IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Ако съумея да закова къщето до теб на договорената цена ще организирам форумен купон със специално внимание към понижители, гастари и вярващи в дядо Коледа.
    Еее бива ли така.
    Ставам понижител :-) и стискам палци да има сделка!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

      Това не е вярно, но ти и няма как да го знаеш. То не е и нужно де. Както и да е, имам един приятелски въпрос за собствеността на баня Мадара: дали ще е проблем да отговориш? На твое име е - ДА или не е на твое име - отговор НЕ.
      Само 2 букви са нужни за отговор. Благодаря предварително от името на всички участници, затаили сме дъх...
      Ще купуваш на Мадара и се чудиш към кого да се обърнеш ли?
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Какви са тия тапи ?
        Хващаш самолета и изчезваш ,тапи ..какви тапи ?
        Кога пък ти ходи със самолет до Гърция? Я разкажи... къде, кога...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение
          катеренето продължава.../горе-долу по евро на час/

          [ATTACH=CONFIG]n4050438[/ATTACH]
          Но де факто само у Волуяк може да се купи тула на 1800€ квадрата. И у Своге на акт 14.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение
            [ATTACH=CONFIG]n4050375[/ATTACH]

            Преди около час беше под 1800. Този "спад" не ми харесва.
            Ако съумея да закова къщето до теб на договорената цена ще организирам форумен купон със специално внимание към понижители, гастари и вярващи в дядо Коледа.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

              Имах предвид "бетонираното" черноморие, че не знаеш кое как е и плямпаш на ангро. Както и да е, дори времето за път не е вярно, защото винаги има граничен контрол, а и тапите през лятото хич не са за пренебрегване.
              Какви са тия тапи ?
              Хващаш самолета и изчезваш ,тапи ..какви тапи ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                Интересно как не мога да знам като съм почивал в района няколко пъти

                но ето ти от гугъл София - Неа Рода

                4 ч 51 мин (362 км)
                през E79
                4 ч 31 мин без трафик
                За този маршрут има такси.
                Този маршрут минава през държавна граница.




                по отношение на въпросът, който те тормози и ти и ратко не заслужавате отговор.
                не е сложно, но иначе какво ще ви вълнува

                ПП ратко гледай го този скайп бре
                Имах предвид "бетонираното" черноморие, че не знаеш кое как е и плямпаш на ангро. Както и да е, дори времето за път не е вярно, защото винаги има граничен контрол, а и тапите през лятото хич не са за пренебрегване.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

                  така като ти чета коментара си правя следния извод: Избрал си си правилния ник.
                  кАжи, кАжи за енергийната ефективност и за фотоволтаиката......не се стеснявай
                  Написаното по-горе е единствено и само лично мнение.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

                    Това не е вярно, но ти и няма как да го знаеш. То не е и нужно де. Както и да е, имам един приятелски въпрос за собствеността на баня Мадара: дали ще е проблем да отговориш? На твое име е - ДА или не е на твое име - отговор НЕ.
                    Само 2 букви са нужни за отговор.
                    Интересно как не мога да знам като съм почивал в района няколко пъти

                    но ето ти от гугъл София - Неа Рода

                    4 ч 51 мин (362 км)
                    през E79
                    4 ч 31 мин без трафик
                    За този маршрут има такси.
                    Този маршрут минава през държавна граница.




                    по отношение на въпросът, който те тормози и ти и ратко не заслужавате отговор.
                    не е сложно, но иначе какво ще ви вълнува

                    ПП ратко гледай го този скайп бре

                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      и е на под 400km от софия
                      такава природа небетонирана по нашето море не остана.
                      Това не е вярно, но ти и няма как да го знаеш. То не е и нужно де. Както и да е, имам един приятелски въпрос за собствеността на баня Мадара: дали ще е проблем да отговориш? На твое име е - ДА или не е на твое име - отговор НЕ.
                      Само 2 букви са нужни за отговор. Благодаря предварително от името на всички участници, затаили сме дъх...
                      Last edited by Конан-Варварина; 12.04.2023, 16:15.

                      Коментар


                      • Не знам как ще се развие пазара, но известна АНИ в София всеки ден качва видеа на реализирани сделки и имат много млади брокери, почти всички са млади. И са добре платени, карат хубави коли.

                        За София, който му трябва, ще купи, въпреки високите цени.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Пишман Investor Разгледай мнение

                          са, знам че си капацитет (сигурно в някоя област), но:
                          1. имаш ли понятие от енергийна ефективност, има ли разлики в необходимите мерки за постигане на ЕДИН резултат в София и Бургас?
                          2. предполагам си наясно за "стойността" на директивите и наличието на понятие - дерогация.
                          3. за твоя информация - т'ва с фотоволтаиката в България е много малко веротно да се случи, ще разбереш защо най-късно до есента на 2024 г.
                          4. аз ако съм строител - отивам да строя в Бургас (и др. подобни), ти си умно момче, ще се сетиш защо..........
                          така като ти чета коментара си правя следния извод: Избрал си си правилния ник.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение
                            Проблемите на енергийната ефективност ще намерят отражение в работата на строителната индустрия (imoti.net)

                            ...Всички нови сгради трябва да бъдат оборудвани със соларни технологии от 2028 г., а многофамилните реновирани сгради – от 2032 г."

                            ..... стандарти за минимум енергийни характеристики, основани на националните „траектории“. Страните от ЕС са съгласни за поставяне на междинни цели като намаляване на енергийното потребление с 15% на първия етап и 25%

                            ....Поставете се на мястото на строителна инвеститорска фирма:
                            са, знам че си капацитет (сигурно в някоя област), но:
                            1. имаш ли понятие от енергийна ефективност, има ли разлики в необходимите мерки за постигане на ЕДИН резултат в София и Бургас?
                            2. предполагам си наясно за "стойността" на директивите и наличието на понятие - дерогация.
                            3. за твоя информация - т'ва с фотоволтаиката в България е много малко веротно да се случи, ще разбереш защо най-късно до есента на 2024 г.
                            4. аз ако съм строител - отивам да строя в Бургас (и др. подобни), ти си умно момче, ще се сетиш защо..........
                            Написаното по-горе е единствено и само лично мнение.

                            Коментар


                            • ратко е 100% прав за Мадарския конник-тракторист. Никой няма да допусне да се повтори историята с Бъкстон.

                              Коментар


                              • личните не работят
                                модераторите вероятно знаят, защото вече не ползват мотива
                                "за уточняване, на лични"
                                ама няма кой да вземе да ги оправи
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X