IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    ще има, тук съм съгласен,
    но не ми се влиза в дискусия,
    защо няма д аима подобен спад при имотиту
    Защо така бягаш по тъча, дай поне веднъж да сме на едно мнение?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

      Скоро очаквай спад на цените на новите автомобили!
      ще има, тук съм съгласен,
      но не ми се влиза в дискусия,
      защо няма да има подобен спад при имотиту
      Last edited by ratten; 12.06.2023, 22:04.
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение
        Трайко, като каква калинка ти предлагат да се цаниш? Ти не си за костенурките нинджа!
        Drisko, няма кадри и за това съм ценен. Качествените хора отдавна работят за прогнилия запад, тук останахме само посредствени кадри, като теб и мен...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          попадаш в понижителския капан
          сега изглежда реална,
          но като наближи ще се окаже, че 2039 е по-реална
          По-реално ще е да са на перона, но не като туристи или под моста, но не като рибари.
          Още по-реално изглежда и безплатния wifi от Starbucks.

          Коментар


          • Страшни лафове... Цените на новите автомобили ще паднат точно както цените на новите имоти Иска ни се, ще чекаме, ще се плюнчиме... па белким ни огрее.

            Инфлацията не прощава никъде. Преди 10 години нов Голф от производителя беше 15-20 хил. евро -- сега е двоен. По същия начин вижте и премиум марките. Че то вече средна бира Е класа с 4-цилиндрова косачка и някоя друга екстра.... с ддс-то отива на 100 хиляди евра нова. А допреди Ковид за тези пари се купуваше най-върховото AMG E63. По-евтино няма да става, по-здраво бачкане и вдигане на дохода е единственият изход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

              2029г.беше за първи път промотирана от Купата, като начална за спада, още през 2017г., когато се прибирах от Созопол. Тогава всички понижители я приеха едва ли не с насмешка. Сега изглежда напълно реална. Когато на някои им се струваха цени от 1500€, скъпи, след 5-6 години, цени от 4500€, ще им се виждат изгодни за вход.
              попадаш в понижителския капан
              сега изглежда реална,
              но като наближи ще се окаже, че 2039 е по-реална
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                Докъде доведе последните 6 години, в които вещаеш срив?

                В центъра на София също почти не може да се строи и като сравняваш е добре да даваш конкретни примери (а не просто Западна Европа).

                Не става с общи приказки, Берти. Неуважително към аудиторията е, все пак това е инвеститорски форум (нищо че нивото е доста ниско).
                м, тя па една аудитория
                накаврка, петрогъсчо, лаконикчо и още няколко бездомници
                другите пропускаме
                препоръка е

                Коментар


                • Трайко, като каква калинка ти предлагат да се цаниш? Ти не си за костенурките нинджа!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                    Дали са 5% или повече, но е важна е посоката...
                    Ще е моментно, а догодина ще са даже малко по-скъпи.
                    Не е много за чакане на нова кола да ѝ падне заводската цена. По-голям шанс има ДВГ-то да излезе като опция преди това, и който е успял да купи на оферта музейни експонати докато може.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                      Остави заяжданията настрана, но имам оферта за работа в силово министерство и се чудя над офертата! Дай съвет, нали уж си бил в казарма?
                      Не съм бил уж, приеми офертата, скоро може да станем колеги, щото и аз чакам оферта

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        Айде отече ДАНС. Абе ко дават 10к що не. И аз съм пред такава дилема, дали да си го барам за половината или да работя
                        Май искат да ме цакат с топла бира...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение

                          Успех ти пожелавам! Работя по проекти за автомобилната индустрия, и предвид тежките инвестиции, които се правят за преструктуриране на производствените мощности това едва ли ще се случи с повече от 5%, които ще бъдат много бързо наваксани.
                          Дали са 5% или повече, но е важна е посоката...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SlonH Разгледай мнение

                            За колите напълно подкрепям, няма смисъл да платиш 42000лв за ново фиатче типо, безумно стана, но каква е алтернативата за друго ново, нова дачия джогер пак отива към 40000, за шкодите или Фауве да не говорим. Така че или взимаш стара и изпитана и здрава в дадения бюджет или си кешиш като поп. Същото е и с имотите, ако искаш ново кешиш, ако искаш стара бг тухла кешиш, ако искаш четири здрави стени и покрив да те крият от дъжда - вземи си панелка. Ако искаш локация кешиш, ако искаш евтино - Ботунец, Долни Богров, Нови Искър. Ама евтино, с хубава тухла, на добра локация е като 25 годишна кола за пет илядо лева куту нова, карана в неделя до евангелската църква в горни Бремен от 97 годишен лекар... Химера демек, е може една на 100, на 1000 да е бяла лястовица, може и някой такъв имот да изпадне все някога.
                            те у наше село искат 1300€ квадратя .... и то пак на ШЗ, без да оправят двора, ограда
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                              Остави заяжданията настрана, но имам оферта за работа в силово министерство и се чудя над офертата! Дай съвет, нали уж си бил в казарма?
                              Айде отече ДАНС. Абе ко дават 10к що не. И аз съм пред такава дилема, дали да си го барам за половината или да работя
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                                Скоро очаквай спад на цените на новите автомобили!
                                Успех ти пожелавам! Работя по проекти за автомобилната индустрия, и предвид тежките инвестиции, които се правят за преструктуриране на производствените мощности това едва ли ще се случи с повече от 5%, които ще бъдат много бързо наваксани.

                                Коментар

                                Working...
                                X