IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Точно така. Даже първите се ,,стреснаха" без да се стресират, а разумно си купиха къщи още преди Ковида да види бял свят. Аз дремах и се колебах. Но...може и да не съм сбъркал.
    Зарежи тия къщи,ти знаеш ли за какъв разход иде реч,ами сега и горивата ?Ти наясно ли че на Запад стоят на студено защото не могат да си платят сметките за газа и в къщите е зимник.Нали знаеш какво е зимник.Като ти излупкат една сметка 500 лева само за отопление +500 лева за гориво и още не знам си какво и ще се окаже че работиш само за оня дето духа.
    Господ те е пазил да не вземеш къща.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Ми ти с твоите доходи ти се чудя ,досега да беше вдигнал едни 100 квадрата,дори и сглобяема .Има читави фирми,и с дърво и с всякакви материали работят.Парцел,фундамент и забравяш.
      Нямам парцел. На колкото се спрях на хубави места или продадени, или съсобственост, или други проблеми. А парцели къде да е не купувам.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        И да какво стана ?
        Радев излезна Ленд Лорда в темата?!
        То има повече и от Берти и от теб че и от Лорда има повече земи ???
        А,и да Ви отворя там в Радевите територии ,земята е 1 категория,а вие му се подигравахте на гарсониерата.
        Че той и Бъфет си живее в старата къща но е милиардер,значи Радев е Бг еквивалента на Бъфет.
        Хоп изненада 80 декара.
        Аз нямам много земя. Но имаме моя род над 100 дка ама са маса наследници. И като разбиеш нищо не е. Аз тези не ги броя, а и не всичките се обработват. В едно село до Луковит.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          Левчо мания тая Гривица един гламав баир без вода
          Бай Пеше, има хубави места в Гривица. До пътя на края в западния край на селото. Е, в Тученица може и по-добре да е, на каньона точно.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Хората с пари се стреснаха. Извадиха ги от дюшеците и се втурнаха да купуват. Цените на селските имоти в близост до областните градове скочиха. Същото се случва и със земеделските земи. Особено, ако са им сложили етикет "инвестиционен имот".
            Наздраве!
            Точно така. Даже първите се ,,стреснаха" без да се стресират, а разумно си купиха къщи още преди Ковида да види бял свят. Аз дремах и се колебах. Но...може и да не съм сбъркал.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

              Колко гушна от фонда.И да почерпиш един голям скоч че те открехнах.
              Скоро ще погълнем по 300 драма скоч на калпак за загрявка. Ако така се движат нещата около 7% нето средно от всичките. Влязъл съм с около 55К.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Ех, тая инфлация бре... рекорд след рекорд!

                След 32 год. чакане даже и Токио вече прехвърли цените от '89!

                Голямо изгърмяване ше да е било.... ама по соц-а такива грохоти не стигаха дотук.

                https://money.bg/property/imotite-v-...ki-rekord.html

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Току що даде обяснение защо има безбожно скъпи имоти и все още поносими в равнинните села. Щото и в селата са скъпи. Ела ми намери къща в Гривица до Плевен с 1 дка двор за 50К€ аз ще ти дам 55К. Да съм и аз на някаква печалба щото за 60К са най-евтините коптор дворове и срупани къщи, които са и единици. Няма ги вече.
                  Хората с пари се стреснаха. Извадиха ги от дюшеците и се втурнаха да купуват. Цените на селските имоти в близост до областните градове скочиха. Същото се случва и със земеделските земи. Особено, ако са им сложили етикет "инвестиционен имот".
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Току що даде обяснение защо има безбожно скъпи имоти и все още поносими в равнинните села. Щото и в селата са скъпи. Ела ми намери къща в Гривица до Плевен с 1 дка двор за 50К€ аз ще ти дам 55К. Да съм и аз на някаква печалба щото за 60К са най-евтините коптор дворове и срупани къщи, които са и единици. Няма ги вече.
                    Левчо мания тая Гривица един гламав баир без вода

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      И да какво стана ?
                      Радев излезна Ленд Лорда в темата?!
                      То има повече и от Берти и от теб че и от Лорда има повече земи ???
                      А,и да Ви отворя там в Радевите територии ,земята е 1 категория,а вие му се подигравахте на гарсониерата.
                      Че той и Бъфет си живее в старата къща но е милиардер,значи Радев е Бг еквивалента на Бъфет.
                      Хоп изненада 80 декара.
                      Прав си, аз имам само 16 дка ЗЗ, което е на стойност 0,01 от стойността ми на НИ, но така е Нрадев е най-големия Ландлорд

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Имаш повече земя от мен. Аз имам 26 наследствена+26 дето купих+7 наследствена плюс жена ми има около 30 дка.
                        И да какво стана ?
                        Радев излезна Ленд Лорда в темата?!
                        То има повече и от Берти и от теб че и от Лорда има повече земи ???
                        А,и да Ви отворя там в Радевите територии ,земята е 1 категория,а вие му се подигравахте на гарсониерата.
                        Че той и Бъфет си живее в старата къща но е милиардер,значи Радев е Бг еквивалента на Бъфет.
                        Хоп изненада 80 декара.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Доволен съм от фондовете, за непроф добре подходих. Вие като им разбирате на акциите вземайте решенията си. Аз нямам време да отворя компа на различна тема от медицината. Сега вече се разви персонализираната медицина, индивидуален подход и обръщане наопаки на всеки пациент - е, в голямата патология, в градовете и селата са на ниво отпреди 70 години.
                          Колко гушна от фонда.И да почерпиш един голям скоч че те открехнах.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Ха ха ха ха...
                            Смях е залата,Пасъмчо.
                            Смях.
                            Не съм спец,имах си аз да продавам горива и да не знам как се формира цената.
                            Запомни сега какво ще ти кажа .
                            Цената на горивата винаги се формира на цени Брент,независимо ТИ какъв тип петрол купуваш.Ако купиш по евтин ,значи ще имаш по голяма печалба,ако пазара ти плати високата цена.
                            Ти спрял ли си да зареждаш,или да си отказал колата?Не Недоволстваш,мрънкаш,но караш и зареждаш на тези цени?!
                            Нали така.
                            Сега да те питам,Пасъмчо как очакваш да паднат цените като вадиш и плащаш горивата на цени над 3 лева за литър.
                            Ти си пазара,ти си плащача.
                            По същата тъпа логика и аз мога да кажа че продавачите на жилища са се наговорили,и че може да си сложиш на джипката газова както ти ми даваш примера с наемите или да живея под моста.
                            Има и колелета и БДЖ.
                            Разбра ли сега какви сте Ганьовци всичките ,искате имота Ви да е скъп ама да карате на ниски цени.Емо щом имота е поскъпнал ще поскъпне и бензина,това е икономиката.
                            Имало картел ли ?
                            Ами има,ама то и на пазара на жилища има,там са банките и още куп червеи по веригата.
                            Да, не знаеш как се формира цената, сигурен съм. Казали са ти до толкова имаш право да отстъпваш иначе звъниш на шефа...Преди години не си спомням на колко точно колонки съм участвал в пускането
                            Било на Брент...Затова путин се моли на Индия и Китай да увеличат покупките на по-ниски цени
                            Аз не зареждам на 3лв, това щото питаш, сигурен съм, че другите не ги интересува.
                            Броят на продавачите на жилища е МНОГО по-голям от продавачите на петрол. Та къде е по-лесно да се наговорят?
                            Газ ползвам за топло и не ми пречи, само тази зима е леко нагорно за някои, но в миналото е много ок, сигурен съм, че и за вбъдеще ще има добра цена.
                            Карай влака и не се коси.
                            Аз не искам да ми е скъп имота, каквото ми е излишно съм продал до скоро.
                            Няма ли картел за колонката?
                            Не разбрах сега - на банките се молиш или банките упрекваш за сега/бъдещи цени на НИ
                            Ма не ми отговаряй, как се прелъгах да вляза пак тук не знам.
                            Сполай и споко с нервите


                            ПП Онзи ден гледах един Иван, твой съфамилник. Рода ли сте, беше готин
                            Last edited by пасъм; 19.04.2022, 21:43.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Току що даде обяснение защо има безбожно скъпи имоти и все още поносими в равнинните села. Щото и в селата са скъпи. Ела ми намери къща в Гривица до Плевен с 1 дка двор за 50К€ аз ще ти дам 55К. Да съм и аз на някаква печалба щото за 60К са най-евтините коптор дворове и срупани къщи, които са и единици. Няма ги вече.
                              Ми ти с твоите доходи ти се чудя ,досега да беше вдигнал едни 100 квадрата,дори и сглобяема .Има читави фирми,и с дърво и с всякакви материали работят.Парцел,фундамент и забравяш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                                И аз намазах без да искам,понеже съм по американски акции.Кво да ги образовам на икономика.Те една задача по математика за 6ти клас не могат да решат.


                                https://www.investor.bg/sasht/337/a/...tcheti-350559/
                                Доволен съм от фондовете, за непроф добре подходих. Вие като им разбирате на акциите вземайте решенията си. Аз нямам време да отворя компа на различна тема от медицината. Сега вече се разви персонализираната медицина, индивидуален подход и обръщане наопаки на всеки пациент - е, в голямата патология, в градовете и селата са на ниво отпреди 70 години.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X