IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение

    Защо не още в края на това десетилетие да видим 3-4 милиона евраци в София?
    Недвижимите имоти не са били занулявани откакто сме влезели в милениума. Няма съмнение, че да падат е немислимо. Само нагоре!
    А ако всички станат милионери, може и милиард € м2 да видим.
    Абе Крис, ти да не си пил бензин бре.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
      Отличен тайминг, машалла!

      И теб ли да те причисляваме към файтона с тролчетата... или?

      Защо не още в края на това десетилетие да видим 3-4 милиона евраци в София?
      Недвижимите имоти не са били занулявани откакто сме влезли в милениума. Няма съмнение, че да падат е немислимо. Само нагоре!
      А ако всички станат милионери, може и милиард € м2 да видим.
      Last edited by Kris_; 18.04.2023, 22:39.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        Това е доста добро. Казанлък е хубаво градче. Един от най-добрите ми приятели e от с. Ясеново. Помня (било е лятото на 2005 година) се бях върнал от Африка и имаха съмнение за малария. Симптомите ми се появиха чак в БГ, където се бях върнал за останалата част от отпуската ми. Потях се като прасе, чувствам студ при 35 градуса, спазми - ужас. Този зевзек беше заклал някакви агнета посред лято и ме вика. Аз - в Инфекциозна в София. Там - мизерия неописуема. Самоизписах се и след 3 часа бях при него. Натопих се преди това във водата и всички симптоми буквално изчезнаха. Каква беше тази вода - не знам. Агнетата се оказаха два овена - едни тлъсти пържоли с жълта лой - уникален вкус, но не за всеки. Изпонапихме се, после решихме в 8 вечерта да тръгваме към Априлци пеша през Балкана (луди и пияни). Някъде след хижа Янтра ни ръмжа мечка, нищо не се вижда - пълен мрак, с два челника. В осем сутринта бяхме на вилата ми в Априлци. След още 2 дена ядене и пиене се прибрахме с автобус до София, после с БДЖ до Казанлък да си взема колата...Бяха ми излезли и изследванията - положителни. Симптомите - изчезнали. Пих 2 седмици някакви химии след това.
        Луди години бяха.
        Добро е, да, но имат проблеми с персонала, делничен ден се ядва някак, но по празниците издъхват, понеже не им достигат хората. Вкарват милиони в хотели а няма кой да работи, как ще развиваме туризъм нз.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Кой ги дава тез 70 евро за нощувка в някаква квартира без хранене спа и тн? Какви ги говориш? В момента в чистак нов луксозен 5* хотел в делнични дни със закуска и вечеря + спа е към 170 евро, ако резервираш за 3 дена ти дават 1 нощувка бонус и цената става 127 евра! В 4* хотели предполагам е доста по-тънко! За 3* да не говорим!

          Ето гледай, хотелът чистак нов само на няколко месеца с минеарална вода.

          https://kingsvalleyhotel.bg/
          Това е доста добро. Казанлък е хубаво градче. Един от най-добрите ми приятели e от с. Ясеново. Помня (било е лятото на 2005 година) се бях върнал от Африка и имаха съмнение за малария. Симптомите ми се появиха чак в БГ, където се бях върнал за останалата част от отпуската ми. Потях се като прасе, чувствам студ при 35 градуса, спазми - ужас. Този зевзек беше заклал някакви агнета посред лято и ме вика. Аз - в Инфекциозна в София. Там - мизерия неописуема. Самоизписах се и след 3 часа бях при него. Натопих се преди това във водата и всички симптоми буквално изчезнаха. Каква беше тази вода - не знам. Агнетата се оказаха два овена - едни тлъсти пържоли с жълта лой - уникален вкус, но не за всеки. Изпонапихме се, после решихме в 8 вечерта да тръгваме към Априлци пеша през Балкана (луди и пияни). Някъде след хижа Янтра ни ръмжа мечка, нищо не се вижда - пълен мрак, с два челника. В осем сутринта бяхме на вилата ми в Априлци. След още 2 дена ядене и пиене се прибрахме с автобус до София, после с БДЖ до Казанлък да си взема колата...Бяха ми излезли и изследванията - положителни. Симптомите - изчезнали. Пих 2 седмици някакви химии след това.
          Луди години бяха.

          Коментар


          • 2 дена в тая кочина (незнайно защо наречена държава) няма да има вода:

            https://vikvarna.com/bg/messages/bre...b_region_id=17

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение
              Очаквам милион-два евро на m2 да станат имотите в България в следващите петнайсетина години.
              Или поне 500 000€ м2.
              Отличен тайминг, машалла!

              И теб ли да те причисляваме към файтона с тролчетата... или?

              Коментар


              • Очаквам милион-два евро на m2 да станат имотите в България в следващите петнайсетина години.
                Или поне 500 000€ м2.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

                  Нидерландия привлича поради някои особености в търговското и данъчно право, английски език, практически несъществуваща корупция, безопасност за инвестицията. Ние сме точно наопаки - калпава админстрация в съчетание с неконтролируема корупция, английският при чиновниците е само за сивито, ченгета навсякъде в ключови позиции които ще те фалират за месеци ако не се отчиташ. Също лоши или скъпи транспортни връзки с Европа, с други континенти - никакви. Кое камикадзе ще избере София за щаб? Доброволно централата му да е под наша юрисдикция, ако е международна фирма това го поставя под контрола на много от нашите регулатори, директно им пада в ръчичките. #кой-е-идиота-инвеститор?
                  Предимно дребен до среден бизнес свикнал с подобна среда. Ако и от него не се възползваме си е наш проблем.

                  Имаше една първа вълна около и преди 2008ма. Задава се втора вълничка.

                  Но, ти си описал много добре проблемите.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                    Амстердам е едно,в най-голямото гето е точно противоположното !

                    Малките били питали викаш.
                    Кой,кога ? не е ясно.Някой си ,някъде ,бил споменал,че еди кои си, мислел,но не бил сигурен,дали да се мести.И не било бизнеса,а да живее там.И не било БГ,ами в Гърция.
                    И те така
                    Който трябваше прочете съобщението и го разбра.

                    Лека вечер, мон амур



                    Коментар


                    • Рекордно поскъпване на жилищата ᐉ Новини от Fakti.bg - Имоти | ФАКТИ.БГ
                      Над 130% ръст на цената на квадратен метър

                      ===2039===

                      Понижителската фауна да не чете статията! Действа лошо на нервите. По-добре е само да се досеща за бъдещето.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Дано не си изпуснем и тези дребни шансове. Но да, има движение извън страната заради данъчната тежест. Големите риби отиват в холандия, https://elpais.com/economia/2023-04-...ses-bajos.html

                        по-дребните в Ирландия и даже са открили къде е България на картата.
                        Нидерландия привлича поради някои особености в търговското и данъчно право, английски език, практически несъществуваща корупция, безопасност за инвестицията. Ние сме точно наопаки - калпава админстрация в съчетание с неконтролируема корупция, английският при чиновниците е само за сивито, ченгета навсякъде в ключови позиции които ще те фалират за месеци ако не се отчиташ. Също лоши или скъпи транспортни връзки с Европа, с други континенти - никакви. Кое камикадзе ще избере София за щаб? Доброволно централата му да е под наша юрисдикция, ако е международна фирма това го поставя под контрола на много от нашите регулатори, директно им пада в ръчичките. #кой-е-идиота-инвеститор?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Ми различно в силните месеци Април до Октомври, но и цените са по-дебели. Зимните са по-ниски и с по-малка заетост. Но 20-25 дена да са ти заети с нощувка по 50-60-70 евро и 10-15 дена в слабия сезон по 40 евро си е добре.
                          Напоследък от двете страни на канала - много чужденци, французи, италианци. Не мога да преценя дали са за кратко. В центъра неща намаляха свободните квартири. Купувайте докато има балами да продават!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                            Феровиал си мести седалището в Амстердам.

                            Малките питат и за бг. Как бг ще си изиграе картите е друг въпрос.
                            Амстердам е едно,в най-голямото гето е точно противоположното !

                            Малките били питали викаш.
                            Кой,кога ? не е ясно.Някой си ,някъде ,бил споменал,че еди кои си, мислел,но не бил сигурен,дали да се мести.И не било бизнеса,а да живее там.И не било БГ,ами в Гърция.
                            И те така
                            Last edited by petrg5s; 18.04.2023, 20:28.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                              Позаинтересувай се от икономическата ситуация преди да лъжеш.
                              Във време на икономическа стагнация,задаваща се рецесия,а и нещо доста по-сериозно,никой сериозен бизнес няма
                              даже и да си помисли да се мести в най-корумпираната държава в ЕУ.
                              Ми то това си е всеизвестен факт тука, пък ти си пиши.

                              Феровиал си мести седалището в Амстердам. И не са само те.

                              Малките питат и за бг. Как бг ще си изиграе картите е друг въпрос.

                              Чети, тълкувай, пиши, бриши.

                              Скучно ли ти е?

                              Прочее по корупция сме първолаци.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                                Цял ден ми звънят испанци как да си преместят бизнеса в бг. Заради ниските данъци.
                                Позаинтересувай се от икономическата ситуация преди да лъжеш.
                                Във време на икономическа стагнация,задаваща се рецесия,а и нещо доста по-сериозно,никой сериозен бизнес няма
                                даже и да си помисли да се мести в най-корумпираната държава в ЕУ.
                                Last edited by petrg5s; 18.04.2023, 20:01.

                                Коментар

                                Working...
                                X