IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Дурка наивно смятах че можеш да четеш и да осмисляш текстове...Аз пиша едно ти ми слагаш в устата думи които дори и на сън не са ми минавали през ума...Но си права нямаме необходимия човешки потенциал.В България живеят предимно тарикати които гледат да се присламчат някъде и да бозаят.За толкова години не разбраха че безплатен обяд няма.Най силното оръжие е разума и за съжаление хората които мислят с деебелото си черво мислят точно като тебе...Най хубавото нещо което ни се е случило не е влизането в ЕС и НАТО а излизането от Варшавският договор...Всичко на тоя свят се връща от мен да го знаеш.Днес пращаш оръжия с които убиват хора утре това се стоварва върху теб....или ти си мислиш че сме недосегаеми....Проблема ти е в главата а това само поп го оправя...Не искам да те обиждам но това е реалността.За неутралитет трябват други хора с друго мислене...Натовското мислене е да се накрада да гепя всичко и да имам оръжие да ми го вземат.Къде ще ги носите тия пари и апартаменти не знам.Зашо е тая лакомия грам представа нямам
    Напротив, Пешо, прекрасно разбрах и прочетох какво си написал. Дори разбирам защо си го направил ! Безплатен обяд никъде няма и това се разбира идеално от всеки мислещ човек. Също така не разбирам защо всичко прокарваш през "дебелото черво" , повярвай за него не мисля ,нито аз, нито такива като мен Съгласна съм ,че и загубата на Студената война ,както и разпада на СССР е прекрасно събитие което позволи на държавите от Източния блок да намерим отново европейското си място. Всички европейски държави ,както и много други цивилизовани такива пращат оръжие не за да се убиват нашествениците, а за да се осигури свободата и териториалната цялост на една европейска държава от един нов нацистки режим !!! Света си научи урока от WWII и затова се обедини по един безпрецедентен начин срещу руската агресия в Украйна. Инвеститорите не мислим да носим никъде парите и имотите си

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

      Не живея в панелните квартали на София, за да знам на какво се радват хората там ,ти явно си там и знаеш повече. Не мисля и ,че масата от хората живеещи в тези квартали не знаят къде и защо по света се живее добре. За да взимат хората заеми са виновни и ЕС и българския избор да живеем като европейци защото докато бяхме извън Евро Съюза, обикновени хора заеми не можеха да теглят ! Колкото до палатите построени в яката на Витоша, мисля, че повечето са на червени велможи, мутри е може и да има някой зърнар или усвоявал евро фондове, но са в пъти по-малко от предните. Относно културният код ами интелигентните хора сме с еднакъв ,а простаците и глупаците не могат да се впишат поради собствените си проблеми и тези определено ги презират ,но това е заради техните "качества". Такива ги презираме и интелигентните българи !!! Богатия Запад, не се страхува от глупави закани или страхове Не разбирам желанието на някой хора да живеят скотски, но да не се приближат до цивилизована Европа !!!
      Содом и Гомор е циливилизацията?!?!?!?
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

        Струва ми се, че пречупваш погледа си върху тези макропроцеси като отношения с ЕС и НАТО през личното си битие. Ако наминеш през панелните комплекси на София, там хората се възторгват от намерени 5 лева на улицата, да речем. В новопостроените комплекси са хора, които не заради ЕС и НАТО са си накупили жилища, а заради кредитите, които им висят на шията до края на трудовия им живот. По Витоша се изпонастроиха палати с усвоени средства от ЕС за подпомагане за земеделието, примерно, а в същото време внасяме 80% от зеленчуците - което е нонсенс, но върви, защото така се захранва корумпираният политически елит, който да осъществява "правилния избор". Това е в столицата. В провинцията е трудно и за един Йордан Йовков да би могъл да опише ситуацията. Единственото оживление е от парите на гастерите - ако това е някаква полза от ЕС и НАТО. Да не говорим, че сме със съвършено друг културен код в сравнение със Запада. Ти поне си там, не е трудно да видиш колко сме близко с едни франсета или с едни германци по манталитет и цивилизационен код. Да не говорим пък за тяхното презрително отношение към нас, каквото и да кажеш в противовес. Това е богатият Запад, който сега, обаче, ще си ляга некъпан наесен, а това е път към прокламираните свобода, братство и равенство - само така Изтокът може да срещне Запада.
        Не живея в панелните квартали на София, за да знам на какво се радват хората там ,ти явно си там и знаеш повече. Не мисля и ,че масата от хората живеещи в тези квартали не знаят къде и защо по света се живее добре. За да взимат хората заеми са виновни и ЕС и българския избор да живеем като европейци защото докато бяхме извън Евро Съюза, обикновени хора заеми не можеха да теглят ! Колкото до палатите построени в яката на Витоша, мисля, че повечето са на червени велможи, мутри е може и да има някой зърнар или усвоявал евро фондове, но са в пъти по-малко от предните. Относно културният код ами интелигентните хора сме с еднакъв ,а простаците и глупаците не могат да се впишат поради собствените си проблеми и тези определено ги презират ,но това е заради техните "качества". Такива ги презираме и интелигентните българи !!! Богатия Запад, не се страхува от глупави закани или страхове Не разбирам желанието на някой хора да живеят скотски, но да не се приближат до цивилизована Европа !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          Дурка наивно смятах че можеш да четеш и да осмисляш текстове...Аз пиша едно ти ми слагаш в устата думи които дори и на сън не са ми минавали през ума...Но си права нямаме необходимия човешки потенциал.В България живеят предимно тарикати които гледат да се присламчат някъде и да бозаят.За толкова години не разбраха че безплатен обяд няма.Най силното оръжие е разума и за съжаление хората които мислят с деебелото си черво мислят точно като тебе...Най хубавото нещо което ни се е случило не е влизането в ЕС и НАТО а излизането от Варшавският договор...Всичко на тоя свят се връща от мен да го знаеш.Днес пращаш оръжия с които убиват хора утре това се стоварва върху теб....или ти си мислиш че сме недосегаеми....Проблема ти е в главата а това само поп го оправя...Не искам да те обиждам но това е реалността.За неутралитет трябват други хора с друго мислене...Натовското мислене е да се накрада да гепя всичко и да имам оръжие да ми го вземат.Къде ще ги носите тия пари и апартаменти не знам.Зашо е тая лакомия грам представа нямам
          Ама пеше АЗ ЗАТОВА ИСКАМ ЗАКОНИ КОИТО ДА ИЗБИЯТ ОТ ГЛАВАТА НА БАЛАМУРНИКА че като си купил 2-3 имотя на ШЗ (демек неизползваеми че и на кредит) много е постигнал.
          В момента всичкото имот е БУТИКОВ - от 90-те години са така. Все са по индивидуален проект, с поръчкови мебели, че в тез кутийки с неправилни форми со колона в средата на стаята, стени на чорчик, другата на кестерме.
          Реално обаче вместо да са АРТ те са откровен безполезен боклук.
          След комунизма отрекохме практичното и евтино жилище. Всички "станахме" баровци от френската ривиера.
          Станаха обаче само строителите и покрай тях посредниците продаващи мечтата на "баровеца". И така вече 30 години.
          Реално само около 2000 и 2013(+/-1,2 години) имаше смисъл да се купува - макс 5 години от 30. Останалото все е набутвация и ОГРОМНА загуба
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            Истински неутрален може да бъде само силният и богатият !!! Останалото е просто лалане или по-скоро снишаване и клатене спрямо вятъра.
            Бе не е точно тъй , но трябват Държавници !!! Ние си отглеждаме помиари тарикати и това ни е в гена , затова и тъй !
            Last edited by pa4anga; 25.04.2022, 14:36.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
              Дурка наивно смятах че можеш да четеш и да осмисляш текстове...Аз пиша едно ти ми слагаш в устата думи които дори и на сън не са ми минавали през ума...Но си права нямаме необходимия човешки потенциал.В България живеят предимно тарикати които гледат да се присламчат някъде и да бозаят.За толкова години не разбраха че безплатен обяд няма.Най силното оръжие е разума и за съжаление хората които мислят с деебелото си черво мислят точно като тебе...Най хубавото нещо което ни се е случило не е влизането в ЕС и НАТО а излизането от Варшавският договор...Всичко на тоя свят се връща от мен да го знаеш.Днес пращаш оръжия с които убиват хора утре това се стоварва върху теб....или ти си мислиш че сме недосегаеми....Проблема ти е в главата а това само поп го оправя...Не искам да те обиждам но това е реалността.За неутралитет трябват други хора с друго мислене...Натовското мислене е да се накрада да гепя всичко и да имам оръжие да ми го вземат.Къде ще ги носите тия пари и апартаменти не знам.Зашо е тая лакомия грам представа нямам
              Истински неутрален може да бъде само силният и богатият !!! Останалото е просто лалане или по-скоро снишаване и клатене спрямо вятъра.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                Пешо, не знаех, че искаш да воюваш и да печелиш войни ! Направо ме учуди с това мнение.
                България, не може да бъде неутрална защото за да си такъв трябва много силна армия с много и качествено оръжие. Нямаме и необходимия човешки потенциал за жалост. Както вече написах за това трябват много ама много пари и много силна икономика ,а ние нямаме и двете. Един неутралитет със сегашните ни възможности ще бъде покана към всеки наш неприятел да ни нападне. Едно от малкото хубави неща които се случиха след 1989 г. е влизането ни в НАТО и ЕС !!!
                Дурка наивно смятах че можеш да четеш и да осмисляш текстове...Аз пиша едно ти ми слагаш в устата думи които дори и на сън не са ми минавали през ума...Но си права нямаме необходимия човешки потенциал.В България живеят предимно тарикати които гледат да се присламчат някъде и да бозаят.За толкова години не разбраха че безплатен обяд няма.Най силното оръжие е разума и за съжаление хората които мислят с деебелото си черво мислят точно като тебе...Най хубавото нещо което ни се е случило не е влизането в ЕС и НАТО а излизането от Варшавският договор...Всичко на тоя свят се връща от мен да го знаеш.Днес пращаш оръжия с които убиват хора утре това се стоварва върху теб....или ти си мислиш че сме недосегаеми....Проблема ти е в главата а това само поп го оправя...Не искам да те обиждам но това е реалността.За неутралитет трябват други хора с друго мислене...Натовското мислене е да се накрада да гепя всичко и да имам оръжие да ми го вземат.Къде ще ги носите тия пари и апартаменти не знам.Зашо е тая лакомия грам представа нямам

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Тва си е шок..., ама огромен. Иначе тенденцията е добра и хубава :-). 20 от 500 000 руски имоти у нас са се продали на Българи през периода. Следващото тримесечие ще има ръст поне 100% значи 50 имота може да станат собственост на Българи. И с това темпо до 2000 години най-много чужденци няма да притежават имоти у нас :-)
                  Сигурен бях, че си наясно, че имотната инвестиция е вечна .... пирамиди братче :-))))
                  Иначе нормално действие за чужденци с имоти друга страна....След вируса и войната, ако имах имот в чужбина сега когато е малко по-свободно пътуването първата ми работа щеше да е да го продам и да си купя с парите имот у нас :-))))
                  не съм много сигурен ако сега продадат имотите си русите как точно ще се оправят с валутата и въобще с логистиката по изповядване на сделката - това предвид на сложността да се пътува, ограниченията върху руските банки и не на последно място репресивните мерки от страна на Русия към оперирането с големи суми валута от страна на гражданите и.

                  ....та затова си мисля, че ако има сериозно развдвижване в посока освобождаване на пари то ще бъде след като се успокои ситуацията в Украйна...демек няма да е скоро.

                  в момента руските инвеститори в тули имат едни имоти плащани на по 1000+Е метъра, които трудно могат да отвържат и на 60% от стойността ако се юрнат масово да продават. Рано или късно и това ще се случи, защото тук могат да ги продадат за твърда валута.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                    Пешо, не знаех, че искаш да воюваш и да печелиш войни ! Направо ме учуди с това мнение.
                    България, не може да бъде неутрална защото за да си такъв трябва много силна армия с много и качествено оръжие. Нямаме и необходимия човешки потенциал за жалост. Както вече написах за това трябват много ама много пари и много силна икономика ,а ние нямаме и двете. Един неутралитет със сегашните ни възможности ще бъде покана към всеки наш неприятел да ни нападне. Едно от малкото хубави неща които се случиха след 1989 г. е влизането ни в НАТО и ЕС !!!
                    Струва ми се, че пречупваш погледа си върху тези макропроцеси като отношения с ЕС и НАТО през личното си битие. Ако наминеш през панелните комплекси на София, там хората се възторгват от намерени 5 лева на улицата, да речем. В новопостроените комплекси са хора, които не заради ЕС и НАТО са си накупили жилища, а заради кредитите, които им висят на шията до края на трудовия им живот. По Витоша се изпонастроиха палати с усвоени средства от ЕС за подпомагане за земеделието, примерно, а в същото време внасяме 80% от зеленчуците - което е нонсенс, но върви, защото така се захранва корумпираният политически елит, който да осъществява "правилния избор". Това е в столицата. В провинцията е трудно и за един Йордан Йовков да би могъл да опише ситуацията. Единственото оживление е от парите на гастерите - ако това е някаква полза от ЕС и НАТО. Да не говорим, че сме със съвършено друг културен код в сравнение със Запада. Ти поне си там, не е трудно да видиш колко сме близко с едни франсета или с едни германци по манталитет и цивилизационен код. Да не говорим пък за тяхното презрително отношение към нас, каквото и да кажеш в противовес. Това е богатият Запад, който сега, обаче, ще си ляга некъпан наесен, а това е път към прокламираните свобода, братство и равенство - само така Изтокът може да срещне Запада.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                      Първите лястовички......

                      Чужденци се отървават от имотите си в България

                      Чужденците продължават да продават имотите си в България, показват последните данни на БНБ.
                      Тва си е шок..., ама огромен. Иначе тенденцията е добра и хубава :-). 20 от 500 000 руски имоти у нас са се продали на Българи през периода. Следващото тримесечие ще има ръст поне 100% значи 50 имота може да станат собственост на Българи. И с това темпо до 2000 години най-много чужденци няма да притежават имоти у нас :-)
                      Сигурен бях, че си наясно, че имотната инвестиция е вечна .... пирамиди братче :-))))
                      Иначе нормално действие за чужденци с имоти в друга страна....След вируса и войната, ако имах имот в чужбина сега когато е малко по-свободно пътуването първата ми работа щеше да е да го продам и да си купя с парите имот у нас :-))))
                      Last edited by pesimist4o na kvadrat; 25.04.2022, 12:57.

                      Коментар


                      • Първите лястовички......

                        Чужденци се отървават от имотите си в България

                        Чужденците продължават да продават имотите си в България, показват последните данни на БНБ.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Няма смисъл да спорим.Досега като не бяхме неутрални колко войни спечелихме????Или викаш тоя път ще спечелим
                          Пешо, не знаех, че искаш да воюваш и да печелиш войни ! Направо ме учуди с това мнение.
                          България, не може да бъде неутрална защото за да си такъв трябва много силна армия с много и качествено оръжие. Нямаме и необходимия човешки потенциал за жалост. Както вече написах за това трябват много ама много пари и много силна икономика ,а ние нямаме и двете. Един неутралитет със сегашните ни възможности ще бъде покана към всеки наш неприятел да ни нападне. Едно от малкото хубави неща които се случиха след 1989 г. е влизането ни в НАТО и ЕС !!!

                          Коментар


                          • недвижимите имоти също са убежище за инвеститорите, дори и във военно време“.

                            https://fakti.bg/imoti/673305-imotit...v-voenno-vreme

                            Коментар


                            • «По делата им ще ги познаете»
                              Last night I went to sleep in Detroit City, and I dreamed about those cotton fields at home. ..
                              https://theconversation.com/oil-pric...ex-ever-178861

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от acen1975 Разгледай мнение

                                ....
                                Ooo, Асенка! А добре дошъл отново.
                                Щом си тук явно чоплиш по нещо....задаващо се...

                                Коментар

                                Working...
                                X