IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

    От твойта уста, в Божиите уши!
    Давай! Децата носят късмет. На мен след раждането ми потръгна още повече.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      От твойта уста, в Божиите уши!
      Колкото по-млад направиш деца, толкова по-добре. А не като мен на дърти години да гледаш малки деца.А така ще имаш хоризонт и за повече деца, особено ако жена ти е млада. Така че не се чуди,а действай.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Щом и за това не мрънка,значи е ЖЕНАТА.Вземай я,прави й няколко деца и животъг ти ще се осмисли напълно. А пари и имоти може да трупаш паралелно с брака и отглеждането на децата.
        От твойта уста, в Божиите уши!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

          ++++1000

          Обаче го правят хитро. Споделям опита на приятели - първо да излезнат малко на квартирка, да видят как ще е съвместното съжителство. Ако си паснат, почват лека полека - ама то цял живот по квартири ли ще се влачим.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            Образованието преди 20г./предполагам, че си около 40те/ беше много рискова инвестиция. Тогава все още пипалата от Соца не бяха изтръгнати в частния сектор и за хубавите позиции се налагаше да имаш гръб. Но щом ти се е получило, супер. И все пак, няма лошо родителя да осигури жилище на младежта.
            Така е, ако си бил при "назначените" бизнесмени. За чуждите имаше значение само и единственно да имаш уменията, и да им пълниш джобчето, за което ти се отблагодаряваха със същото.
            Разбира се, че не е лошо, стига да имаш възможност.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Абсолютно. Ти като адвокат знаеш най-добре. Юридически един мъж е с нулеви права след развода. А и преди това. Ако иска човек да създаде деца, има си начини и без брак и без обвързване. Но да си наденеш това тегло на главата....Не знам.
              Имуществото, което е придобито преди брака си остава собственост на този, на който е било. Ако се купува жилище по време на брака нищо не пречи да се запише собственост на някой от родителите ти или на брат или сестра.Скъпа кола също. Паричен влог се изтегля преди развода и така нататък.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Тук си прав.Размекнаха се мъжете в наши дни.И себе си включвам.
                Абсолютно. Ти като адвокат знаеш най-добре. Юридически един мъж е с нулеви права след развода. А и преди това. Ако иска човек да създаде деца, има си начини и без брак и без обвързване. Но да си наденеш това тегло на главата....Не знам.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                  Това го чета често у форума, но вкъщи не процедирахме така, и приятелката пак е доволна. При мен като стане въпрос за техника, коли и имоти, женски акъл не приемам, но няма как да не отчета, че и разликата в годините е сериозна.
                  Щом и за това не мрънка,значи е ЖЕНАТА.Вземай я,прави й няколко деца и животъг ти ще се осмисли напълно. А пари и имоти може да трупаш паралелно с брака и отглеждането на децата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    А какъв мъж е това, една курва да определя дали да купува жилище или да не купува?
                    Като не и харесва - пътеките и при майка си. Гледам ги навсякъде около мен - уж големите мъжаги, а тръгнали след тъпата патка все едно е господ.

                    Навремето прадядо ми като се напиел и се прибира - цялата къща (жената и децата) бягат и се крият, щото оня млати здраво с кривака. Изкарал все така пиян-залян войните (балканска, междусъюзническа, първа световна), прибрал се от дойран и след една година се родил дядо ми, най-малкият син. И пак са станали на хора. А сега какво? Смешна работа.

                    На една жена не и ли вземеш страха още от рано, тежко ти.
                    Тук си прав.Размекнаха се мъжете в наши дни.И себе си включвам.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                      Комплекси ли, завист ли.....не бива така. Не си виждал човека, а мнение имаш за него.
                      Той си е показвал снимка на краката и е споменавал "Бавареца" (поне десетина пъти).
                      Другото е пределно ясно от мненията му.

                      Повярвай ми, няма за какво да му завиждам, а и съм си превъзмогнал комплексите


                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
                        е
                        А какъв мъж е това, една курва да определя дали да купува жилище или да не купува?
                        Като не и харесва - пътеките и при майка си. Гледам ги навсякъде около мен - уж големите мъжаги, а тръгнали след тъпата патка все едно е господ.

                        Навремето прадядо ми като се напиел и се прибира - цялата къща (жената и децата) бягат и се крият, щото оня млати здраво с кривака. И пак са станали на хора. А сега какво? Смешна работа.
                        Дали са станали хора или жалки ДС доносници е въпроса?
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение
                          Добре че са жените в някои случаи, че да се напънат мъжете, иначе цял живот ще си свиркат
                          А какъв мъж е това, една курва да определя дали да купува жилище или да не купува?
                          Като не и харесва - пътеките и при майка си. Гледам ги навсякъде около мен - уж големите мъжаги, а тръгнали след тъпата патка все едно е господ.

                          Навремето прадядо ми като се напиел и се прибира - цялата къща (жената и децата) бягат и се крият, щото оня млати здраво с кривака. Изкарал все така пиян-залян войните (балканска, междусъюзническа, първа световна), прибрал се от дойран и след една година се родил дядо ми, най-малкият син. И пак са станали на хора. А сега какво? Смешна работа.

                          На една жена не и ли вземеш страха още от рано, тежко ти.
                          Last edited by ejonny2376; 10.07.2023, 19:54.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Ами редно си е семейството да има собствено жилище .Още повече като има и деца.Жените много си падат да правят ремонти и да аранжират дома. У нас всички мебели и обзавеждане се избират от жената. Само телевизорите от мен.Там знае,че посегне ли става лошо.
                            Това го чета често у форума, но вкъщи не процедирахме така, и приятелката пак е доволна. При мен като стане въпрос за техника, коли и имоти, женски акъл не приемам, но няма как да не отчета, че и разликата в годините е сериозна.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                              ++++1000

                              Обаче го правят хитро. Споделям опита на приятели - първо да излезнат малко на квартирка, да видят как ще е съвместното съжителство. Ако си паснат, почват лека полека - ама то цял живот по квартири ли ще се влачим. Утре, ако ни изгонят, а имахме деца, какво ще правим. И т.н. все тежки оръжия от женския арсенал. Няма как да устои човек, но жената за това е създадена - да изисква от мъжа. Иначе как вика Морския в предния пост - нямаше да има за какво да се напъваме.
                              Ами редно си е семейството да има собствено жилище .Още повече като има и деца.Жените много си падат да правят ремонти и да аранжират дома. У нас всички мебели и обзавеждане се избират от жената. Само телевизорите от мен.Там знае,че посегне ли става лошо.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                То и на мен не ми пука ако съм под наем ,ама на жените им пука. И то много. Така че като почне жена ти да мрънка щеш не щеш ще теглиш кредит и ще купиш жилище.
                                ++++1000

                                Обаче го правят хитро. Споделям опита на приятели - първо да излезнат малко на квартирка, да видят как ще е съвместното съжителство. Ако си паснат, почват лека полека - ама то цял живот по квартири ли ще се влачим. Утре, ако ни изгонят, а имахме деца, какво ще правим. И т.н. все тежки оръжия от женския арсенал. Няма как да устои човек, но жената за това е създадена - да изисква от мъжа. Иначе как вика Морския в предния пост - нямаше да има за какво да се напъваме.

                                Коментар

                                Working...
                                X