IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    ТуризЪма ще яде дръвото - липсата на 500 000 руснаци вади на тезгяха много хотели на прага на сезона, гледайте ко става на златните:

    https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=96ni6f&f1=1
    Какъв туризъм ве. Малоумни мутри, които са изпрали някой лев, сега продават. Туризъм на север има примерно в Албена, въпеки че и там има какво да се желае, но горе долу им се получава.
    Туризъм каза ))))

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

      Защо не отидеш ти в правилната за тебе тема? Тук иде реч за инвестиции, а не за наследства. Ако искаш мога да ти стартирам отделна тема за наследниците, но мисля, че и в темата за наемите никой няма да има нищо против да си мерите наследствата.
      Предлагам заглавие на тема: ,,Предимствата да притежавате наследствени имоти във времена на недостъпност за покупка и ниска доходност от имоти и повечето активи".
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • В момента купувачи НЯМА !
        Няма и да има

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

          Да, ама... хората още живеят в миналото и цитират статии от преди 1 година за разни скокове!
          Така, така. Отпреди година ли? Поне от 2020 сте запретнали яко ръкави как срива вече започна. Оттогава имотите прибавиха още 30%.
          Сега ще видиш бъдешето. Хахаха. То започва от днес. Докато дойде спада да купиш и детето ти ще стане професор. Хахаха
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

            Защо не отидеш ти в правилната за тебе тема? Тук иде реч за инвестиции, а не за наследства. Ако искаш мога да ти стартирам отделна тема за наследниците, но мисля, че и в темата за наемите никой няма да има нищо против да си мерите наследствата.
            Аз ти предлагам сделка и ти пак с лошото... После се сърдиш, че съм те разкрил.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

              Конане, ако кажа, че съм съгласен с 2039 ще спреш ли пускаш ежедневно справката от imoti.net?
              Защо не отидеш ти в правилната за тебе тема? Тук иде реч за инвестиции, а не за наследства. Ако искаш мога да ти стартирам отделна тема за наследниците, но мисля, че и в темата за наемите никой няма да има нищо против да си мерите наследствата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

                Няма вечен ъп. 2039та наближава.
                Конане, ако кажа, че съм съгласен с 2039 ще спреш ли пускаш ежедневно справката от imoti.net?
                Last edited by Traicho_80; 24.04.2023, 11:48.

                Коментар


                • Аз кът ви казвам, че баМките се ползват само за пране на пари и заробване на плебса, вие ми се смеете:
                  Делян Добрев: Българска банка е заподозряна в пране на пари на руски олигарси чрез преводи към Унгария

                  https://tribune.bg/bg/politika/delya...garska-banka-/

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от facingthesun Разгледай мнение

                    Това коя година ще се случи, щото го разправяте вече седма
                    Няма вечен ъп. 2039та наближава.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                      Да, ама... хората още живеят в миналото и цитират статии от преди 1 година за разни скокове!
                      О, мосю професор, как върви срива на цените? Имате ли нАучно обяснение за тяхното непадане?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                        Едно,че е село,но най-важното е тайминга.
                        След 3-4г ще е на поне -50% от текущата цена

                        Виждам,че масово се подценява бурята която идва отвън,съчетано с нашия огромен дирижабъл с хелий(в ролята на бензина) може да видим и ураган 5-та степен
                        Това коя година ще се случи, щото го разправяте вече седма

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                          https://blitz.bg/ikonomika/falira-le...ews949376.html

                          Фалира легендарен морски хотел на известен бизнесмен и кумец на бивш министър Цената е 16,901 млн.лева, комплексът се намира в местността Козлука – между Елените и Свети Влас и отвори врати през 2006 година
                          ТуризЪма ще яде дръвото - липсата на 500 000 руснаци вади на тезгяха много хотели на прага на сезона, гледайте ко става на златните:

                          https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=96ni6f&f1=1

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                            За кво ще даваш толкоз пари за някво село? За тез парЕ можеш да си купиш 6 парчета в голф комплекс.
                            Едно,че е село,но най-важното е тайминга.
                            След 3-4г ще е на поне -50% от текущата цена

                            Виждам,че масово се подценява бурята която идва отвън,съчетано с нашия огромен дирижабъл с хелий(в ролята на бензина) може да видим и ураган 5-та степен
                            Last edited by petrg5s; 24.04.2023, 11:12.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

                              Дали ти е известно че за злоупотреба с лични дании в държавната администрация наказанието е уволнение без предизвестие?
                              GDPR известно ли ти е какво е? Пуснах запитване в кадастъра за лога кой, кога и какви справки е правил, защото изтича лична информация.
                              Известно ми, но и аз като теб съм прост потребител на платената услуга на Агенция по Кадастър. Какво общо има това със служебно положение?
                              Нали и ти проверяваше по ЕГН за един бас?
                              Пускай, пускай, нали съм си платил да правя справки. кажи на Агенция по Кадастър, че аз им плащам заплатите, за всяка справка ми искат пари.
                              Last edited by Traicho_80; 24.04.2023, 11:09.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение
                                Колега, дай да се разберем да намалиш в поносими граници спама, които ежедневно генерираш. Надявам се да не пускаш тази справка всеки ден? 1-2 пъти седмично е поносимо.
                                Като няма модерация,има игнор.Много добра функция
                                Спира спама,спират неадекватните глупости
                                А тая фалшива справка едва ли някой и обръща сериозно внимание,даже и горния елемент

                                Коментар

                                Working...
                                X