IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

    Хахахаааааааааааааааааа, хоооооо, хииииии...
    Ти нормален киборг ли си?
    щом го дразнят тия неща е съвсем нормален
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Простичкото спазване на правилата. Това е мотиката, която настъпваме системно. Няма конструкция и структура без ред и дисциплина.
      само това не!
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
        Ето какво има за децата в "развитите" държави. МЕСЕЦ на сексуалните извращения и честването му в училища и детски градини. Детски книги, разказващи за родители-"суингъри", с поука "и аз искам да съм суингър като порасна". Травестит шоута за всички възрасти. А по градинките и площадите децата на белите ядат бой от мултикултурализма. Не знам как не разбирате какъв рай е България.

        https://www.bitchute.com/video/hS3Pnp4LJO41/

        https://www.bitchute.com/video/zrDe9orsdcge/
        Хахахаааааааааааааааааа, хоооооо, хииииии...
        Ти нормален киборг ли си?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          По-кротко го давай.Не си спомням да съм те обидил.
          Питам най-нормално какво повече имат децата в Западна Европа от българските деца.Отговор няма,а само истерични крясъци.
          Ред.
          Last edited by Arana; 09.06.2023, 15:06.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

            И аз чакам да разбера отговора на този въпрос. Какво "по-развито" има на запад, което тук им липсва на децата.
            Простичкото спазване на правилата. Това е мотиката, която настъпваме системно. Няма конструкция и структура без ред и дисциплина.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение
              Основно са точно изброените неща в главите на тези, които се редят пред американското посолство в София. Има и изключения, но са малко хората, които имат друго освен бръмбари в главата.
              Тея с бръмбарите са в тази тема

              Коментар


              • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
                "Нещо което кара хората от цял свят да емигрират ТАМ,а от БГ да бягат с 200." Наивност? Фантазии? Очаквания?
                Основно са точно изброените неща в главите на тези, които се редят пред американското посолство в София. Има и изключения, но са малко хората, които имат друго освен бръмбари в главата.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  ти нещо се сърдиш на тия клипове
                  да не е това, което си мисля
                  Абе и аз го подозирам това отдавна.
                  Last edited by Kris_; 09.06.2023, 14:55. Причина: като ощипан всеки път

                  Коментар


                  • "Нещо което кара хората от цял свят да емигрират ТАМ,а от БГ да бягат с 200." Наивност? Фантазии? Очаквания?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                      И аз чакам да разбера отговора на този въпрос. Какво "по-развито" има на запад, което тук им липсва на децата.
                      Няма и да ти кажат.Само общи лафове и нищо конкретно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
                        Какво "по-развито" има на запад, което тук им липсва на децата.
                        Нещо което кара хората от цял свят да емигрират ТАМ,а от БГ да бягат с 200.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Конкретно питам.От какво са лишени българските деца в сравнение с тези в Западна Европа и САЩ?Щото имам и племенница на годините на моите деца в САЩ, та се наложи майка ми да ходи да я гледа,щото сестра ми трябваше 2 месеца след раждането да се върне на работа.
                          И аз чакам да разбера отговора на този въпрос. Какво "по-развито" има на запад, което тук им липсва на децата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                            Човека казва,че пишеш глупости и това е абсолютен факт ! Това не е обида.И истерика си ти.
                            А ако идеш да живееш в чужбина с децата ,ще разбереш.С търсене в сайта на НСИ няма как да го проумееш
                            Същото важи и тоя с клиповете
                            ти нещо се сърдиш на тия клипове
                            да не е това, което си мисля
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                              Излагаш се бе пич! Този живот не е само хляб и зрелища! За да заживеем в едно по-развито общество трябва всички да надскочим себе си.
                              До сега имах по-високо мнение за теб!
                              Конкретно питам.От какво са лишени българските деца в сравнение с тези в Западна Европа и САЩ?Щото имам и племенница на годините на моите деца в САЩ, та се наложи майка ми да ходи да я гледа,щото сестра ми трябваше 2 месеца след раждането да се върне на работа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                                По-кротко го давай.Не си спомням да съм те обидил.
                                Питам най-нормално какво повече имат децата в Западна Европа от българските деца.Отговор няма,а само истерични крясъци.
                                Човека казва,че пишеш глупости и това е абсолютен факт ! Това не е обида.И истерика си ти.
                                А ако идеш да живееш в чужбина с децата ,ще разбереш.С търсене в сайта на НСИ няма как да го проумееш
                                Същото важи и за тоя с клиповете
                                Last edited by petrg5s; 09.06.2023, 14:44.

                                Коментар

                                Working...
                                X