IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

    Така е бетерчо
    Ами така си е. ХА ХА ХА ХА ХА

    Коментар


    • Тренда започва да се обръща: "Цeнтpaлнaтa бaнĸa нa Унгapия oбяви пъpвoтo нaмaлeниe нa лихвените проценти. Πoнижeниeтo e c oщe 100 бaзиcни пyнĸтa."

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        Така е бетерчо
        ХАХАХАХА

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          Така е бетерчо
          Винаги е било така. Това го слушам от години, а кервана си върви

          Коментар


          • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение
            Аз съм на 29 и миналата година се преместих от Варна в София. Дори и с моя доход, който е доста над средния, едвам мога да си позволя да закупя жилище до 300 000 евро с 15 годишен кредит и то със сегашните лихвени проценти. Цените в София в премиум кварталите, в сграда с добро строителство, отдавна са прехвърлили 2500 евро на кв.м. Но няма как някой да ме убеди, че има толкова много платежоспособни хора, които имат и желание да закупят апартамент в София на такива цени. Имало е и явно още има свободни капитали ( не говоря за произхода им), които се инвестират масово с строителство, което води до бум на имотния пазар. Но това с празните апартаменти е вярно, както обаче е вярно, че има глад за хубави имоти, но цените в момента са непосилни за 95% от населението. А дали останалите 5% ще искат да си дават парите за да подържат ценовия балон, може само да наблюдаваме
            Така е бетерчо

            Коментар


            • @Kaвръков: както казах преди денн-два приключи бурята на западм коато тук даже не се и усети.... смятайй ... само нагоре сме от тук нататък стига да има кеш за салфетки!
              https://www.investor.bg/a/539-banki-...te-povisheniya

              Коментар


              • Аз съм на 29 и миналата година се преместих от Варна в София. Дори и с моя доход, който е доста над средния, едвам мога да си позволя да закупя жилище до 300 000 евро с 15 годишен кредит и то със сегашните лихвени проценти. Цените в София в премиум кварталите, в сграда с добро строителство, отдавна са прехвърлили 2500 евро на кв.м. Но няма как някой да ме убеди, че има толкова много платежоспособни хора, които имат и желание да закупят апартамент в София на такива цени. Имало е и явно още има свободни капитали ( не говоря за произхода им), които се инвестират масово с строителство, което води до бум на имотния пазар. Но това с празните апартаменти е вярно, както обаче е вярно, че има глад за хубави имоти, но цените в момента са непосилни за 95% от населението. А дали останалите 5% ще искат да си дават парите за да подържат ценовия балон, може само да наблюдаваме

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Млад си, имаш време да опъваш ластици и прашки. Има време за имота, ще почакаш.
                  Чудя се каква ли е средната възраст на хората пишещи в тази тема, а и въобще като цяло за форума.
                  Ще е интересно, ако можеше да се види и разбивка по възраст на потъжнителите списващи редовно тук.
                  Last edited by Kris_; 24.05.2023, 14:26.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gbikov Разгледай мнение

                    Абеее, скъпо, скъпо, ама за гореизброените май не е много скъпо. Иначе и аз уча и работя в Германия, след дипломирането планувам да се върна в БГ, да си купя жилище в София и да си намеря работа по специалността.
                    Млад си, имаш време да опъваш ластици и прашки. Има време за имота, ще почакаш.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение
                      Тази седмица получих оферта за 125кв.м. с общи части партерен апартамент с 200 кв метра двор завидната сума от 650 000 евро с ДДС. Сградата е на акт 14 в квартал Хладилиника. Ако искаш
                      УжасТ!!! Това не е нормално и нека сега някой ми каже, че няма балон. Не е балон, ами е цепелин.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gbikov Разгледай мнение

                        Разбира се. Имоти ще има за всички предостатъчно. Нужно е само търпение и чакане на момента за покупка. Аз лично следя коментарите на един много знаещ съфорумец и мисля, че скоро той ще ни даде знак за появата на голямото МЯУ.
                        4 имота купих докато се покаже това МЯУ. Гаража мавзолей и таванското ателие в Сф и два апарта в Плевен. И даже мъркане не чух за това време.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gbikov Разгледай мнение

                          Как? Нали ни обещаха, че ще борят инфлацията? Не вярвам в Европа започнат пак да понижават лихви да започне ново печатане. Нека първо паднат цените на имотите, пък после да става каквото ще.
                          не, не, никакво печатане повече.
                          трябва инфлация да се бори, чрез криза
                          па ако ще да сгъне и без това лабавата икономика
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Тази седмица получих оферта за 125кв.м. с общи части партерен апартамент с 200 кв метра двор завидната сума от 650 000 евро с ДДС. Сградата е на акт 14 в квартал Хладилиника. Ако искаш

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение

                              ХА ХА ХА, снимката си я бива, само пейката трябваше да е на перон и в далечината да се вижда последния вагон на заминал влак. Това го казвам, въпреки, че като чакащ на перона понижител ми е трудно да преглътна горчивата дъвка и знаейки, че има още доста да почакам до намаленията на цените.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от gbikov Разгледай мнение

                                Това за чакането скъпа, си го знаем и без някой да ни го казва. Но, ние не бързаме и сме се въоръжили с доста търпение.

                                Коментар

                                Working...
                                X