IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Спада тепърва започва. Мъртвилото в интереса за покупка се засилва с всеки изминал ден.Отделно една след друга банките почнаха да влизат в кампании за депозити .До 6 месеца ще има депозити лихви над 3% за 12 месеца .
    Ще те почерпя една бира, ако приказките ти излезнат верни за лихвата по депозитите след 6 месеца.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение

      Много хубава новина! До 6 месеца ги зануляват имотито и няма да има кой да ги купи, защото няма да има за купуване.
      Ще има. Колиби с обрасли парцели без вода по селата около Бела Слатина. Но без ЗЗ. Тя си е скъпичка.
      Понеже имам наследствена земя в едно Плевенско село на р. Искър ми звъняха да питат дали няма да купя още. По 3К левчета декара. Благодарих учтиво и отказах. Това са цените в момента. И не са от най-високите.
      Last edited by bulgarian lev; 12.06.2023, 23:23.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        ТБИ са доста агресивни, оказва се че съм имал някаква незакрита депозитна сметка при тях със стотина лева вътре (аз изобщо не си спомнях за нея), звъняха ми няколко пъти да ми предлагат някакво глупаво приложение да съм теглел и да съм откривал депозити през него. Май и са орязали таксите сериозно, нямало поддръжка, нямало за теглене от банкомат и подобни. Аз им казвам, че не съм в БГ и не ми трябва, след половин час друг служител звъни.

        Явно са дали целия списък с ЕГН-та на разни студентчета, които да ги прозвъняват и да пробутват това приложение. Много ми мирише на пирамида.
        Разкарах квото имах там. Направих си преводи за 1€ в една банка, малко само чакат и приготвям кинти за покупката на 2023. Дават кредити ТБИ почти като бързите и им трябва свежа плът...кинти демек.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Спада тепърва започва. Мъртвилото в интереса за покупка се засилва с всеки изминал ден.Отделно една след друга банките почнаха да влизат в кампании за депозити .До 6 месеца ще има депозити лихви над 3% за 12 месеца .
          Много хубава новина! До 6 месеца ги зануляват имотито и няма да има кой да ги купи, защото няма да има за купуване.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Спада тепърва започва. Мъртвилото в интереса за покупка се засилва с всеки изминал ден.Отделно една след друга банките почнаха да влизат в кампании за депозити .До 6 месеца ще има депозити лихви над 3% за 12 месеца .
            ТБИ са доста агресивни, оказва се че съм имал някаква незакрита депозитна сметка при тях със стотина лева вътре (аз изобщо не си спомнях за нея), звъняха ми няколко пъти да ми предлагат някакво глупаво приложение да съм теглел и да съм откривал депозити през него. Май и са орязали таксите сериозно, нямало поддръжка, нямало за теглене от банкомат и подобни. Аз им казвам, че не съм в БГ и не ми трябва, след половин час друг служител звъни.

            Явно са дали целия списък с ЕГН-та на разни студентчета, които да ги прозвъняват и да пробутват това приложение. Много ми мирише на пирамида.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
              Брокери отчитат 30% спад на запитванията за покупка на жилище в София

              https://www.investor.bg/a/113-analiz...ishte-v-sofiya
              Спада тепърва започва. Мъртвилото в интереса за покупка се засилва с всеки изминал ден.Отделно една след друга банките почнаха да влизат в кампании за депозити .До 6 месеца ще има депозити лихви над 3% за 12 месеца .

              Коментар


              • Брокери отчитат 30% спад на запитванията за покупка на жилище в София

                https://www.investor.bg/a/113-analiz...ishte-v-sofiya

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение

                  Кои са те? Възрожденците от Израждането ли?
                  Калинките кои са? Не знам за парламента летвата за калинка трябва да е по-висока. Примерно тарторите.
                  Не спец по калинки де, помагай!
                  Ай, лека, че утре пак съм на спявка с уж западни калинки. В Бг калинки да искаш ..

                  Иначе да, възрожденци са ми "любимци"...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                    Най-противни са ми калинките летящи на изток!
                    Кои са те? Възрожденците от Израждането ли?
                    Калинките кои са? Не знам за парламента летвата за калинка трябва да е по-висока. Примерно тарторите.
                    Не съм спец по калинки де, помагай!
                    Last edited by Kris_; 12.06.2023, 22:31.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение
                      Аре кажи я, интересно ми е. Успех с начинанията и внимавай с констенурките нинджа да не те гледаме по телевизията някога.
                      Най-противни са ми калинките летящи на изток!

                      Коментар


                      • Аре кажи я, интересно ми е. Успех с начинанията и внимавай с констенурките нинджа да не те гледаме по телевизията някога.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение
                          Можеш поне да кажеш коя ти е любимата калинка в парламента. Все се дърпаш и не щеп да споделиш.
                          Нямам такава, но мога да ти кажа коя ми е най-не любима! Други въпроси имаш ли?

                          Коментар


                          • Можеш поне да кажеш коя ти е любимата калинка в парламента. Все се дърпаш и не щеш да споделиш.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                              Защо така бягаш по тъча, дай поне веднъж да сме на едно мнение?
                              е, за новите коли май споделих, че сме на едно мнение
                              за имотиту за сега се разминаваме
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение
                                Страшни лафове... Цените на новите автомобили ще паднат точно както цените на новите имоти Иска ни се, ще чекаме, ще се плюнчиме... па белким ни огрее.

                                Инфлацията не прощава никъде. Преди 10 години нов Голф от производителя беше 15-20 хил. евро -- сега е двоен. По същия начин вижте и премиум марките. Че то вече средна бира Е класа с 4-цилиндрова косачка и някоя друга екстра.... с ддс-то отива на 100 хиляди евра нова. А допреди Ковид за тези пари се купуваше най-върховото AMG E63. По-евтино няма да става, по-здраво бачкане и вдигане на дохода е единственият изход.
                                Точно! Ще са принудени да повишат заплатите, а не да свалят цените до приземяване на старите нива. Само където спекулата е нагляла ще има истински сериозна корекция.

                                Коментар

                                Working...
                                X