IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.capital.bg/biznes/imoti/...mesechie_tozi/
    94 процента от сделките в София са с ипотеки!!! Това е голяма изненада.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

      Последният мохикан? А сега накъде?
      Е, пак наново. Даже нямам време да започна пак процедурата. Нека първо франсето ми изпрати ключовете. Дадох му адрес да ги прати.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Аз другия месец пък ще ходя към Хърватия, ама като гледам след като ги приеха в Шенген, са станали топ дестинация.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          ама ти верно си мазохист
          велинград на нова година
          албена насред юли...
          Двама сме. Аз миналата седмица бях на Велинград,другата заминавам на Несебър.

          Коментар


          • Малий, тука некои ....... да ги наречем "индивиди"... ептен са изплискали легенЯ!


            сАс здраве

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
              Изтрезняването застигна и Албенци. Уйдисах на малкия и резервирах 3 дена - 600 кинта на ден 5* на 1 ва линия, закуска и вечеря. Хотелът полупразен, курорта също, някои заведения изобщо не са отворили.
              Цени
              На обяд пилешко филе (риба нема) с черен ориз 27 кинта, леб нема (???!!!) наложи се да се поръча пица - 15 кинта, бургер с тъко филе 25 кинта, бира 7 кинта, другите не ги помня. Паркинг 20 кинта, комплект чадър и 2 шезлонга 27 кинта. Надуваем батут 15 мин, 10 лв.
              Морето фрашкано с всякаква гад, умрели мравки, водорасли, тук таме малко найлон, водата мътна и мазна.
              За тия паре в Турция получаваш.
              Кристално чисто море.
              Храна, коктейли, плодове - поднесено директно на плажа.
              Мн по хубава храна, вкл и фрешове от нар.
              Прясна риба.
              Шезлонги и чадъри на полупразен плаж (тук се полага само 2 шез и 1 чадър зс стая).
              + още, но ме мързи да пиша.
              ама ти верно си мазохист
              велинград на нова година
              албена насред юли...

              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Изтрезняването застигна и Албенци. Уйдисах на малкия и резервирах 3 дена - 600 кинта на ден 5* на 1 ва линия, закуска и вечеря. Хотелът полупразен, курорта също, някои заведения изобщо не са отворили.
                Цени
                На обяд пилешко филе (риба нема) с черен ориз 27 кинта, леб нема (???!!!) наложи се да се поръча пица - 15 кинта, бургер с тъко филе 25 кинта, бира 7 кинта, другите не ги помня. Паркинг 20 кинта, комплект чадър и 2 шезлонга 27 кинта. Надуваем батут 15 мин, 10 лв.
                Морето фрашкано с всякаква гад, умрели мравки, водорасли, тук таме малко найлон, водата мътна и мазна.
                За тия паре в Турция получаваш.
                Кристално чисто море.
                Храна, коктейли, плодове - поднесено директно на плажа.
                Мн по хубава храна, вкл и фрешове от нар.
                Прясна риба.
                Шезлонги и чадъри на полупразен плаж (тук се полага само 2 шез и 1 чадър зс стая).
                + още, но ме мързи да пиша.
                Last edited by better; 14.07.2023, 20:12.

                Коментар


                • Колко изпаднал трябва да си, че да си правиш алтернстивен профил в анонимен форум, че да си лайкваш сам коментарите и да се подкрепяш сам. Егати nolife-рите
                  Last edited by MorskiShop; 14.07.2023, 19:19.

                  Коментар


                  • Много лоши новини за английските банкороби,оттам и за българските.
                    Завършека на такива бързи и стръмни ръстове винаги е сеч и реки от кървища на пишман повдигачи,които заради глупостта си,не са се освободили от тежеста.


                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                      Напълно ги оправдавам и аз да бях сбъркал с толкова прогнозите за срива и аз сигурно щях да сменя ника

                      Его и Кавръка все някога ще познае ама няма тази тежест след като години на ред е бъркал

                      А тия се сменят на всеки 6 месеца и накрая някой все някой ще познае от "първият път"
                      Чакай, чакай...ти нали вече го смени ??
                      Аз за един се сещам, а то винаги има и поне още един.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        И уж нов ник, а знае цялата кореспонденция от 10г.
                        Напълно ги оправдавам и аз да бях сбъркал с толкова прогнозите за срива и аз сигурно щях да сменя ника

                        Его и Кавръка все някога ще познае ама няма тази тежест след като години на ред е бъркал

                        А тия се сменят на всеки 6 месеца и накрая някой все някой ще познае от "първият път"

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                          И уж нов ник, а знае цялата кореспонденция от 10г.
                          Ами имат си предводители за пример. Знаете ги кои са. Клоуни, клоуни, клоуни...
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                            Нема страшно тия са като котките прераждат се непрекъснато

                            Ето изчезне ортодокса или кретена появява ти се АМГ и Петърчо
                            И уж нов ник, а знае цялата кореспонденция от 10г.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Тия от немските, двама знаех, ама ловеца на индийки, май вече е сторил греха. Чакаме другия...
                              Нема страшно тия са като котките прераждат се непрекъснато

                              Ето изчезне ортодокса или кретена появява ти се АМГ и Петърчо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                Не знам дали е от нашите, може да е понижител от някой немски форум примерно, който разбирайки, че е изпуснал годините след 2017та и виждайки новите нива се е подготвил да извърши грях, чрез самоубийство.
                                Тия от немските, двама знаех, ама ловеца на индийки, май вече е сторил греха. Чакаме другия...

                                Коментар

                                Working...
                                X