ти харесва. Мен винаги ме е било срам от такива места пред европейските ми колеги - такива мизерии да гледат насред Европа, няма го другаде освен в България.
                          Снимките са от 2012 г. Защо се излагаш не знам. От тогава колко неща са се променили няма да повярваш. М/у другото втората снимка е по-близо до този апартамент ,но пак е много далеч от истината в момента.

                          ПП : Ето през 2015 г. какво е било точно къщата в която е апартамента, но през 2022 г. строящата се къща до нея вече също е направена

                          https://www.google.com/maps/@42.4080...7i13312!8i6656


                          Last edited by Дюри; 13.02.2023, 15:51.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                            Не те знам каква си, но за руснака продаващ въпросният апартамент брокера не е казвал, че има още за продаване. Това си беше моя стръв....и ти я налапа. Толкова!
                            Продават в един комплекс в близост до този ,но там има проблеми които ги знам Никаква стръв не е ,а направо си е истина. Накрая ще излезе ,че наистина е продаден, ще видиш ,че съм права

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              нещата отиват на политическо решение като единствен възможен ход, а предвид на какви хора управляват държавата в момента не съм сигурен, че може да се очаква адекватна помощ.

                              не е хич добре тази работа, но не е точно по темата с имотите.
                              накратко ако я ударят Еврохолд групата в Румъния - на много хора тук в България ще им се дореве, защото дават много хляб на много народ, а румънския им застраховател е най-големия им бизнес след електрохолд разбира се.

                              дано се разберат с румънците и ако наистина там има зловреден интерес от определени лица да ги укротят техните си органи.

                              ПП нямам идея какви кредити и дали въобще има холдинга, но при всички положения ако ги приключат в Румъния това ще са повече от 200 милиона лева щета за българската икономика, което хич ама хич не е малко.
                              Държиш ли техни акции?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                                Да, но не ме интересуват други .
                                Не те знам каква си, но за руснака продаващ въпросният апартамент брокера не е казвал, че има още за продаване. Това си беше моя стръв....и ти я налапа. Толкова!

                                Коментар

                                Working...
                                X