IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    Не са 30, а по-скоро 100%, но важното е оттук нататък колко ще е.
    Така е прав си, няма да са повече от +30% на година.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

      Не са 30, а по-скоро 100%, но важното е оттук нататък колко ще е.
      Бе вие изпуснахте питомното ще гоните дивото оттук насетне. Край с имотите. Казах и преди. Никакви опити за купуване. Под наем масово. Така ще паднат цените. Даже квото имате продавайте.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Така, така. Отпреди година ли? Поне от 2020 сте запретнали яко ръкави как срива вече започна. Оттогава имотите прибавиха още 30%.
        Сега ще видиш бъдешето. Хахаха. То започва от днес. Докато дойде спада да купиш и детето ти ще стане професор. Хахаха
        Не са 30, а по-скоро 100%, но важното е оттук нататък колко ще е.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Предлагам заглавие на тема: ,,Предимствата да притежавате наследствени имоти във времена на недостъпност за покупка и ниска доходност от имоти и повечето активи".
          Абе замислих се, но пък темата ще опустее.
          Last edited by X_Y; 24.04.2023, 14:46.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
            В момента купувачи НЯМА !
            Няма и да има
            Верно е. Няма ни един:

            Click image for larger version

Name:	Screenshot 2023-04-21 163805.jpg
Views:	1
Size:	26.1 КБ
ID:	4054947

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              ТуризЪма ще яде дръвото - липсата на 500 000 руснаци вади на тезгяха много хотели на прага на сезона, гледайте ко става на златните:

              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=96ni6f&f1=1
              Какъв туризъм ве. Малоумни мутри, които са изпрали някой лев, сега продават. Туризъм на север има примерно в Албена, въпеки че и там има какво да се желае, но горе долу им се получава.
              Туризъм каза ))))

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

                Защо не отидеш ти в правилната за тебе тема? Тук иде реч за инвестиции, а не за наследства. Ако искаш мога да ти стартирам отделна тема за наследниците, но мисля, че и в темата за наемите никой няма да има нищо против да си мерите наследствата.
                Предлагам заглавие на тема: ,,Предимствата да притежавате наследствени имоти във времена на недостъпност за покупка и ниска доходност от имоти и повечето активи".
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • В момента купувачи НЯМА !
                  Няма и да има

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                    Да, ама... хората още живеят в миналото и цитират статии от преди 1 година за разни скокове!
                    Така, така. Отпреди година ли? Поне от 2020 сте запретнали яко ръкави как срива вече започна. Оттогава имотите прибавиха още 30%.
                    Сега ще видиш бъдешето. Хахаха. То започва от днес. Докато дойде спада да купиш и детето ти ще стане професор. Хахаха
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

                      Защо не отидеш ти в правилната за тебе тема? Тук иде реч за инвестиции, а не за наследства. Ако искаш мога да ти стартирам отделна тема за наследниците, но мисля, че и в темата за наемите никой няма да има нищо против да си мерите наследствата.
                      Аз ти предлагам сделка и ти пак с лошото... После се сърдиш, че съм те разкрил.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                        Конане, ако кажа, че съм съгласен с 2039 ще спреш ли пускаш ежедневно справката от imoti.net?
                        Защо не отидеш ти в правилната за тебе тема? Тук иде реч за инвестиции, а не за наследства. Ако искаш мога да ти стартирам отделна тема за наследниците, но мисля, че и в темата за наемите никой няма да има нищо против да си мерите наследствата.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

                          Няма вечен ъп. 2039та наближава.
                          Конане, ако кажа, че съм съгласен с 2039 ще спреш ли пускаш ежедневно справката от imoti.net?
                          Last edited by Traicho_80; 24.04.2023, 11:48.

                          Коментар


                          • Аз кът ви казвам, че баМките се ползват само за пране на пари и заробване на плебса, вие ми се смеете:
                            Делян Добрев: Българска банка е заподозряна в пране на пари на руски олигарси чрез преводи към Унгария

                            https://tribune.bg/bg/politika/delya...garska-banka-/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от facingthesun Разгледай мнение

                              Това коя година ще се случи, щото го разправяте вече седма
                              Няма вечен ъп. 2039та наближава.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                                Да, ама... хората още живеят в миналото и цитират статии от преди 1 година за разни скокове!
                                О, мосю професор, как върви срива на цените? Имате ли нАучно обяснение за тяхното непадане?

                                Коментар

                                Working...
                                X