IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
    бездомниците приоритетно да се ориентират към техните теми; за понижението и най-вече за наемите.
    тук с лордчето обсъждаме важни неща и ги подкрепяме с факти от статии.

    и да не забрави някой включена печката тип "духалка" в квартирата, че трябва и ремонт да плаща
    и ептен скъпо ще му се види имотиту
    Пък после аз съм бил заявлив и кисел...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      това дето го пляскаш е кученце
      Вече съм ти предвидил 1-та реакция, затуй съм готов с втория гиф....

      Ши ти пляскам!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
        Мишуенцето не се стърпя да си покаже заядливия характер!

        Ши ти пляскам!

        това дето го пляскаш е кученце
        препоръка е

        Коментар


        • Мишуенцето не се стърпя да си покаже заядливия характер!

          Ши ти пляскам!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
            Има си хас да си признаеш....

            Не говорим за качеството а тухлите, а СЪВКУПНО!

            То сигурно и тухлите в Уганда са не по-лоши от французките!?
            Какво да признавам ? Живея във Франция, и виждам за какво иде реч при това не карам никой да се съгласява с мен . Какво мислим ние не ни помага да ти кажа.
            Пазар, какво да го правиш както написа

            Коментар


            • бездомниците приоритетно да се ориентират към техните теми; за понижението и най-вече за наемите.
              тук с лордчето обсъждаме важни неща и ги подкрепяме с факти от статии.

              и да не забрави някой включена печката тип "духалка" в квартирата, че трябва и ремонт да плаща
              и ептен скъпо ще му се види имотиту
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                Остави ги нискочелите. Няма смисъл да разводняваме темата с глупостите им.
                Когато говорим за българския имотен пазар, политиката е най-важния фактор. Няма лихви, няма банки, няма ипотеки, няма сграден фонд или дори доходи. Възраждане начело и за половин година всичко може да приключи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение
                  Оооо, няма да се съглася, че качеството е много по-различно особено пък във Франция И да знаеш в БГ не е най-големия кредитен балон. За другото съм съгласна, пазар и не може да ритаме с/у него
                  Има си хас да си признаеш....

                  Не говорим за качеството а тухлите, а СЪВКУПНО!

                  То сигурно и тухлите в Уганда са не по-лоши от французките!?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение
                    Шокиран съм, не съм изнервен. То бива неадекватност , но сравнение между София и Париж
                    То всички сме шокирани,но.....
                    Иначе ако ще правим такова сравнение,то би трябвало да е:
                    -Колко пъти имот в Париж трябва да се по-скъп от този в Гетото на Европа?
                    Не знам какво е моментното набалонено съотношение,но според мен трябва да е между 10 и 20 пъти

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение
                      Какви брокерасти те гонят пък теб. Високите цени на имотите ги надуха кредитите. Не хората купуваха имоти, а банките. Трябва да сложим по една гилотина пред всяка банка, за да не смее никой ни да влезне, ни да излезе от там. Кавръков да види там да уреди тоя въпрос.
                      Политици + банки.
                      А брокерастите са под тях.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                        Възраждане цяла кампания направиха на тема "Ако не управляваме ние, всички ще умрете на фронта", ти обясняваш, че никой няма да ни въвлича в никаква война. Накрая ще ми въвлекат, ама на руска страна - само че тогава мурзилажа няма да им против
                        Остави ги нискочелите. Няма смисъл да разводняваме темата с глупостите им.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                          Хайде, стига глупости !!! Никой не мисли да ни вкарва в никаква война при това темата е друга.
                          Възраждане цяла кампания направиха на тема "Ако не управляваме ние, всички ще умрете на фронта", ти обясняваш, че никой няма да ни въвлича в никаква война. Накрая ще ми въвлекат, ама на руска страна - само че тогава мурзилажа няма да им против

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            По темата: ОГРОМНО поскъпване очаквам. Особено, ако нашите охлюви, успеят да ни въвлекат във войната и тук, почнат да долитат разни неща. Така става след катастрофални разрушения.
                            Хайде, стига глупости !!! Никой не мисли да ни вкарва в никаква война при това темата е друга.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                              А разликата в качеството е сигурно поне 30 пъти!
                              Както се казва: видяла жабата, че подковават коня на 5000 евро - и тя вдигнала краче!

                              С благосклонното съдействие на банките, както казва Пинокио.
                              Но точно там, където е най-големия кредитен балон - там ще е и най-голямото спихване.

                              Пазар!
                              Не можеш да вървиш срещу него.
                              (всъщност можеш; има идиоти дето вървят, ама бързо се наиграват)
                              Оооо, няма да се съглася, че качеството е много по-различно особено пък във Франция И да знаеш в БГ не е най-големия кредитен балон. За другото съм съгласна, пазар и не може да ритаме с/у него

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                                Какви брокерасти те гонят пък теб. Високите цени на имотите ги надуха кредитите. Не хората купуваха имоти, а банките. Трябва да сложим по една гилотина пред всяка банка, за да не смее никой ни да влезне, ни да излезе от там. Кавръков да види там да уреди тоя въпрос.
                                Е, хайде сега и ти Насила никого не карат да взима кредит при това в цял свят имоти се купуват с кредити много повече отколкото в БГ. Мнението ми е ,че в родината ни се купуват много повече имоти кеш отколкото с кредит сравнени със Западна Европа, примерно. Истината е ,че има много пари в България, но не за всички и те се насочват главно в имоти.

                                Коментар

                                Working...
                                X