IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    По-кротко го давай.Не си спомням да съм те обидил.
    Питам най-нормално какво повече имат децата в Западна Европа от българските деца.Отговор няма,а само истерични крясъци.
    Излагаш се бе пич! Този живот не е само хляб и зрелища! За да заживеем в едно по-развито общество трябва всички да надскочим себе си.
    Досега имах по-високо мнение за теб!
    Last edited by Laconic; 09.06.2023, 14:44.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

      Не можеш да разбираш от всичко! Стига си писал глупости!!!
      Не си прав - до сега не е имало тема по която да не се изкаже ескпертно.

      По темата с децата - да има още много какво да се направи за подпомагане на раждаемоста от държавата, но сравнено с бясно капиталистическите държави сме доста социални по въпроса. Особено майчинствово - сигурно сме една от държавите с най-дълго платено такова.
      Понеже имам дете на 1.5 години и жена ми си пише в интернет с някакви други майки от света които са родили същия месец - от Сърбия, през ОК, Австралия, САЩ, Канада, Кореа. Поне от гледна точка разходи за раждане и майчинство сме много добре. Дори на места като Австралия хората са принудени да си оставят децата на детска градина от 4 месечни - а тук дори няма да ти вземат толкова малко дете.
      На една площадка си говорих с една майка живееща във Франция и каза че на 6-я месец трябвало да го пуснат на градина иначе нямало как да се оцелее ако тя си седи в къщи. А тия в САЩ май имат 1 месец и после обратно на работа - но на тях политиката им е да си внасят умни хора през зелените карти и им през тая за "народа". За това е недостъпна здравната система и училищата им са зле.

      Иначе много ме е яд например че направиха ддс-то на хотелиерите 9%, а можеше да е за книги, памперси, играчки и т.н.

      Коментар


      • Ето какво има за децата в "развитите" държави. МЕСЕЦ на сексуалните извращения и честването му в училища и детски градини. Детски книги, разказващи за родители-"суингъри", с поука "и аз искам да съм суингър като порасна". Травестит шоута за всички възрасти. А по градинките и площадите децата на белите ядат бой от мултикултурализма. Не знам как не разбирате какъв рай е България.

        https://www.bitchute.com/video/hS3Pnp4LJO41/

        https://www.bitchute.com/video/zrDe9orsdcge/
        This is “Pride day” at @ StMattsTigers. The school was decorated in progress pride flags with teachers dressed up for pride. It also included a drag performance for students. https://t.me/libsontiktok/2587

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

          Не можеш да разбираш от всичко! Стига си писал глупости!!!
          По-кротко го давай.Не си спомням да съм те обидил.
          Питам най-нормално какво повече имат децата в Западна Европа от българските деца.Отговор няма,а само истерични крясъци.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение
            Аз имам въпрос към съфорумците- какво ви е мнението за този имот?
            https://www.olx.bg/d/ad/tristaen-apa...8-ID8XgRF.html
            Мястото и уличния партер са пълен минус. Бих търсил друго.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Какво точно има в развитите държави за децата ,което липсва в България?
              Не можеш да разбираш от всичко! Стига си писал глупости!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Какво точно има в развитите държави за децата ,което липсва в България?
                Най добре да не ти се налага да разбираш.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Какво точно има в развитите държави за децата ,което липсва в България?
                  мани го накавръка,
                  чул е и той за развити държави
                  ама пропуснал да разбере, че там се плащат данъци и не се краде от парното
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Пълни глупости ,във всяка една развита държава се правят силни политики за децата ,в България една детска болница даже не искат да построят,едничка даже ,изобщо тая тема не е за коментиране .
                    плямпаш високопарни общи приказки, да не споменавам като кого.
                    в турция лекарствата за деца са безплатни, мисля, че и лечението.
                    ако толко искаш безплатно, отивай там.
                    само рев; дайте ми, защо не ми давате, малко ми е, ама те защо имат повече
                    а сам гледаш какво да открадеш и как да минеш тънкана. откъде да дойдат пари за безплатни работи, м?
                    айде не ме дразни излишно
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Пълни глупости ,във всяка една развита държава се правят силни политики за децата ,в България една детска болница даже не искат да построят,едничка даже ,изобщо тая тема не е за коментиране .
                      Какво точно има в развитите държави за децата ,което липсва в България?
                      Днес съм завел децата на един минерален плаж с няколко детски басейна. Утре ще ги водя на лунапарк и зоопарк .Миналата седмица ги водих в детски кът в мола с различни забавления.
                      Какво повече от това?
                      Last edited by mirodes; 09.06.2023, 14:27.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        ,Супер,защо тогава младите семейства бягат на Запад и раждаемостта и смъртността в България цепят рекорди ?
                        Коефициентът на плодовитост в България е 1.78.При средно 1.57 за ЕС.А на запад в последните години бягат основно младите цигански семейства.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          трябва да се излекуваш от това мислене, че някой трябва непрекъснато да ти дава и да прави нещо за теб.
                          отглеждането на деца и възпитаването им е функция на родителите.
                          само ромовете чакат някой да им даде
                          Пълни глупости ,във всяка една развита държава се правят силни политики за децата ,в България една детска болница даже не искат да построят,едничка даже ,изобщо тая тема не е за коментиране .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
                            ОПА, при 20% инфлация кво правим - [ATTACH=CONFIG]n4074949[/ATTACH]


                            Рецесийка нещо?

                            [ATTACH=CONFIG]n4074951[/ATTACH]
                            Когато основният мотор "Инфлацията" умира, всичко отива "у киреча"!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                              Той е точно като тях, знае два начина - "дадоха ми" и "гепих". Затова се фрустрира от напредъка в обществото, все по-малко възможности вижда.
                              С мен не се занимавайте,без лични моето дете е голямо вече ,то не е и български гражданин дори ,говорим за сега ,за хората които ще имат или нямат деца ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                                Данъчни отстъпки за деца НЯМАШЕ. Сега има, даже ги поувеличиха. Безплатните лекарства за деца са В ПЪТИ повече от тогава. Даже детските градини са безплатни СЕГА. Учебниците също, за всички ученици, не както беше до 4 клас.

                                Но, слава богу, революция няма. Слава богу, не подаряват жилище на търтеите само защото имат деца. За съжаление все още дават доста пари за помощи на многодетни мързеливци. Подредихме много неща, революциите правят точно обратното, хаос.
                                ,Супер,защо тогава младите семейства бягат на Запад и раждаемостта и смъртността в България цепят рекорди ?

                                Коментар

                                Working...
                                X