IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

    Така е, гоУемия ремонт правих 2010г. а в Дивотино трясна през май 2012г. Оттогава, ако си приспадна наем за 500лв. примерно след данъци и козметични ремонти за 11г. пак съм спестил едни 60 000лв. в сравнение с вечните понижители-квартиранти.
    Предоставил съм апарта вече на дъщеря ми и тя от баба Марта вече ще е лаендлейди, едната спалня ще отдава на студентка, като нея
    Ай стига де, за 300 лв на месец щерката ти ще търпи чужд човек във апарта ?
    Спокойствието и кефа цена нямат.
    Ама как така, нали баща и е мелеонер във имоти ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

      Отново смях в залата!...прочете ли какво си споделил?

      "Според данни на КНСБ възнагражденията на служителите в "Български пощи" са между 712 лв. и 849 лв. и то след актуализация през юни 2022 година."
      Е, па нали като паднат с 50%, ще почнат всички касиерки в Лидл да пазаруват имоти, като шашардисани, при 70% и пощальоните ще влязат в играта

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        за вадите да се притеснява бетерчо
        панелите където са къртени комини, са минали атестацията на лордчето
        и тях не ги мисли
        интересно ми е, успя ли да предоговориш наема с едни 50 + 20% надолу
        защото ако не си, няма как да чакаме тоя спад в имотиту
        Така е, гоУемия ремонт правих 2010г. а в Дивотино трясна през май 2012г. Оттогава, ако си приспадна наем за 500лв. примерно след данъци и козметични ремонти за 11г. пак съм спестил едни 60 000лв. в сравнение с вечните понижители-квартиранти.
        Предоставил съм апарта вече на дъщеря ми и тя от баба Марта вече ще е лаендлейди, едната спалня ще отдава на студентка, като нея

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
          Предлагането на жилища среден и висок клас в София расте, но търсенето още е по-голямо

          аман, бе!
          сега ако не падат цените при тия катастрофични условия:
          - високо лихви по кредитите
          - балон в цените
          - война
          - бомби
          - ковид
          - земетресения
          - вулкани
          - затруднена овулация при колорадксия бръмбар

          КОГА!?
          investor.bg
          Предлагането на жилища средновисок и висок клас в София е нараснало през второто полугодие на 2022 г., а броят на жилищата в активен строеж също се увеличава, но тенденцията за дефицит на жилища в сегмента, които да отговарят на повишените критерии на купувачите, се запазва, сочи доклад на консултантската компания Colliers International.

          Да ти преведа ли новината, че си ексалтиран погрешно ?
          УВЕЛИЧАВА се предлагането на една стока и покупките са СПАДНАЛИ,
          защото купувачите са капризни, понеже половината от имотите имат някъкъв кусур,
          когато един купувач почне да се чеше по голата празна кратуна, го пиши бегал.
          Не е както през 2019 год да се бутат с лакти и да купуват на картинка.
          Какъв е извода за цената, пак да питам, когато има повишено предлагане ?

          П.П. Каврък, Colliers International откога проучват и БГ пазар ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
            Предлагането на жилища среден и висок клас в София расте, но търсенето още е по-голямо

            аман, бе!
            сега ако не падат цените при тия катастрофични условия:
            - високо лихви по кредитите
            - балон в цените
            - война
            - бомби
            - ковид
            - земетресения
            - вулкани
            - затруднена овулация при колорадксия бръмбар

            КОГА!?
            Къде е това предлагане? Само 100%-ов боклук се предлага.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
              Предлагането на жилища среден и висок клас в София расте, но търсенето още е по-голямо

              аман, бе!
              сега ако не падат цените при тия катастрофични условия:
              - високо лихви по кредитите
              - балон в цените
              - война
              - бомби
              - ковид
              - земетресения
              - вулкани
              - затруднена овулация при колорадксия бръмбар

              КОГА!?
              търсене има, но не на тези цени

              рекламите за ново са една след друга в социалните мрежи
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                Bдигaт зaплaтитe

                https://www.expert.bg/bdigat-zaplati...a-1905502.html

                Ето кои ще пазаруват имоти на кило
                Прочете ли цялата статия? Шегуваш се, нали?

                Коментар


                • Предлагането на жилища среден и висок клас в София расте, но търсенето още е по-голямо

                  аман, бе!
                  сега ако не падат цените при тия катастрофични условия:
                  - високо лихви по кредитите
                  - балон в цените
                  - война
                  - бомби
                  - ковид
                  - земетресения
                  - вулкани
                  - затруднена овулация при колорадксия бръмбар

                  КОГА!?

                  препоръка е

                  Коментар


                  • И друго се присетих покрай строежът ми навремето. Само конструкторът идваше на проверка да следи арматури, кофражи и бетон. Говорих си с моят човек, техническия, и ми обясни, че ако нещо се случи някога само за този инженер има наказателна отговорност. Та новото строителство може да е криво и калпаво като тухли, замаски, вик и тоци, но плочи и колони са ок, защото няма кой да си сложи ей така главата...Както виждате не пада все още, пък 30 години все с турски песок се строи

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      факт е, че няма пандали блокове (да не дава господ), но на найстия етаж като те люшне ..на другия ден пускаш обява в имотиту
                      Нямат чет преживените от мен на това място. И не продадох заради това, въпреки, че ми е било трудно понякога да си обуя панталоните, или пък да изляза, защото се разместиха малко железата на входната врата(пернишкото )
                      Е и Кавръка днес - какви пет минути при земетресение....Пак ви казвам, като друсне през нощта е все едно етажът, но иначе си е кеф, голям. ПП Онзи гълъбар го ритни, че не сме риби и да оправи метростнациите

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                        Кавръков, винаги е имало земетресения, войни и бомби. Лихвите все още са ниски ,а и да се вдигнат леко отново ще са ниски на базата на лихвите от 2006-2014 г. Кредитите са евтини, а и не всички купувачи са страхливци. Все още няма спад в цените за балона ще си замълча защото мнението ми е ,че такъв няма.
                        Така е.
                        Я да видим кой предсказа войната?
                        Кой вчера обясни че ще дойде земетресение пак?
                        Ами събитието 2020 година?
                        Бай Пешето преди да си отиде ме назначи за Главен пазител на Кристалната топка.
                        Няма да ти казвам утре какво ще дойде да може тая нощ да спиш спокойно

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          по повод балоните и земетресенията

                          едно земетресение като пернишкото задълго блокира пазара на жилища по високите етажи, но пък форсира пазара на селски къщи в района.
                          сума познати живяха по няколко месеца по селата в къщите на бабите си, а други търсиха да купят селски имот.
                          Мдаа
                          Сега след днешното моя имот е поскъпнал с едни 20%,поне,къщата е желязо ,не мърда

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                            Това като подигравка звучи. Ти видя ли увеличените заплати?
                            Байлора вече няма какво да даде като доводи.
                            Смех в залата,хванал се за заплатите в пощите,това е виц.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                              Няма глупости, имот в София, която се люлее като кашон, не струва и пукната пара.
                              При това качество на строителството едни 7 по Рихтер ще бъдат абсолютно фатални. Или мислиш, че БГ-строителите са по-малко алчни от турските? Помисли пак. Всички Вади и Ливади ще рухнат, също и старите сгради, в които е къртено където не трябва.

                              След последните събития едни 20% допълнителен дискаунт (върху задължителните 50%) само заради увеличения сеизмичен риск трябва да има.
                              за вадите да се притеснява бетерчо
                              панелите където са къртени комини, са минали атестацията на лордчето
                              и тях не ги мисли
                              интересно ми е, успя ли да предоговориш наема с едни 50 + 20% надолу
                              защото ако не си, няма как да чакаме тоя спад в имотиту
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                факт е, че няма пандали блокове (да не дава господ), но на найстия етаж като те люшне ..на другия ден пускаш обява в имотиту
                                Ние днеска бяхме на 8 мия,етаж да видиш как на 5 минута всичко се изнесе долу.

                                Коментар

                                Working...
                                X