IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Бай Пеше, има хубави места в Гривица. До пътя на края в западния край на селото. Е, в Тученица може и по-добре да е, на каньона точно.
    Аз хубаво нясто в Гривица не съм виждал...Смотан баир без вода...Левчо много скоро водата ще е най ценното нещо...Така че насочи към селата по поречието на Вита в които има вода....Те не са много

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Зарежи тия къщи,ти знаеш ли за какъв разход иде реч,ами сега и горивата ?Ти наясно ли че на Запад стоят на студено защото не могат да си платят сметките за газа и в къщите е зимник.Нали знаеш какво е зимник.Като ти излупкат една сметка 500 лева само за отопление +500 лева за гориво и още не знам си какво и ще се окаже че работиш само за оня дето духа.
      Господ те е пазил да не вземеш къща.
      Каврък какво става бе човек.Толкова хвали Запада сега стоели на студено в зимник.В зимника не е студено ама ти откъде да знаеш..В зимника зимата е относително топло а лятото хладно

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        302 лева малко ли е ?
        Сметките у нас за цял месец за топла вода,ток,парно ,са не повече от 150 лева,тотал.
        У вас са 50 квадрата а у тях 120

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Спри,че ще предизвикаш жлъчки,инфаркти,сърдечни удари и инсулти в темата.
          Кавръче бе не всички сме като тебе.Аз имам 200 декара и са ми предостатъчни.Многократно съм имал възможност да купя но не съм го правил по мои си съображения...Не се съревновавам с никого и не завиждам на никого..хеле пък на Радев...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

            Вчера един приятел ми каза че оженили некви малки ниви по 1800 лв/дка в моя регион.Миналата година имах оферта за 1700 ама не продадох.
            Спри,че ще предизвикаш жлъчки,инфаркти,сърдечни удари и инсулти в темата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              И да какво стана ?
              Радев излезна Ленд Лорда в темата?!
              То има повече и от Берти и от теб че и от Лорда има повече земи ???
              А,и да Ви отворя там в Радевите територии ,земята е 1 категория,а вие му се подигравахте на гарсониерата.
              Че той и Бъфет си живее в старата къща но е милиардер,значи Радев е Бг еквивалента на Бъфет.
              Хоп изненада 80 декара.
              Вчера един приятел ми каза че оженили некви малки ниви по 1800 лв/дка в моя регион.Миналата година имах оферта за 1700 ама не продадох.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Скоро ще погълнем по 300 драма скоч на калпак за загрявка. Ако така се движат нещата около 7% нето средно от всичките. Влязъл съм с около 55К.
                Дошъл ти е акъла.По -добре късно отколкото никога. Мисля че и с нивите ще си доста напред.В каква валута са ти фондовете.И тия 55К лева или еуро
                Last edited by nradev; 20.04.2022, 08:28.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Не се оплаквам. У хабитатят автохтонното население плаща по 200 и повече лева за централно парно, отделно сметките за ток и стои на прохладно. Аз съм свикнала през зимата температурите у пещерата да позволяват разхождането по тениска и без чорапи на краката.
                  Наздраве!
                  Високите температури вътре са също вредни колкото и по ниските,наистина вредни.При Вас жените е трудно за обяснение поради биологията ви,но едни 20 градуса са добре ,над тях и под тях не е ок.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    302 лева малко ли е ?
                    Сметките у нас за цял месец за топла вода,ток,парно ,са не повече от 150 лева,тотал.
                    Не се оплаквам. У хабитатят автохтонното население плаща по 200 и повече лева за централно парно, отделно сметките за ток и стои на прохладно. Аз съм свикнала през зимата температурите у пещерата да позволяват разхождането по тениска и без чорапи на краката.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                      Ако някой ти плаща да пишеш глупости и да се излагаш - донякъде бих те разбрал...

                      Ама да ги пишеш съзнателно?!?
                      Ще чакаш ти 30+ год. едно нещо да си възстанови (при това само номиналната) стойност!

                      p.s. Подозирам, че даже не разбираш, че това дето си качил за йените работи в твой ущърб.
                      Песимиста прави плахи опити от интерес и към други неща.Хора като Левчо отдавна проумяха че има и други печеливши инвестиции освен имоти и започна да инвестира още преди години и във фондове и то с помощта и инфо от Радев,за което му правя чест.
                      Както е видно е доволен от действията и решенията си.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                        Ако някой ти плаща да пишеш глупости и да се излагаш - донякъде бих те разбрал...

                        Ама да ги пишеш съзнателно?!?
                        Ще чакаш ти 30+ год. едно нещо да си възстанови (при това само номиналната) стойност!

                        p.s. Подозирам, че даже не разбираш, че това дето си качил за йените работи в твой ущърб.
                        Тролове,сър!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                          Добре е че показваш колко добро убежище са имотите дългосрочно дори купени на върха на истински балон. :-)
                          Value of 1990 Japanese Yen today
                          ¥100 in 1990
                          ¥112.51 in 2022

                          Ако някой ти плаща да пишеш глупости и да се излагаш - донякъде бих те разбрал...

                          Ама да ги пишеш съзнателно?!?
                          Ще чакаш ти 30+ год. едно нещо да си възстанови (при това само номиналната) стойност!

                          p.s. Подозирам, че даже не разбираш, че това дето си качил за йените работи в твой ущърб.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Инвестицията с термопомпа е по-голяма. Аз газифицирах кочинката /апартамент 120 м2/ и най-голямата сметка, което по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието плати е 302 лв. Имам вътрешна изолация, таваните с гипсокартон, а дограмата е трислоен дъбов стъклопакет.
                            За същите пари можех да сложа термопомпа, но втора употреба и трябваше да сменя радиаторите от алуминиеви на ламаринени. Племенникът ми се е инженер климатични инсталации и се занимава точно с инсталирането на такива системи. От него знам какви са цените.
                            Ако реша да правя нова кочинка на село / на четири км от настоящата бърлога/ ще сложа термопомпа, но не "въздух - въздух", а "въздух - вода", защото имам сондаж в двора. Но там ще поставя подово отопление. Според племенникът, тогава системата била с най-високо КПД.
                            Наздраве!
                            302 лева малко ли е ?
                            Сметките у нас за цял месец за топла вода,ток,парно ,са не повече от 150 лева,тотал.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Току що даде обяснение защо има безбожно скъпи имоти и все още поносими в равнинните села. Щото и в селата са скъпи. Ела ми намери къща в Гривица до Плевен с 1 дка двор за 50К€ аз ще ти дам 55К. Да съм и аз на някаква печалба щото за 60К са най-евтините коптор дворове и срупани къщи, които са и единици. Няма ги вече.
                              Изобщо не схващам защо ти е къща в тези цигански села из Плевенско. Там няма абсолютно нищо - едно равно поле и адски жеги, да не говорим за римляниете, от които ще трябва да си пазиш имота.
                              Априлци е твоят вариант - за под 1 час с кола си в Плевен, а наоколо Балкан, природа, въдух...и никакви шведи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                                Прав си, аз имам само 16 дка ЗЗ, което е на стойност 0,01 от стойността ми на НИ, но така е Нрадев е най-големия Ландлорд
                                Тебе те знаем .След третата чашка от промоцията почваш да сметаш мелеоните.

                                Коментар

                                Working...
                                X