IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
    ... животът втора серия - няма.
    Ти отде знаеш - да не си умирал вече, че да си опознал целия цикъл?!

    1/2 Азия вярва в реинкарнацията!
    Принципа е: Ако не стане тоя живот - следващия!

    Ти да не си по-умен от половин континент.... от няколко хиляди сигурно си, ама останалите?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение
      Защото, като се продаде имота после няма какво да се прави шумата.
      "Шумата" ...или по-скоро Цар Кеш, отива в банката и после,след няколко години ще купува х3 .Това е баш майсторството.Да хванеш момента ,който е веднъж на 15г !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Но това е много тъпо:

        да кажем, че си баща на 2 деца. Ядеш и пиеш добре, черпиш хората често, сменяш си колите и по жени ходиш понякога, но един ден децата ти ще порастнат. И няма да имаш пари да им удариш един гръб. И какво правим тогава?
        Е чак пък такива крайности нямах впредвид. С този пример визирах мои познати, които си дадоха всичките пари за поредния 5 ти ап, и по този начин спряха почти всички "глезотийки" защото вече нямат достатъчно възможности.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
          Всъщност точно за първи път си позволих да те нарека "баба".
          Със сигурност ме бъркаш с другите, които го правят и ако се заровиш в постовете ми друг такъв пост няма да откриеш. Защото много добре помня кога нарочно решавам да бъзна някой.

          п.п.
          Защо така лично - кой те кара да продаваш???Твоят опит и познания се простират до тук, затова по-добре не излизай извън тоя периметър, защото наистина може да загубиш. Но това не трябва да пречи на останалите да си говорим за различните възможности.
          Няма да споря с теб за отношението ти към мен, защото колкото и да не вярваш паметта ми все още е отлична По принцип не се сърдя по простата причина ,че това е въпрос на време и пожелавам на всеки да му се случи ,че има и други възможности. Да, винаги съм казвала ,че не съм икономист и това не е укоримо, но опита ми за добро или лошо не е малък. Както виждаш не се бъркам в разговорите или темите за акции и биткойни, колкото до злато и сребро ми се намира ,но само физическо и не всичкото е в бижута, а дори и там не се бъркам

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            Кеф цена няма! Аз съм твърдо ЗА, да се дават пари за скъпи коли, почивки и гъзарийки, вместо да си роб до живот на бамка, животът втора серия - няма.
            Но това е много тъпо:

            да кажем, че си баща на 2 деца. Ядеш и пиеш добре, черпиш хората често, сменяш си колите и по жени ходиш понякога, но един ден децата ти ще порастнат. И няма да имаш пари да им удариш един гръб. И какво правим тогава?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение
              Вече леко ми писна от отношението ти към мен да ти кажа ! Истината е ,че не вярвам разликата в годините ни да е повече от десетина /дори и за толкова се съмнявам, че са / за да ме наричаш "баба" и това не ти е за първи път, а е тенденция !!!
              Много хора нямат намерение да купуват акции, злато или биткойни, други пък не мислят да купуват имоти ,но и двете страни знаят какво да си правят парите в зависимост от разбиранята си и как лично се чувстват най-сигурни. Това не означава ,че грешат !!!
              В този момент не виждам никакъв смисъл да си продавам имотите които ми носят добър наем за да гоня дивото ако им спаднела цената да спечеля. Дори съм сигурна, че ако го направя ще загубя , а опитам ми показва, че дори да се купи на по-висока цена се печели във времето.
              Всъщност точно за първи път си позволих да те нарека "баба".
              Със сигурност ме бъркаш с другите, които го правят и ако се заровиш в постовете ми друг такъв пост няма да откриеш. Защото много добре помня кога нарочно решавам да бъзна някой.

              п.п.
              Защо така лично - кой те кара да продаваш???Твоят опит и познания се простират до тук, затова по-добре не излизай извън тоя периметър, защото наистина може да загубиш /така както и аз не се набутвам в биткойна/. Но това не трябва да пречи на останалите да си говорим за различните възможности.
              Last edited by Julius_BG; 05.04.2023, 13:59.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Защото хората помнят инфлацията от 1991-1992 г. и хиперинфлацията от 1996-1997 г.

                Къща и апартамент се строят трудно, за това не искат да свалят.

                Същевременно дават по 100 000 лв за луксозни возила, които не са инвестиция.
                Кеф цена няма! Аз съм твърдо ЗА, да се дават пари за скъпи коли, почивки и гъзарийки, вместо да си роб до живот на бамка, животът втора серия - няма.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                  По-скоро не знае какво да я прави, затуй бабата цъка плюсчета!

                  Аз пък на тия сочни цени разкарах и малкото останали суверенчета, щото не носят никакъв дивидент.
                  /за разлика от акциите на петролните компании/
                  Вече леко ми писна от отношението ти към мен да ти кажа ! Истината е ,че не вярвам разликата в годините ни да е повече от десетина /дори и за толкова се съмнявам, че са / за да ме наричаш "баба" и това не ти е за първи път, а е тенденция !!!
                  Много хора нямат намерение да купуват акции, злато или биткойни, други пък не мислят да купуват имоти ,но и двете страни знаят какво да си правят парите в зависимост от разбиранята си и как лично се чувстват най-сигурни. Това не означава ,че грешат !!!
                  В този момент не виждам никакъв смисъл да си продавам имотите които ми носят добър наем за да гоня дивото ако им спаднела цената да спечеля. Дори съм сигурна, че ако го направя ще загубя , а опитам ми показва, че дори да се купи на по-висока цена се печели във времето.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                    Защото, като се продаде имота после няма какво да се прави шумата.
                    Точно така, голяма част просто няма какво да праявят шумата.....Златото е на ATH (трябваха му 40 год за да се върне там), акциите са надолу, облигациите - ужас, а като гледам може и да дефолтнат. Крипото не е за всеки (все още)....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      абе, точно това искам да разбера
                      защо няма продажби, но никой не сваля
                      Защото хората помнят инфлацията от 1991-1992 г. и хиперинфлацията от 1996-1997 г.

                      Къща и апартамент се строят трудно, за това не искат да свалят.

                      Същевременно дават по 100 000 лв за луксозни возила, които не са инвестиция.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        абе, точно това искам да разбера
                        защо няма продажби, но никой не сваля
                        Щото продавачите (ади да кажем голяма част) имат мноУ мангизи (все още). Няколко пъти съм го казвал, пак ще повторя. 2012 или 2013 та беше, не си спомням точно, намерих един ап дет ми хареса, тъкмо се уговориме и продавачът вдигна цената, тва при най-голямата криза, при почти умрЕл пазар, разбира се не го купих! Имотът беше в затворен комплекс и беше по бдс, купен преди 6-7 год. представяте ли си? Стои по бдс без дори да се прави опит да се отдаде под наем! В момента има имоти, които съм ги гледал преди точно 10 год. и си стоят по бдс. Луд народ.
                        Last edited by better; 05.04.2023, 13:54.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                          Защото, като се продаде имота после няма какво да се прави шумата.
                          По-скоро не знае какво да я прави, затуй бабата цъка плюсчета!

                          Аз пък на тия сочни цени разкарах и малкото останали суверенчета, щото не носят никакъв дивидент.
                          /за разлика от акциите на петролните компании/

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                            Защото, като се продаде имота после няма какво да се прави шумата.
                            + 1

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              абе, точно това искам да разбера
                              защо няма продажби, но никой не сваля
                              Защото, като се продаде имота после няма какво да се прави шумата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Що? Нал има инфлация?
                                абе, точно това искам да разбера
                                защо няма продажби, но никой не сваля
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X